0:2
0:1
- : -

Sokol Pardubice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 2:3
1. Václav Oubrecht, 19. Lukáš Prix - 21. Pavel Jurčík, 28. Petr Kittel, 51. Pavel Jurčík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 282; zásahy brankářů: Jakub Levínský 12 - Radovan Michajlovič 19; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:1;
60:00
Střely ve 3. třetině - 8:6
60:00
Nejlepší hráči utkání: 26 Daniel Škeřík, 21 Pavel Jurčík
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kvapila #1: Dnešní utkání nás určitě prověřilo v tom, jestli si play-off zasloužíme nebo ne. Ze začátku jsme byli nekoncentrovaní a nechali se unést emocemi. Zlepšenou hrou v 2. třetině jsme se vrátili hlavou do utkání a proměnili jsme nabídnuté šance a srovnali utkání. Ve třetím dějství už rozhodla trpělivost a věřili jsme v to, že zápas dokážeme zvládnout.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kvapila #2: Postup do play-off pro nás znamená další přípravu a pro naše fanoušky je to odměna. Děkujeme, že přijeli v takovém množství i sem. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Dnes jsme neodehráli špatný zápas. Body nás stál herní výpadek, ve druhé třetině. Dnešní zápas pro nás byl dobrou prověrkou před play-down. Panterům gratuluji a přeji hodně zdaru v play-off.
60:00
59:23
Otrokovice na rozehrávce
57:19
Timeout Sokol Pardubice
57:19
Po time-outu začínají Pardubice rozerhávkou v rohu za brankou hostů a jsou v šesti bez gólmana.
57:07
Necelé tři minuty do konce. Oubrecht právě zblokoval Kostkovu dělovku.
52:33
Dnešnímu utkání přihlíží 282 diváků.
51:32
Krigovský a spol. to pálí do Michajloviče, ten se ale nedává.
51:08
Michajlovič pěkným výskokem vyráží Zozulákovu střelu.
50:03
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Ladislav Gál (2:3).
49:45
Levínský teď předvedl skvělý zákrok, při kterém míček poskakoval jak horká brambora.
48:14
Šmíd svou střelou trefil Szwedu a pak míček skončil za mantinely.
44:17
Kourek se pokoušel všemi možnými způsoby doklepnout míček za Michajlovičova záda, ale nezadařilo se.
42:32
Formánek zkusil střelu z půlky, ta ale letěla mimo.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny nevyhrál tým žádný. Na půlce rozehrávka pro Otrokovice po seknutí do florbalky.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 4:6
40:00
39:59
V poslední minutě si už nic nestane a tak končíme druhou třetinu s vyrovnaným skóre.
36:13
Zozulák střílí vysoko nad.
34:25
Hosté v plném počtu.
34:23
Šmíd podražen v rohu, Pardubice mají rozehrávku.
33:00
Michajlovič vyráží střelu Zozuláka.
32:25
Vyloučen hráč Martin Rožnovják družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
31:39
Hra nabrala konečně rychlejšího tempo a momentálně Otrokovice obdařili několika střelami gólmana domácích.
27:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Lukáš Pešat (2:2).
26:15
Levínský perfektně zastavil osamoceného Kvapila, který potom, co gólman domácích chytil míček z jeho florbalky vsedě mezi nohy, nestihl vůbec zakončit.
23:47
Šmíd zkouší střílet, jen o kousek to nevychází,
20:19
20:19
Otrokovice zahajují 2. třetinu podobně bleskovým gólem, jako Pardubice v třetině 1.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 9:3
20:00
19:27
V poslední minutě 1. třetiny Dlesk střílí, Michajlovič vyráží.
18:35
Kvapilovu střelu zblokoval Škeřík.
18:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Patrik Petr (2:0).
17:20
Žáček zlomil bůh ví kolikátou florbalku za tuto sezónu. Gratulujeme.
16:47
Z drobných faulů se staly fauly větší a zápas začíná nabírat nebezpečný spád. Vcelku brzy. Hra je nadále puštěná...
15:21
Standartka Pardubic po sejmutí Šmída kapitánem týmu Otrokovic byla sehrána skoro dobře. Míček těsně minul branku.
14:02
Hra je provázena drobnými fauly a hráči více máchají rukama než hrají florbalkama.
10:18
Oba týmy jsou zatím opatrný a s rozmyslem si přihrávají. Moc střel zatím k vidění nebylo...
06:11
Zozulák vymýšlel výhodnou brankovou situaci, ovšem při běhu nechal míček za sebou.
03:30
Bílého nahrávka skvěle přistála Šmídovi na florbalce. Z výhodné pozice před brankou hostů, ale branku nevstřelil.
02:10
Rychlý útok Otrokovic zastavil Levínský, který vyrazil střelu Gála a míček skončil mimo hřiště.
00:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Tomáš Dlesk (1:0).
00:21
Vypadalo to jako nevinné nahrávky, ale pro překvapení všech Oubrechtovo zakončení otevírá skóre dnešního utkání již ve 21. vteřině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Lukáš Petřík, Martin Rožnovják, Pavel Jurčík, Ladislav Gál
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Václav Oubrecht, Daniel Škeřík, David Žáček, Tomáš Dlesk, Jan Kourek