1:2
3:7
- : -

KM automatik FBK Jičín - Ivanti Tigers Jižní Město 6:12
6. Kristýna Bachmaierová, 20. Anet Jarolímová, 29. Gabriela Žůrková, 54. Anet Jarolímová, 54. Zuzana Svobodová, 60. Zuzana Svobodová - 2. Dominika Kubišová, 5. Adéla Polívková, 6. Nikola Hermannová, 28. Simona Pálková, 31. Simona Pálková, 46. Dominika Kubišová, 47. Kateřina Kovaříková, 52. Kateřina Kovaříková, 52. Dominika Kubišová, 54. Kateřina Pisárová, 56. Dominika Kubišová, 56. Vendula Beránková; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:3; využití: 0:1; diváků: 76; zásahy brankářů: Veronika Samková 20 - Kristýna Karli 19; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:7;
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 8 - Tigers 16.
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Od florbalové pohádky v Ostravě je to poslední tři zápasy jeden velký horor. Soupeři darujeme body úplně zadarmo a je to pouze o nás se zase dostat do herní pohody. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenérky Karolíny Šatalíkové: Dnes jsme do zápasu vstoupili dobře, ale velký počet slabších pasáží náš výkon opět srážel a soupeřky toho využívaly. Plusem je dnešní produktivita. Děkujeme soupeřkám za hru.
60:00
59:38
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Gabriela Žůrková (6:12).
59:08
Utkání nám pomalu spěje ke konci. Výsledek je k domácím až příliš krutý, nicméně v poslední třetině Tigers zápas opanoval.
58:10
Oba týmy v plném počtu.
57:40
Jarolímová končí na zemi po jednom ze soubojů u mantinelu.
56:23
Žůrkové se v oslabení skórovat nepodařilo.
56:20
Jičín v oslabení.
56:04
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:54
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Kateřina Kovaříková (5:12).
55:54
Tigers skórují hned 2x ve vlastním oslabení.
55:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Petra Šebestová (5:11).
55:08
Paulovičová to napálila, ale golmanka její střelu viděla.
54:15
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
53:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Jitka Procházková (5:10).
53:50
A přestřelka pokračuje...
53:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová bez asistence (5:9).
53:30
Dva jičínské góly v rozmezí 10 sekund!
53:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Lucie Paulovičová (4:9).
51:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Dagmar Surá (3:9).
51:53
Další gól Tigers. Kubišová nadvakrát překonala Samkovou.
51:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková bez asistence (3:8).
51:28
Ztráta domácích na polovině hřiště a Tigers trestá.
50:39
Zbývá necelých 10 minut do konce zápasu. Tigers kontrolují míček.
48:20
Dva dobré zákroky Samkové. Tigers mají ze hry více.
46:25
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (3:7).
46:25
Platí staré známé nedáš-dostaneš. Jarolímová nedokázala prostřelit hostující golmanku a hned z protiútoku Tigers zvyšují svůj náskok.
46:01
Svobodová získala míček na půlce, ale i její střela míří nad.
45:37
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Vendula Beránková (3:6).
45:21
Jičín se na chvíli z uzavření osvobodil, ale Tigers už zase v tlaku.
44:15
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
44:15
Nepřehledná situace před domácí brankou. Jičín půjde do 4.
43:18
Samková teď podržela svůj tým.
41:55
Žůrková to myslela dobře, ale míček na Jarolímovou nedostala.
40:43
Paulovičová trefuje první hráčku před sebou a z jičínské akce tak nic nebude.
40:03
Žůrková si po úvodním buly počínala důrazně a jedna z hostujících hráček končí na zemi.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 11 - Tigers 6.
40:00
38:25
Jarolímová tečuje těsně mimo.
36:44
Hermannová po kombinaci Tigers míří nad.
35:15
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale divácky není utkání právě dvakrát záživné.
31:23
Jičín i přes nepříznivý stav hýří aktivitou...Jarolímová kousek nad.
30:43
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Nikola Hermannová (3:5).
30:05
Dvě obří šance Bachmaierové, ale golmanka Karli výborně!
28:43
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (3:4).
28:05
Domácí zablokovaly trestný úder z hranice brankoviště. Z následného protiútoku zahrozila Kosová.
27:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Kateřina Pisárová (2:4).
27:53
Tigers získaly míček na polovině hřiště a přečíslení dokázaly využít.
27:06
Dobře sehraná kombinace od domácích.
25:00
Výborný zákrok Samkové proti nenápadné střele z hole Beránkové.
23:45
Hra je v úvodu druhého dějství vez výraznějších šancí.
21:46
Dobrá akce domácích, ale dneska jim to lítá hodně nad.
20:37
Přihrávka Jarolímové měla oči, ale Kuchařová pálí jen do golmanky.
20:01
Druhou třetinu začíná na míčku Tigers.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 6 - Tigers 10.
20:00
19:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Gabriela Žůrková (2:3).
19:54
Jarolímové se podařilo nadvakrát propálit hostující golmanku. A dává Tigers gól do šatny.
18:55
Kosová zastavena na hranici pravidel, rychlý brejk Tigers zůstal nevyužit.
18:22
Jičín nevyužil ani druhou přesilovku.
17:41
Střela Žůrkové prosvištěla brankovištěm.
16:22
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
16:22
Tvrdý zákrok na pronikající Bachmaierovou.
15:35
Paulovičové sjel míček z hole, ale Kuchařová v obraně situaci vyřešila.
14:53
Bachmaierová trefila těžký volej, ale zamířit už se jí nepodařilo.
14:09
I Jičín své oslabení přežil.
13:43
Žůrková odvádí výbornou černou práci a sbírá cenné vteřinky na polovině soupeře.
12:48
Střelu Togers zastavila tyč.
12:09
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
11:46
I Tigers si zahrají přesilovku.
10:57
Jičín přesilovku nedokázal i přes několik slibných šancí využít.
10:39
Samková musela zasahovat v jičínské přesilovce.
10:25
Fotbalové zpracování míčku od Bachmaierové, ale střela míří nad.
09:57
Jičín ukázkově uzamkl Tigers na jeho polovině, podaří se jim skórovat?
09:29
Bachmaierová pálí v přesilovce do golmanky.
08:57
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
08:45
Signalizované vyloučení na straně Tigers.
08:11
Nad Samkovou zvoní břevno!
07:00
Kuchařová nedokázala natřikrát protlačit míček skrz golmanku.
05:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (1:3).
05:53
Jarolímová našla na brankovišti volnou Bachmaierovou a ta už měla snadnou práci.
05:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Vendula Beránková (0:3).
04:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Eliška Chudá (0:2).
04:20
Hyršlové střela ještě nesedla, ale Polívková už se z další šance nemýlila.
03:44
Jarolímová tečovala nahození Kuchařové z půlky hřiště těsně mimo.
03:15
Tigers nevyužily zaváhání v domácí rozehrávce.
02:11
Důležitý zákrok Samkové proti dělovce ze střední vzdálenosti.
01:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Lucie Řezáčová (0:1).
01:01
Jičínské hráčky byly v první minutě na hřišti aktivnější, ale Tigers hned z první šance otevírají skóre.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Eliška Chudá, Iveta Hyršlová, Adéla Polívková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová