4:0
0:2
- : -

Tatran Střešovice - KM automatik FBK Jičín 5:3
17. Daniela Reindlová, 26. Daniela Reindlová, 27. Barbora Zabavská, 32. Liana Matěvosova, 39. Karolína Vachušková - 18. Gabriela Žůrková, 46. Markéta Kosová, 55. Nikola Kuchařová; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Hana Ranochová 25 - Veronika Samková 25; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:2;
60:02
Komentář vedoucího družstva domácích: Pro nás důležité tři body. Zápas byl plný soubojů a emocí, ale vše v rámci fair-play. Ve třetí třetině nás soupeř zatlačil, ale díky výbornému týmovému výkonu bereme všechny body. Děkujeme soupeřům a výborným fanouškům!
60:01
Komentář vedoucího družstva hostů Martina Petrgála: Velmi důrazné a často přerušované utkání v hokejové atmosféře nám dvě třetiny nechutnalo. Holky však zabojovaly a v posledním dějství se hrálo de facto na polovině Tatranu. Trápení v koncovce přineslo nakonec 3 body domácím, kterým tímto gratulujeme k vítězství.
60:00
58:07
Jičín to zkouší v šesti.
57:52
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:30
Dva dobře postavené bloky teď nyní dělily Jičín od jednobodového rozdílu skore.
55:29
Se snižujícím se náskokem Tatranu začíná atmosféra ve Stodole houstnout.
54:26
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová bez asistence (5:3).
54:19
Ranochová teď zastavuje balonek na poslední chvíli na brankové čáře.
52:53
Timeout Tatran Střešovice
52:53
Tatran si bere svůj oddechový čas, zřejmě aby uklidnil hru.
52:26
Bohužel ani tuto přesilovku nedokázal hostující celek využít.
51:10
A máme tu další jičínskou přesilovku. Povede se mu vstřelit branku zabojovat o návrat do zápasu?
50:14
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
48:10
Jičín stále 100% co se týče držení balonku při přesilovkách, gól ale pořád nikde.
46:28
Vyloučen hráč Natálie Houžvičková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:19
Jičín se snaží zvrátit nepřiznivý vývoj zápasu a hodně kombinuje na polovinvě soupeře.
45:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Zuzana Svobodová (5:2).
45:26
Hra se ke konci utkání trochu přiostřuje.
43:02
Fanoušci domácích se po celou dobu neúnavně ozývají a chtějí svůj celek dovést do vítězného konce.
40:10
Jičín se hned v úvodu snaží donat manko a již v prvních vteřinách prověřuje pozornost Ranochové
40:00
40:00
39:47
Pár sekund před koncem mohla jedna z tatranských navýšit, ale nabídnuté šance do odkryté branky nevyužila.
38:39
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (5:1).
38:30
Tatran také dominuje při své přesilovce a nepouští soupeře k balonku.
38:06
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
34:23
Jičín během své přesilovky dominuje, ale kýžený g=ó se mu nedaří vstřelit-
32:44
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
31:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Eliška Machková (4:1).
30:20
Samková si teď připsala pěkný zákrok, když zlikvidovala únik jedné z tatranských útočnic.
28:58
Ranochová teď musela hasit nepříjemnou akci na jeden dotek od soupeře. Připisuje si tak další zákrok.
26:50
Aktuálně má navrch Jičín, potvrzuje to několika vypálenými střelami na branku domácích.
26:27
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Daniela Reindlová (3:1).
26:08
Jedna z jičínských hráček teď diskutuje s rozhodčím jeho verdikt, ten však ukazjuje kdo tu rozhoduje a nic nemění.
25:49
Tatran se po několikátém ataku branky, ujímá vedení.
25:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Barbora Zabavská (2:1).
24:50
Tatran ostřeluje jičínskou svatyni ale vstřelit gól se mu tuto třetinu zatím nepovedlo.
23:44
Další velká šance Vachuškové, která ale míjí levou tyč o pár centimetrů.
22:06
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a ani jednomu z celků se nedaří podržet balonek delší dobu.
20:54
Velká šance Jičína po individuální chbybě tatranské obránkyně. Situaci zachraňuje Ranochová.
20:00
20:00
18:50
Ve velké šanci Vachušková, bohužel pro ní golmanka Jičina vytáhla pěkný zákrok
18:00
Hráčky Tatranu teď nesouhlasí s verdiktem sudího, který dává možnost rozehry Jičínu nan jejich polovině.
17:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (1:1).
16:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Karolína Vachušková (1:0).
14:00
Reková teď vyslala pěknou střelu na svatyni soupeře ale o pár centimetrů přestřelila.
12:50
Jičín je teď dlouho na balonku a Tatranu se nedaří dostat se z vlastní poloviny.
11:50
Vachušková vybojovala velkou příležitost pro svoji spoluhráčku, ale ta nabídnutou příležitostí před bránu neproměnila.
09:55
Hraje je po první polovině první třetina zatím relativně vyrovnaná.
07:00
Tatran zatím svou přesilovku nekontroluje moc přesvědčivě a hostující celek set tak dostává do několika šancí.
05:21
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
05:15
Rozhodčí zvedá ruku a domácí můžou jít do 6. Kosová se provinila sekáním a pokud Tatran nedá gól, tak si půjde odpočinout na 2 minuty.
04:08
První velké šance se dočkal i domácí celek, ale bez gólového výsledku.
02:23
Další pěkná akce hostujícího celku. Bohužel pro ně, sejako další balonku ujala Hana Ranochová
00:33
První velká šance hostí, střelu z půlky však golmanka domácích zpracovala.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Adéla Kramperová, Daniela Reindlová, Natálie Houžvičková, Žaneta Reková, Barbora Zabavská