2:1
3:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 7:8
18. Petr Hartman, 20. Petr Hartman, 30. Martin Skřivánek, 38. Jan Svoboda, 56. Lukáš Lanc, 58. Lukáš Lanc, 58. Jan Svoboda - 4. Patrik Kieler, 7. Josef Juha, 10. Matyáš Krebner, 37. Pavel Čihák, 41. Patrik Šebek, 45. Patrik Šebek, 54. Patrik Šebek, 59. Pavel Čihák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3 + Ondřej Stuchlík (SKV) 5:3; využití: 1:2; diváků: 265; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 5 - Michal Kotouček 14; po třetinách: 2:3, 2:1, 3:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV 9 - 5 Bohemians
60:00
Střely celkem: SKV 21 - 13 Bohemians
60:00
Komentář vedoucího domácích Michala Pazdery: "Výpadek v prvních deseti minutách, nevyužité přesilovky na začátku druhé třetiny a nekoncentrace na počátku třetí třetiny nás stálo poklidný konec sezony. Děkujeme skvělým divákům, rozhodčím a soupeři."
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Jedličky: "Dnešní zápas jsme si užili, uvidíme, jak se nám bude usínat. Opět jsme zahráli dobře první a třetí třetinu, kdy jsme byli lepší a dominovali jsme utkání. Bohužel nám nevyšla druhá třetina a soupeřova powerplay, kdy soupeř vyrovnal na 7:7. Bylo důležité, že jsme se z toho nesložili a po pár sekundách jsme dali osmý gól, který pro nás měl cenu zlata. Děkujeme soupeři a divákům."
60:00
59:57
Vyloučen hráč Ondřej Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 5 minut za vysoká hokejka.
59:57
Ondřej Stuchlík při pokusu o poslední střelu nešťastně při došvihu trefil Patrika Šebka hokejkou do hlavy.
59:34
Timeout FbŠ Bohemians
59:25
Skřivánek měl sice před sebou odkrytou branku, ale balonek měl pod sebou a ještě byl velmi těsně bráněn.
58:25
Domácí opět v šesti.
58:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jakub Buršík (7:8).
58:13
Divoká hra po posledním gólu domácích vyústila v křižnou přihrávku Buršika, kterou i přes velkou snahu Weissgärbera do branky dostal Čihák.
57:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda, asistoval Martin Skřivánek (7:7).
57:53
Skřivánkova střílená přihrávka na Svobodu před brankou, od jehož hokejky se balonek odrazil do horního rohu a je vyrovnáno.
57:08
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lukáš Lanc, asistoval Martin Skřivánek (6:7).
57:08
Lancova třetí střela při hře v šesti hráčích v poli a druhá úspěšná, domácí jsou na dostřel.
56:24
Lancova další nebezpečná střela, Kotouček kryje.
55:07
55:07
Lancova střela se odrazila od tyče do Kotoučkových zad a za brankovou čáru.
54:27
Domácí hrají v šesti hráčích v poli.
54:24
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
53:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek bez asistence (4:7).
53:52
Šebek čistě obral o míček Hartmana a střelou do horního rohu kompletuje v dnešním utkání čistý hattrick.
52:58
Nádherně sehraná rozehrávka z rohu, střelu Ondřeje Stuchlíka do odkryté branky neskutečně vytáhl Kotouček.
51:44
Domácí přežili oslabení, teď budou muset myslet především na útok.
50:45
Ondřej Stuchlík šikovně získal balonek a z přesilovky Bohemians ukousl dobrých 20 sekund.
49:44
Vyloučen hráč Marian Jelínek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
49:06
Domácí se teď nemohou pořádně dostat k balonku, Bohemians se také nikam neženou a spíše šetří čas.
46:04
Bohemians nikam s rozehrávkou nespěchají, stávající skóre jim momentálně vyhovuje.
44:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Patrik Kieler (4:6).
44:55
Skřivánek se chtěl proháčkovat v oslabení co nejdále sám, ale balonek ztratil, z čehož vznikl protiútok 4 na 2 a druhý gól Patrika Šebka.
44:10
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
43:02
Lanc se dostal do mírné potyčky s Buršíkem, nic, co by nevyřešil důrazný hvizd Jiřího Dolanského.
42:34
Gregor z krátkého zátahu vyzkoušel, jak se balonek odráží od Kotoučkovy masky.
41:30
Jelínek si chtěl chytře počkat na rozehrávku hostů, špatně ale situaci odhadl a Weissgärber se musel činit proti Šebkovi.
40:27
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (4:5).
40:27
Hned v úvodu třetí třetině Bohemians po krásné kombinaci vrací vedení na svou stranu.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 5 - 4 Bohemians
40:00
39:46
Weissgärber vůbec neviděl střelu Marka Ďopana, ale dokázal na poslední chvíli zareagovat a zasáhnout.
38:40
Ondřej Stuchlík se ocitl sám mezi třemi obránci hostů, zkusil vypálit, ale netrefil branku.
37:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Svoboda bez asistence (4:4).
37:38
Svoboda lišácky přelstil Kotoučka a z nulového úhlu o jeho záda odrazil balonek do branky.
36:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Matyáš Krebner (3:4).
36:10
Pavel Čihák vystřelil od pravého mantinelu a střela se nešťastně odrazila od Hanáka za Weissgärbera.
36:01
Linhart se hezky vytočil od mantinelu, ale ramenem ho fantasticky zastavil Kotouček.
34:10
Linhart běžel s balonkem kolem levého mantinelu, proběhl kolem něj Ondřej Stuchlík, přivlastnil si balon a přihrávkou před branku hledal Harneska, ten by dobře pokrytý.
33:25
Jelínek se pokoušel založit protiútok, ale přestřelil mantinel.
31:06
Kindl nechal balonek za sebou, jinak se pro Bohemians rýsovala velmi slušná brejková příležitost.
29:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (3:3).
29:52
Hartman krásně od zadního mantinelu našel Skřivánka, který nekompromisní střelou na zadní tyč srovnává.
29:25
Zaváhání Jelínka v rozehrávce napravil skvělým blokem následné střely Hanák.
28:46
Gregor v nepřehledné situaci udělal efektní otočku, ale branku netrefil.
27:44
Jan Kapucián na brankovišti nedokázal doklepat balonek za Kotoučkova záda.
26:54
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
25:42
Dobře postavené bloky po standardce Bohemians ocenila především domácí střídačka.
24:11
Juha se ihned po návratu z trestné lavice dostal do dobré šance, z důvodů neznámých ale zakončoval bekhendem.
23:53
Nenápadný výpad hostující čtyřky končí skvělým zákrokem Weissgärbera proti Kielerovi.
23:01
Kindl velmi bolestivě zblokoval Lancovu střelu.
22:06
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
22:06
Juha při Hartmanově střele zatáhl za záchrannou brzdu a posílá Bohemians do čtyř.
20:38
Kieler trefil Lance sedícího na střídačce, tomu se to samozřejmě nelíbí.
20:06
Hned v úvodu krásná klička Svobody u levého mantinelu a fantastický Kotoučkův zákrok.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 7 - 4 Bohemians
20:00
19:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Svoboda (2:3).
19:33
Hosté sehráli moc hezkou standardní situaci, ale nevystřelili z ní - do protiútoku se tak dostali Skřivánek s Hartmanem a Svobodou a Hartman skóruje podruhé v zápase.
18:42
Domácí měli standardní situaci z velkého brankoviště, Linhart měl na střelu spoustu času, ale branku ze čtyř metrů netrefil.
18:17
Obrovskou šanci pro Krebnera teď připravil Čihák, Krebner střílí vysoko nad.
17:29
Svoboda vystihl rozehrávku Bohemians, ale míček se od něj odrazil za mantinel.
17:08
17:08
Hartman svou typickou střelou z dlouhého výběhu přes osu pod ruku brankáře do protipohybu v přesilovce snižuje.
16:42
Linhart nenápadnou, ale velmi nepříjemně tečovanou střelou trefuje tyč Kotoučkovy branky.
16:13
Minuta z domácí přesilovky je pryč a žádnou šanci si Sokolové zatím nevytvořili.
15:34
Kotouček si přeci jen nechává ošetřit levou ruku, ale už se vrátil do branky a hra může pokračovat.
15:12
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
15:12
Výhodu domácích přerušuje lehké seknutí Harneska do hostujícího brankáře, za což se švédský útočník ihned omlouvil.
14:57
Krbec vyslal táhlou střelu, kterou Weissgärber dobře viděl a chytil "do teplejch".
13:47
Zbyněk Stuchlík skvěle vystihl přihrávku v hostující rozehrávce, následný protiútok se Skřivánkem a Linhartem ale poslední jmenovaný měl řešit spíše střelou.
11:45
Skřivánkova chytrá klička, kterou Kotouček jen tak tak konečky prstů vytáhl.
11:06
Linhart na středu ustál nápor obránce, ale Kotoučka nepřekonal.
09:54
Dvě moc hezké akce Skřivánka - nejprve našel zajímavě před brankou Hartmana, potom se sám vytočil z rohu a trefil Kotoučka do masky.
09:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jakub Buršík (0:3).
09:11
Krebner využil špatně postaveného bloku domácích a prostřelil Weissgärbera na zadní tyč.
08:25
Velká šance Ďopana po nepovedeném vyhození Gregora, Weissgärber se stačil včas přemístit.
08:03
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
07:39
Hezky sehraná standardní situace domácích, po které Jelínek pálí těsně vedle.
06:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Vojtěch Zezulka (0:2).
06:54
Zezulka našel nádhernou křižnou přihrávkou Juhu a ten zvyšuje na 2:0.
06:03
Růžek vyhnal Jakuba Záně z půlící čáry až skoro za domácí branku.
04:23
Linhart hledal obloučkem na středu Zbyňka Stuchlíka, ale ten byl dobře pokrytý.
03:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Matyáš Krebner (0:1).
03:34
Hned z následného protiútoku z výběhu vypálil Kieler a otevírá skóre dnešního zápasu.
03:26
Jakub Záň zkoušel vypálit od mantinelu, ale jeho střela skončila vedle.
02:25
Svoboda připravil obrovskou šanci Gregorovi, ten ale ztroskotal na Kotoučkovi.
01:43
Hrozící protiútok Bohemians skvělým čistým zákrokem zastavil Vnuk.
00:59
Záň faulovaný na půlící čáře u mantinelu, domácí rozehrávají.
00:01
Na úvodním buly proti sobě Gregor a Krebner, úspěšnější domácí centr.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Matyáš Krebner, Jakub Buršík, Patrik Šebek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Dominik Záň, Lukáš Lanc, Radovan Vnuk, Jan Svoboda, Lukáš Gregor
00:00
Dobrý nedělní podvečer z vinohradské Rieger Square Garden. Domácí SKV přivítá Bohemians, kteří jsou v tabulce o příčku výše. Oba celky rozhodně mají v posledním kole základní části o co hrát. Domácí mají ve svých rukou přímé udržení v Tipsport superlize, hosté v případě tříbodové výhry mohou doufat v postup do play-off.