0:2
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:4
42. Zuzana Hubáčková - 28. Nela Jiráková, 40. Martina Řepková, 51. Jana Vávrová, 60. Martina Řepková; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 28 - Jana Christianová 19; po třetinách: 0:0, 0:2, 1:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 11 - 17
60:00
Komentář trenéra hostí pana Lukáše Procházky: Není za co se schovávat - naprosto hrůzostrašný zápas se vším všudy.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jiřího Starého: Dnes od nás skvělý výkon a podařený zápas. Bohužel ve fázích zápasu kdy jsme se nadechovali k vyrovnání soupeř odskočil na 3:1. Následně jsme více otevřeli hru, šance jsme bohužel nevyužili a Chodov definitivně rozhodl. Myslím si, že za dnešní výkon jsme si nějaký bod zasloužili, jeden vstřelený gól je ale málo. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:50
Židenice se i nadále snaží s tímto utkáním něco udělat.
59:13
Domácí však nechaly otevřená vrátka, čehož Chodov využil naprosto perfektně. Po výhozu Christianové kličkou do backhandu překonala Krištofovou podruhé v tomto utkání Řepková - 1:4.
59:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Jana Christianová (1:4).
58:48
Domácí cítí šanci na body a během krátké doby hned třikrát vystřelily na branku!
58:17
Chodovské hráčky teď hrají velice zkušeně a nepouštějí domácí do šesti.
58:06
Do zajímavé šance se dostala hostující Vávrová, ale trefila pouze boční síť.
57:30
Střela Pravcové ze středu palubovky cíl nenašla.
57:27
Židenice si berou oddechový čas. Nejspíše vyzkoušejí hru v šesti.
57:26
Timeout K1 Florbal Židenice
57:24
Po přiťuknutí Indrové pálila Rybníčková do masky Christianové!
56:28
V posledních minutách aktivní Dernerová opět vyzkoušela pozornost hostující brankářky, která byla i tentokrát neomylná.
55:00
Střela Dernerové po špatné rozehrávce obrana napravila povedeným blokem.
53:33
Indrová vyrazila společně s Dernerovou dopředu a také zakončila, Christianová ale tuto nevýraznou ránu lapila. .
53:04
Do další šance se dostala Plášková, která si znovu vylámala zuby na dnes skvělé Krištofové.
52:10
Chodovská Řepková vyběhla zpoza brány, ale její pokus Krištofová zneškodnila.
51:48
Židenice ví, že by při tomto nasazení mohly urvat nějaké body a znovu se vrhají dopředu.
51:05
A znovu slyšíme dunění tyče, při Krištofové teď stáli všichni svatí!
50:22
Hostující hráčky využily menší nepozornosti v domácí obraně, po které střelou do šibenice rozvlnila síť Vávrová Jana - 1:3.
50:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Martina Řepková (1:3).
49:10
Chodovské hráčky teď prokázaly velkou kombinační kvalitu, po několika rychlých přihrávkách se dostaly ke střele, kterou Krištofová vyrazila do tyče!
48:05
Hra se přelévá ze strany na stranu, obě mužstva si vypracovávají jednu šanci za druhou! Fanoušky musí ze sledování třetí třetiny bolet za krkem.
47:24
Utkání má teď opravdu vynikající tempo! Téměř 60 diváků se musí rozhodně bavit.
45:51
Na hřišti se teď dějí věci! Židenice si opět během krátké doby vytvořily dvě slibné šance k vyrovnání, jenže Christianová drží své spoluhráčky nad vodou.
45:15
Zpoza domácí kasy se vytočila Jiráková, ale po jejím pokusu zazvonila tyč!
44:09
Chyby v hostující rozehrávce mohla využít Knapová, ale její střele chyběla razance.
42:59
Dělovku hostující Pláškové vynikajícím zákrokem zlikvidovala Krištofová.
41:21
Židenicím se podařilo snížit skóre, po přihrávce Pravcové propasírovala míček za čáru Zuzana Hubáčková!
41:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Kamila Pravcová (1:2).
41:02
U míčku jsou hráčky Chodova, které kombinují zejména na vlastní polovině.
40:01
Třetí třetina odstartovala. Podaří se aktivním domácím zdramatizovat utkání nebo lídr tabulky udrží své vedení?
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: 4 - 9.
40:00
39:45
Co se nepovedlo domácím, povedlo se Chodovu. Po přihrávce Hanzlíkové z rohu hřiště se za záda Krištofové prosadila Martina Řepková - 0:2.
39:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:2).
39:07
Málem jsme byli svědky gólu do šatny, ale Rybníčkovou vychytala Christianová!
38:09
Ze spolupráce s Pospíšilovou těžila Pravcová, která však neměla správně seřízená mířidla.
37:58
Řepková se dostala k výběhu z levé strany, ale i tentokrát minula zařízení.
36:43
Nejaktivnější hráčka Chodova Jiráková se elegantní kličkou zbavila dvou protihráček, proběhla až k domácí bráně, ale následnému zakončení chyběla přesnost.
36:11
Chodovu timeout evidentně pomohl a opět přebírá otěže utkání.
35:01
Židenické hráčky čím dál více koušou, což donutilo hosty k oddechovému času. Chodov si vyžádal timeout.
35:00
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
33:36
Z dálky pálila Pekárková, ale Krištofová byla připravena.
33:01
Domácí mají více ze hry, neustále dotírají na hostující svatyni.
31:50
Hráčky v růžovém vůbec nepůsobí jako velký outsider tohoto utkání a dávají lídrovi tabulky hodně zabrat.
30:51
Ze kterého byl nakonec rychlý protiútok Židenic, ale Pravcovou vychytala vynikajícím zákrokem Christianová!
30:24
Chodov před domácí brankou vytváří obrovský závar,
30:01
Po střele Kellovské výborně zasáhla nohou brankářka Krištofová.
29:09
Židenice se nechtějí smířit s nepříznivým skórem, v krátkém časovém sledu si vypracovaly dvě zajímavé šance, avšak bez úspěchu.
28:13
Domácí Indrová opět vyrazila do útoku, ale ani tentokrát Christianovou příliš neohrozila.
27:04
Máme tady první branku tohoto utkání! Po přihrávce Vávrové procpala míček za záda Krištofové Nela Jiráková. Nutno podotknout, že s velkým štěstím. Lídr tabulky se tak dostává do vedení.
27:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Jana Vávrová (0:1).
26:13
Velkou příležitost domácích nedokázala přetavit v úvodní branku zápasu Rybníčková, Christianová její pokus vychytala.
25:15
Ke střele z velké blízkosti se procpala Pekárková, ale domácí svatyni minula, stejně jako její spoluhráčka Jiráková o chvíli později.
24:51
Hráčky v růžovém se zabydlely na hostující polovině, z čehož však rezultovala pouze střela Indrové vysoko nad.
23:43
Z úhlu zkoušela míček před branku dostat Řepková, ale marně.
22:50
I druhá třetina začala vyrovnaně, aktivněji do ní vstoupily Židenice.
21:31
Nebezpečná střela Pravcové končí na helmě hostující golmanky!
20:29
Po skončení přesilovky vystřelila zpoza obránkyně Dernerová, ale Christianová si připsala pohotový zákrok.
20:01
Židenice začínají druhou třetinu v početní výhodě. Podaří se jim otevřít skóre dnešního utkání?
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 5 - 6
20:00
První třetina je za námi. Viděli jsme vyrovnaných 20 minut, více brankových příležitostí si vypracovaly hostující hráčky, první branky jsme se však nedočkali.
20:00
19:38
Střelu Indrové hostující hráčky zblokovaly, Židenice zůstávají u míčku.
18:55
Hosté však v oslabení drží míček na holích a nepouští domácí k šanci.
18:20
První přesilovku v tomto utkání si vyzkouší i domácí hráčky.
18:18
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:22
Do nadějné šance se tlačily Židenice, ale Christianová zachránila hosty nohou.
15:42
Další zákrok domácí brankářky, tentokrát zmařila pokus z bezprostřední blízkosti.
14:45
Židenice se úspěšně ubránily a následně vyrazily do protiútoku.
14:10
Krištofová si v krátkém časovém sledu připsala dva zákroky.
12:28
Po faulu Indrové si první přesilovku vyzkouší Chodov.
12:27
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:59
Chodovské playerky si vytvořily před domácí svatyní velký tlak, ale Krištofová nadále odolává.
11:01
V krátkém časovém sledu vyzkoušely pozornost brankářek obě družstva, ale opět bez úspěchu.
09:30
Hosté opět vyzkoušeli své štěstí z poloviny hřiště, ale ztečovaná jedovka Jirákové Krištofovou neohrozila.
08:20
Střela domácí Hubáčkové s číslem 5 byla nepřesná, domácí však nadále zůstávají v držení míčku.
06:35
Ke střele z poloviny hřiště se odhodlala chodovská kapitánka Frantíková, jenže minula.
05:20
V úvodních minutách mají více ze hry chodovské v modrých dresech.
05:05
Obě mužstva se propracovala k jedné střele, ani jedna se neuchytila.
04:30
Po chybě v hostující obraně způsobily Židenice závar před brankou, z tohoto mráčku ale nezapršelo.
04:00
A znovu v akci domácí gólmanka, tentokrát po střele hostující Hanzlíkové.
03:28
První zákrok si na své konto připsala domácí Krištofová, ale příliš se u něj nezapotila.
02:40
Utkání začalo ve velice zajímavém tempu, na první střelu na branku však stále čekáme.
01:47
K první šanci hostí se tlačila Suchá, ale k míčku se nedostala.
00:50
Židenické hráčky vymýšlejí kombinaci na své půlce.
00:30
Chodovské hráčky drží míček na svých holích a kombinují na polovině soupeře.
00:01
Utkání odstartovalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Jana Vávrová, Martina Řepková, Karolína Kellovská, Nikol Pekárková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Kateřina Rybníčková, Andrea Dernerová
00:00
Nejprve vstupuje na brněnskou palubovku hostující tým v modrých dresech.
00:00
Za velkých ovací domácích fanoušků vbíhá na hřiště židenické mužstvo v růžovo-černé kombinaci.