0:2
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:9
11. Magdaléna Plášková, 13. Eva Preisslerová, 15. Nela Jiráková, 31. Magdaléna Plášková, 35. Daniela Frantíková, 41. Martina Řepková, 42. Eva Preisslerová, 43. Martina Řepková, 48. Kristína Belicová; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 102; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 30 - Jana Christianová 8; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:4;
60:00
Střely na branku: domácí - 2, hosté - 16
60:00
Komentář trenérky hostí (Marešová): Zápas po delší herní pauze.Vstoupily jsme do něj aktivně, dařilo se nám plnit naše úkoly, bohužel se tolik nedařilo střelecky. Zapracovat musíme na množství ztrát,které nám pak hru rozbíjí a ztěžují.Jsem ráda za nulu a za zapojení mladých nadějí.
60:00
Komentář trenéra domácích (Procházka): Dnes jsme si dali za úkol aktivně a důsledně bránit, což se až na pár smolných branek dařilo. V poslední třetině už přišla únava a s ní i chyby. Směrem dopředu nás bohužel brzdí individuální nešikovnost, ta nula nás mrzí. Gratulujeme soupeři a děkujeme divákům.
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:54
Ťuk, ťuk, ťuk a hosté jsou od vlastní branky před Fišerovou.
54:33
Christianová odvážně vyběhla z branky a skutečně byla u míčku dříve než Mašková a odkopla ho pryč.
52:48
Suková sttřílí z otočky od mantinelu, bohužel jí střela ideálně nesedla a míček končí mimo branku.
50:29
Tentokrát se Drugdové nepodaří projít mezi obránkyněmi Chodova a míček ztrácí.
49:24
Plásková bez problému prokličkuje celé hřiště a ještě se dostane k zakončení.
47:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Anna Fricová (0:9).
47:15
Vypadá to, že vlak hostů se ve třetí třetině teprve rozjel. Přiávají jeden gól za druhým.
46:05
Hostujícím hráčkám se velmi rychle daří získávat zpět balon od plzeňských a tak se domácí nedokaží dostat k větším šancím.
44:03
Domácí se snažili překonat ležící Christianovou, ale akce končí neúspěchem.
42:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Nela Jiráková (0:8).
42:57
Další gól si opět připisuje na svoje konto Řepková.
42:04
Stejně jako v úvodu druhé třetiny se na balonku drží hlavně hosté.
41:05
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
41:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Magdaléna Plášková (0:7).
41:05
Druhý rychlý gól přiletěl do branky domácích, a proto trenér využívá možnosti vzít si timeout.
40:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Jana Vávrová (0:6).
40:37
Každou chvičku nebo zaváhání domácích holek se daří Chodovu trestat.
40:01
I úvodní buly třetí třetiny vyšlo lépe pro domácí.
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 2, hosté - 7
40:00
39:12
I domácí jsou v plném počtu. Tuto přesilovou hru už se hostujícím nepodařilo využít.
37:48
Hosté hrají v plném počtu.
37:12
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:42
Zatím není početní převaha domácích na hřišti příliš patrná, v první minutě se několikrát podařilo oslabenému Chodovu dostat do úniku nebo alespoň rozehrávku domácích překazit.
35:48
Vyloučen hráč Nela Jiráková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
35:48
Bohmová se sama dostala před Christianovou, její zakočení ale faulem překazila Jiráková a domácí si tak také zahrají přesilovou hru.
34:40
A opět zazvonila tyčka za Fišerovou.
34:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Petra Nosková (0:5).
34:05
Míček úspěšně prošel až za Fišerovou.
32:27
Dlouhý balon přesně našel Staňkovou, Christianová vyráží hlavou.
31:48
Havlová v úniku s Maškovou, bohužel nahrávka nebyla přesná a místo k Maškové se dostala k obránkyni hostů.
30:59
Tři hráčky Plzně se vydaly do útoku, kombinací se dostaly až před Christianovou, ale finální zakončení letělo vysoko nad.
30:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Daniela Frantíková (0:4).
30:14
Tentokrát hosté využívají přesilovou hru o poznání rychleji.
29:57
Řepková střela z první, ale Fišerová se stačila přesunout.
29:31
Vyloučen hráč Julie Volkmannová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
29:31
Další početní výhoda pro pražský celek.
28:43
Dvě šance domácích v rychlém sledu za sebe, obě zůstávají neproměněné.
27:33
Vaníčkové nevyšla kombinace s Maškovou a k míčku se opět vrací Chodov.
26:13
Další povedený únik Drugdové po křídle, který ukončují faulem hosté a poskytují domácím volný úder z dobré pozice.
25:43
Rychlé přenesení hry, ale Řepková trefuje pouze tyč.
24:52
Až na malé chvilky se na balonu drží hosté, kombinují, ale žádná vážnější akce zatím nepřišla.
21:39
Košťálová trefuje jen těsně nad branku Christianové.
20:21
Hosté začali druhou třetinu zostra, během prvních pár vteřin se dostali několikrát k zakončení.
16:20
Chodovské hráčky se dostaly k míčku a domácím se nedaří jim ho zabavit.
14:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Nikol Pekárková (0:3).
14:38
Velké štěstí se teď drželo Jirákové, když její střela z půlky, několikrát odražená, nakonec doputovala do branky.
13:24
Nachtmannová z půlky střílí, Christianová ve skoku vyráží míček helmou.
12:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Tereza Hanzlíková (0:2).
12:37
Havlová v rohu ztratila míček a hostujícím hráčkam se podařilo několikátou dorážkou dostat míček za Fišerovou.
10:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Nela Jiráková (0:1).
10:14
Z trestu Havlové zbývalo už jen 20 vteřin, když přesilovou hru využívá Plášková.
08:34
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
08:34
Havlová nestíhala útočící hráčku Chodova a nešťastně jí trefila do hole.
07:59
Velké šance pro domácí, ale i Christianová je přesně na svém místě.
07:30
Chybu v rozehrávce domácích se snažila potrestat Řepková s Kellovskou.
06:27
Havlová se ze svého postu v obraně propracovala pěkným únikem do rohu, při svém snažení ale byla faulována.
05:14
Střela chodovské hráčky z úhlu rozkmitala pouze boční síťku branky domácích.
03:58
Nebezpečná akce pražského týmu, úspěch ale slaví obrana domácích.
03:02
Běžecký souboj Pekárkové s Drugdové vyhrává chodovská hráčka a přesouvá svůj tým zpět do útoku.
01:45
Peštová střílí od mantinelu, Fišerová je ale na svém místě a hravě si se střelou poradí.
01:14
Drugdová se během jednoho střídání dvakrát protlačila to dobré pozice, ale ani jednou se jí nepodařilo zakončit.
00:02
Úvodní buly lépe vyšlo domácím hráčkám.
00:01
Oba týmy už jsou připravené na úvodní buly a zápas může začít.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Nela Jiráková, Jana Vávrová, Martina Řepková, Karolína Kellovská, Nikol Pekárková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Karolína Vostracká, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková