0:5
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
6. Martina Pokorná, 60. Eliška Vrátná, 60. Eliška Císařová - 7. Veronika Enenkelová, 7. Barbora Husková, 15. Zuzana Šponiarová, 30. Justyna Krzywak, 31. Eliška Planková, 37. Zuzana Šponiarová, 39. Zuzana Šponiarová, 40. Justyna Krzywak, 50. Barbora Husková, 54. Kamila Paloncyová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jitka Omelková 23 - Petra Klečková 12; po třetinách: 1:3, 0:5, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Martiníka:Jsme moc rádi, jak jsme zápas zvládli. V momentě, kdy jsme se dostali do vedení. jsme se uklidnili a až do konce zápasu jsme předváděli svižný aktivní florbal. Dařila se nám kombinace a klasicky škoda více využitých gólových šancí. Byl to pro nás náročný týden a jsme rádi, že jsme úspěšnou švédskou misi dnes potvrdili kvalitním výkonem a vítězstvím. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Střelecké pokusy ve třetí třetině Bohemka 6:12 Vítkovice.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Jako vždy proti Vítkovicím těžké utkání. Soupeř předvedl velmi dobrý výkon v útoku. Naše hra byla lepší než ve Vítkovicích, ale stále máme na čem pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a brzké uzdravení zraněné hráčky.
60:00
59:57
Císařová šla hodně pomalu a pak poslal míček přesně do šibenice.
59:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Císařová z trestného střílení (3:10).
59:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Jitka Omelková (2:10).
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:40
Utkání se už spíše dohrává a Vítkovice povezou domů tři body.
57:12
Závěr zápasu se hraje ze strany na stranu.
55:30
Faul hostů zastavil útok domácích okolo levého mantinelu.
54:44
Střelecký pokus domácích byl sražen za mantinel.
54:11
Omelková musela být opět pozorná a sebrat míček zpoza branky.
53:07
Desátou branku Vítkovic vstřelila Paloncyová, která naskočila do hry až ve třetí třetině. No uvidíme, zda něco napeče, když vstřelila desátý gól.
53:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Sára Seevaldová (1:10).
52:32
Loudová zastavila akci Vítkovic hned v zárodku, ale jen za cenu faulu.
51:35
Ovšem útočné choutky hostů zastavuje ofenzivní faul.
51:19
Vítkovice se stále tlačí dopředu a pokoušejí se vstřelit desátou branku.
50:42
Další střela hostujících hráček a opět skvělá Omelková!
49:38
Hosté hrají v plném počtu.
49:22
Nyní už byla šance proměněná! Vítkovice dávají další branku v oslabení!
49:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lenka Novotná (1:9).
49:10
Další velká šance v oslabení Vítkovic!
48:14
Trošková běžela vstříc brance, ale její střela byla na poslední chvíli zablokována.
47:38
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:01
Hned dvě střely během chvilky poslala na branku jedna z vítkovických hráček a Omelková obě dvě střely kryje!
46:15
Loudová zbourala za brankou protihráčku a získala míček
44:46
Vítkovice se stále tlačí dopředu a jdou si pro tři body.
44:00
Dnešní utkání sleduje 78 diváků.
43:13
Přečíslení domácích skončilo v rohu hřiště.
42:59
Omelková vytáhla další skvělý zásah!
42:25
Nyní se hra zastavila kvůli rozšlápnutému míčku.
41:19
Velkou šanci Vítkovic zlikvidovala Omelková!
40:40
Vítkovice jsou na polovině Bohemky a kombinují.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině Bohemka 7:8 Vítkovice. Střely na branku celkem Bohemka 9:21 Vítkovice.
40:00
39:18
Vítkovice hrají v plném počtu.
39:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (1:8).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Alžbeta Ďuríková (1:7).
38:31
Střelecký pokus Bohemky skončil vedle branky.
37:52
Bohemka se zatím nedostala ke střele, ale je u míčku.
37:18
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:54
35:54
Tempo hry mírně opadlo a oba dva týmy se přetahují o míček.
35:09
Domácí se dostali k další střele, která byla zablokována.
33:54
Útočný faul Vítkovic zastavuje časomíru. Oba celky střídají.
33:05
Střela z poloviny hřiště od hostujících hráček skončila v náručí Omelkové.
32:18
Divišová prošla přes dvě hráčky a vystřelila. Její pokus na poslední chvíli likvidovala rukou brankářka.
31:38
Střela Bohemky byla sražena do rohu.
30:30
V rychlém brejku se střelou z pravé strany prosazuje Planková.
30:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Justyna Krzywak (1:5).
29:11
Ponechaná výhoda byla zužitkována. Krzywaková dostala nahrávku na levou stranu a z velkého úhlu vymetla šibenici.
29:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Alžbeta Ďuríková (1:4).
28:30
Signalizovaná výhoda pro vítkovické hráčky.
28:08
Vítkovice mají míček a kombinují.
27:22
Akce Bohemky podél pravé strany skončila v rohu, kde získali míček Vítkovice.
26:50
Loudová zastavila nebezpečnou přihrávku před branku.
26:41
Brankářka Vítkovic si zažonglovala s míčem a předvedla něco pro diváky. Nicméně to rozhodně nebylo chtěné.
26:11
Nyní to hosté přehnali s napadáním a pomohli si faulem. Oba celky střídají.
24:39
Boľová to zkusil z první z levé strany, ale branku netrefila.
24:11
Tutovka Vítkovic skončila nepřesnou střelou!
23:40
Vítkovice tlačí na pilu a kombinují na útočné polovině.
22:35
22:05
Bohemce tato přesilovka vůbec nevychází a místo šancí na domácí straně vidíme šance na té vítkovické.
21:35
Do brejku se dostala Enenkelová, ale ke střele ji už domácí hráčka nepustila.
21:10
Domácí mají míček a kombinují.
20:35
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině Bohemka 2:13 Vítkovice
20:00
19:36
Nadějně vypadající volný úder Bohemky skončil střelou Polákové, která byla sražena do rohu.
19:25
Rozehrávka Loudové byla sražena za mantinel.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35
Dvě přečislení Bohemky neskončili brankou a to je velká škoda!
17:27
Domácí hrají v plném počtu.
17:19
Omelková nyní předvádí jeden zákrok za druhým a drží svůj celek.
16:33
Omelková musela proti další střele zasahovat maskou!
15:27
Vyloučen hráč Aneta Toulová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
14:40
Střelou mezi nohy se prosazuje Zuzana Šponiarová. Nutno dodat, že se Omelková přesouvala a neměla to vůbec jednoduché, protože na střelu ani neviděla.
14:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Veronika Enenkelová (1:3).
14:07
Ďuríková trefila první bránící hráčku.
13:24
Boľová střelou tahem trefila tyčku!
12:55
Hostující hráčky měly volný úder z velmi dobré pozice, ale ve finální fázi jedna z hráček hostů netrefila míček.
11:56
Nepřesná kombinace hostů skončila za mantinelem.
11:27
Vítkovice se dostali do rychlého brejku, ale zakončit nedokázali.
10:02
Hostující hráčky vysoko napadají a dělají problémy v rozehrávce soupeře.
08:55
Vítkovice jsou v plném počtu.
08:22
Domácím se druhá část přesilovky nedaří a Vítkovice brání velmi dobře.
07:55
V oslabení se Vítkovice dostali do šance, ale Omelková nemusela zasahovat.
07:23
Domácí kombinují na polovině soupeřek.
06:55
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
06:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (1:2).
06:03
Tak vedení Bohemky příliš dlouho nevydrželo. Enenkelová utekla po pravém křídle a střelou na vzdálenější tyč skóruje.
06:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová bez asistence (1:1).
05:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martina Pokorná, asistoval Lucie Šindelářová (1:0).
04:47
Už to vypadalo, že se Reischlová dostane do brejku, ale na poslední chvíli ji míček odpálila jedna z hostujících hráček.
04:19
Útočný faul Vítkovic přerušil hru.
03:35
Střela Pokorné nebyla nijak nebezpečná. Domácí se stále drží v útoku.
03:03
Planková se nedostala ke střele a domácí získaly míček.
02:20
Nedovolený zákrok hostů zastavuje hru. Bohemka střídá a má míček.
01:51
Další akce Vítkovic skončila opět sraženou střelou.
01:32
Domácí hráčky se vydaly dopředu, ale k zakončení se nedostaly.
01:10
Další střela hostů byla zablokována obránkyní Bohemky.
00:37
Vítkovice se drží u míčku a začínají kombinovat.
00:24
První střela hostujícího celku skončila na tyčce!
00:10
Útočným faulem se provinily domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Markéta Kolářová, Sára Seevaldová, Zuzana Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Eliška Vrátná, Adéla Bočanová, Anna - Marie Divišová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová