1:1
1:0
0:0

ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3pn
29. Milan Garčar, 52. Matěj Pruner - 5. Ondřej Mikeš, 27. Tom Ondrušek, N Marek Matejčík; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 723; zásahy brankářů: Martin Beneš 12 - Jan Barák 10; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Milan Garčar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Matejčík a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Milan Garčar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Martin Pražan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Radim Křenek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Matejčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Michal Kareš , ale gól nevstřelil.

65:00
Komentář trenéra hostů pana Podhráského: "Hodně specifický zápas, což bylo dáno situací v tabulce. My jsme sem šli s cílem vyhrát, ale zároveň jsme nechtěli skončit na 4. místě, což se nám nakonec podařilo. Prodloužení a nájezdy jsme si pak užili. Gratulujeme Spartě i Boleslavi ke skvělé základní části a těšíme se na play off!"
65:00
65:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kašpárka:Prohra po nájezdech sice mrzí, ale kdyby mi někdo řekl před sezónou, že budeme druzí na vzájemné zápasy za Bolkou, tak to beru všema deseti. Teď to sice mrzí, ale základní část je za námi a je tady play off a tam se začíná od nuly. Na postavení po základní části už se v podstatě nekouká. Děkuji všem.
64:20
Nához Beneše nedokázal Garčar zpracovat
63:48
K míčku se opět dostává Chodov
62:50
Vávra utekl Svatošovi ale netrefil hopsavý míček, Chodov následně trefil spojnici
51:53
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Marek Zouzal.
51:53
Kareš faulován a zařizuje nájezd pro spartu
51:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Jan Marvánek (2:2).
40:55
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
40:01
A do třetice tu máme tlačenici na buly ve prospěch Sparty
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: domácí 1 - hosté 4.
40:00
Minulá třetina byla plná vyloučení a nebyl hezky pohled na florbal, snad se to v této třetině zlepší
28:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Marek Zouzal (1:2).
28:31
A je tu další gól v přesilovce, Milan Garčar snižuje
27:50
Sparta má opět přesilovku, snad už bude úspěšná
27:21
Vyloučen hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (0:2).
26:39
Ondrušek v přesilovce navyšuje
25:39
Sparta bezvýchodnou situaci vyřešila náhozem, skoro úspěšným
25:08
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.