1:0
- : -
FBS Olomouc

KM automatik FBK Jičín - FBS Olomouc 6:3
2. Lucie Paulovičová, 16. Kristýna Bachmaierová, 21. Anet Jarolímová, 25. Anet Jarolímová, 34. Anet Jarolímová, 49. Lucie Paulovičová - 1. Sára Jakubkovičová, 16. Tereza Mošťková, 40. Tereza Reimerová; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Veronika Samková 16 - Lenka Kubíčková 19; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0;
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Konečně jsme se dostaly do herní pohody. Zápas jsme, až na pár zaváhání, kontrolovaly. Po herní pauze nás čekají další důležitá utkaní, na která se budeme připravovat. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenérky hostí Alice Pavlíkové: Dokud si hráčky budou na hřišti dělat co chtějí, nemůžeme uspět. Minimální plnění pokynů nás stálo důležité body, zbraně neskládáme, ale bude to už hodně těžké. Děkujeme soupeři a našim skvělým fanouškům.
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 9 - Olomouc 5.
60:00
59:30
120 diváků v jičínské hale sleduje důležité vítězství domácích hráček.
59:19
Olomouc v 6.
59:05
Jičín výborně takticky na polovině soupeře, který tak nemůže sáhnout ke hře bez golmana.
58:52
Timeout FBS Olomouc
57:51
Domácí oslabení bez větších potíží ubránily.
57:24
Jičín v oslabení ohrožuje branku Olomouce.
56:51
První minutu v oslabení Jičín přežil.
55:51
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
54:21
Žůrková tváří v tvář olomoucké golmance pouze do tyčky.
53:55
Tři zajímavé momenty jičínské třetí formace.
51:57
Bachmaierová dnes již podruhé na zemi, ale vypadá to, že to přežije.
50:00
Zbývá deset minut do konce třetí třetiny. Jičín je na hřišti aktivnější, ale Olomouc hrozí především z rychlých protiútoků.
48:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Nikola Kuchařová (6:3).
48:00
Rozehra Jičína z rohu a Paulovičová z náběhu nedala golmance šanci.
47:10
Za Samkovou zvoní tyč!
47:02
Bachmaierová po chybě olomoucké rozehrávky pouze do golmanky.
46:35
Bachmaierová po ukázkové akci první formace napálila tyčku!
46:01
Jarolímová zkoušela zakončit jednoruč, ale Kubíčková pozorná.
44:25
Samková stále v pozoru, nyní musela zasahovat proti zprvu nenápadné akci Olomouce.
42:29
Tyč u branky Samkové, Olomouc se rozhodně nevzdává.
42:00
Smetáková to zkoušela z poloviny hřiště, jen těsně mimo a k teči se žádná z jičínských hráček nedostala.
41:17
Kuchařová to vzala v situaci 2 na 1 na sebe, ale zamířila mimo.
40:01
Na míčku zahajuje Olomouc.
40:00
40:00
Poměr střel v druhé části hry: Jičín 9 - Olomouc 6.
40:00
39:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Kateřina Slezáková (5:3).
39:01
Olomoucké hráčky byly před jičínskou brankou důraznější a minutu před druhou přestávkou snižují.
38:34
Olomouc přestála i druhé oslabení.
37:30
Jičín vyslal druhou přesilovkovou formaci, i ta uzamkla Olomouc na jejich polovině, ale gól nikde.
36:34
Vyloučen hráč Tereza Mošťková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
36:34
Přísné vyloučení jedné z olomouckých hráček a Jičín má šanci na druhou přesilovku.
33:55
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Kristýna Bachmaierová (5:2).
33:55
Jarolímová kompletuje hattrick pohledným bekhandem.
31:35
Rychlý protiútok Olomouce, střelu dokázaly domácí hráčky zblokovat.
29:27
Přesilovka sehrána z jičínské strany velice pohledně, ale vstřelit góĺ se domácím nepodařilo.
28:15
První signál Jičínu těsně nevyšel.
27:45
Jičín se hned usazuje na polovině soupeře.
27:40
Vyloučen hráč Jitka Oháňková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
25:55
Žůrková se bleskově vrátila do obrany a zastoupila Bachmaierovou, která zakopla cestou.
24:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Nikola Kuchařová (4:2).
24:37
Jarolímová je dnes při chuti, míček trefený ze vzduchu...s tím nemohla Kubíčková nic dělat.
23:00
Olomoucké hráčky se v přečíslení nedokázaly dohodnout.
21:58
Jarolímová to zkoušela bekhendem po dlouhé přihrávce od Paulovičové.
20:30
20:30
A rychlý gól na začátek druhého dějství, Jičín se ujímá vedení.
20:01
Druhou třetinu zahajují na míčku hráčky Jičína.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 7 - Olomouc 8.
20:00
19:35
Jičín je častěji na polovině soupeře, ale nedokáže svou převahu zužitkovat.
17:45
Trestný úder z hranice brankoviště Jičín nedokázal zužitkovat.
16:52
Bachmaierová z první pálí nad.
15:37
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (2:2).
15:37
Jarolímová olomouckou golmanku nepropálila, ta ale míček neudržela a Bachmaierová už nabídnutou šancí nepohrdla.
15:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Barbora Suchánková (1:2).
15:08
Špatně načasované střídání domácích Olomouc trestá.
13:19
Jarolímová zkoušela tečovat, ale hokejku měla příliš vysoko.
10:54
Paulovičová pouze do golmanky.
10:01
Výborný zákrok domácí Samkové!
08:32
Kosová svou střelou trefila první obránkyni, Olomouc ale nabídnutého přečíslení nedokázala využít.
07:55
Jičínská první formace uzamkla Olomouc na její polovině.
07:12
Žůrková hledala krosem Bachmaierovou, té ale k míčku kousek chyběl.
05:10
Smetáková rozdává pěkné přihrávky, ale její kolegyně nemají na zakončení dostatek času.
03:28
Kosová nedokázala zkrotit balónek, Jičín momentálně jasně aktivnější.
02:28
Střela Jarolímové těsně mimo.
01:45
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Gabriela Žůrková (1:1).
01:45
Jičín srovnává po rychlé kombinaci první formace.
01:44
Začátek utkání v ostrém tempu.
01:05
Po souboji u mantinelu končí na zemi Bachmaierová, snad to nebude nic vážného.
00:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Sára Jakubkovičová bez asistence (0:1).
00:06
Nahození Olomouce od poloviny hřiště zaplulo za záda Samkové.
00:01
Úvodní buly utkání pro Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Barbora Suchánková, Lucie Cholinská, Martina Pejzlová, Tereza Mošťková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová