0:4
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
36. Tereza Mošťková - 21. Veronika Enenkelová, 22. Kamila Paloncyová, 26. Lucie Suchánková, 27. Ivana Šupáková, 42. Eliška Planková, 43. Kamila Paloncyová, 53. Sára Seevaldová, 60. Sára Seevaldová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 29 - Nikola Příleská 16; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:4;
60:01
Vyjádření trenérky domácích Alice Pavlíkové: Škoda, že nám nevydržela snaha z první třetiny. Hrát tak celou dobu, bylo by to určitě zajímavější. Chválím výborný výkon většiny hráček a neskutečný od Lega. Doufám, že si to dobré přeneseme i do neděle. Děkujeme za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Martiníka:Museli jsme být dnes hodně trpěliví a přitom zůstat aktivní, rychlí a přesní. V první třetině nás hodně trápila Lego, naštěstí jsme ji ve druhé třetině brzy odčarovali a získali rozhodující náskok. Gólových situací jsme si vypracovali hodně, koncovka ovšem vázla. Jsem rád i za slušnou premiéru našich nových a mladých hráček. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
59:52
Poslední minuta opět patří Vítkovicím, které uzavírají domácí ve svém obraném pásmu.
59:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Lucie Theimerová (1:8).
59:01
Šance Troškové končí těsně vedle tyče olomoucké branky
58:50
Seewaldová opět prověřuje Kubíčkovou a ta rychle rozehravá.
57:29
Olomouc je nyní na míčku a rozehrává z rohu, jedovatá střela Suchánkové končí v ruce Příleské
56:58
Olomouc přesilovku nevyužívá a nyní se musí bránit dalšímu zámku Vítkovic
55:50
Přesilovka Olomouce pokračuje nicméně již zbývá velmi málo času.
55:20
Olomouc se nemůže dostat do útočného pásma a vytvořit zámek
55:05
Vítkovice drží míček a šetří čas
54:50
Tým Olomouce hraje přesilovou hru a několika střelami zasypává Příleskou.
54:26
Vyloučen hráč Zuzanna Krzystyniak družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
53:58
Kolářová z poloviny hřiště prověřuje \Kubíčkovou a ta rychlým rozehráním vybízí tým k aktivitě
53:02
Maděrová přechází přes Cholinskou a zakončuje. Kubíčková je pozorná a střelu chytá
53:00
Ryšavá opět z poza hráče prověřuje Příleskou, která je pozorná
52:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Jana Trošková (1:7).
51:06
Po nepřesné rozehrávce Vítkovic získává míček Ryšavá, který vybízí Suchánkovou, která zvládá dvě kličky ale třetí je již nad její síly.
49:58
Theimerová z půl metru prověřuje Kubíčkovou a ta maskou vyráží
49:12
Cholinská získává na polovině míček avšak nepřesně vysouvá Suchánkovou, která nestačí míček zpracovat a přichází o něj
48:45
Ryšavá v dobré šanci míjí míček a Vítkovice opět rychle přechází do protiútoku
47:26
Vítkovice opět utočí do plných a nedaří se jim vystřelit, olomoucká obrana opět v pohotovosti.
46:36
Reimerová vybojovala ve svém obraném pásmu míček a přesnou rozehrávkou vysouvá Grúfikovou, která ale nezvládá situaci 1:1 a přichází o míček
45:08
Střelu Cholinské zpoza hráče likviduje brankářka Vítkovic
44:09
Kubíčková kryje další jedovatou střelu od modré
43:09
Nepřesnost Vítkovic umožnila Olomouci se na chvíli osvobodit od tlaku ale vzápětí přichází branka do sitě Kubíčkové
42:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Veronika Enenkelová (1:6).
42:01
Duo Mošťková Cholinská se postupně probíjí k brance soupeře bohužel Vítkovická obrana je proti.
41:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Sára Seevaldová (1:5).
39:58
Končí druhá třetina a tým Vítkovic ukázal proč je v tabulce na příčkách nejvyšších. Tlak v druhé třetině vyústil ve čtyři branky v síti Kubíčkové. Olomouci se podařilo pouze jednou dostat míček za záda Příleské.
38:06
Obrana Olomouce nyní hasí jednu šanci za druhou,
37:03
Tým Vítkovic opět ukazuje svoji kvalitu a uzavírá domácí pod další zámek.
37:01
Vítkovická Novotná trefuje spojnici břevna a tyčky. Kubíčková má dobře postavenou bránu
36:02
Tým Olomouce po brance ožil a nyní tlačí na obranu Vítkovic.
35:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Barbora Suchánková (1:4).
33:02
Tým Vítkovic opět domácí dostal pod zámek a olomoucký tým se osvobozuje pouze výhozem
31:58
Na druhé straně pozornost Příleské zkouší jedovkou Cholinská. Brankářka Vítkovic je pozorná
31:36
Maděrová v šanci, trefuje pouze Kubíčkovou
30:56
Brejk Mošťkové bohužel končí na technických problémech se zpětnou přihrávkou na Suchánkovou
30:48
Ryšavá z dálky zkouší pozornost Příleské
29:38
Hezká kombinace Enenkelová Šupáková končí mimo branku Kubíčkové
28:50
Nepřesné rozehrávky domácích dostávají tým Olomouce pod zbytečný tlak a Vítkovice toho využívají ke zvýšení střlecké aktivity
26:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (0:4).
26:03
Standardní situace Olomouce končí pouze před brankou Vítkovice a ty jdou opět do rychlého protiútoku.
25:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Vlaďka Maděrová (0:3).
25:02
Kubíčková opět skvělým zákrokem zabránila navyšování skóre ve prospěch Vítkovic
24:00
Suchánková bojuje srdnatě v rohu hřiště ale míček získává pouze za cenu faulu.
23:00
A máme tu opět zámek Vítkovic, bohužel střelecky nulový a tak Olomouc jde opět do brejku, kdy střela Cholinské končí opět mimo
22:08
Na druhou branku Vítkovice se snaží olomouc odpovědět útokem, ale ten je přerušen na polovině
21:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kamila Paloncyová, asistoval Lucie Theimerová (0:2).
21:30
Útok Cholinské po křídle bohužel střela míjí branku
20:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Ivana Šupáková (0:1).
20:01
Ihned po úvodním buly Vítkovice prostřednicvím Enenkelové skorují a ujímají se vedení
20:00
20:00
19:30
Zatím pevná obrana Olomouce zajišťuje domácímu týmu po první třetině remízu. Je nutné podotknou, že Vítkovice si vytvořili velký tlak, ale nedokázaly ho přetavit v branku.
19:01
Seewaldová těsně míjí branku Olomouce , která již netrpělivě vyhlíží konec první třetiny.
17:03
Planková opět ohrožuje střelou brankařku Kubíčkovou ale opět je střela zblokována.
16:00
Vítkovice se nyní zabydleli v útočném pásmu domácího týmu a nedají mu vydechnout. Střely Plankové a Troškové končí však mimo tři tyče
15:00
Standardní situace týmu Olomouce končí střelou do zdi soupeře
14:00
A máme tu další závar před Kubíčkovou , Planková se snažila dostat míček za záda domácí gólmanky ale zatím marně
13:01
Aktivita Suchánkové v obraném pásmu Vítkovic byla rozhodčími kvalifikována jako faul a tak opět Vítkovice zakládají zpoza své branky útok
12:20
Juniorka Maďerová po křídle zakládá další útok Vítkovic nicméně olomoucká obrana opět již poněkolikáté zabraňuje průniku florbalového míčku za záda Kubíčkové
12:01
Tým Vítkovic opět přidává na tempu a na olomouckou obranu se valí jeden útok za druhým.
10:47
Enenkelová z hlouby vlastní poloviny zakládá útok ale její nahození před branku Kubíčkové není úplně přesné a olomoucká obrana hravě likviduje další útok Vítkovic
10:30
Cholinská uniká po křídle, ale její zakončení není úplně přesné.
10:00
V polovině první třetiny se olomoucký tým dostává částečně z úvodní tlaku Vítkovic a několika brejky si vytváří šance
09:00
Po špatné rozehrávce Vítkovic se Mošťková dostává do šance ale její střela postrádá razanci
08:20
Cholinská z rohu nachází Suchánkovou ale její střela je částečně zblokovaná a tak Příleská tak nemá moc práce s likvidací šance.
07:00
Domácí tým se dostává opět do brejku po pokažené standardní situaci před olomouckou brankou. Bohužel na polovině ztrácí míček a Vítkovice opět jsou do rychlého protiútoku
06:20
Další vyložená šance Šupákové, ale skvělá Kubíčková opět likviduje.
06:02
Brejkem se dostává do šance i olomoucký tým, ale Příleská likviduje střelu z blízka.
05:00
Planková zakládá útok a z rohu přihrává, bohužel spoluhráčka ve vyložené šanci míček míjí
04:10
Závar před domácí brankou řeší Kubíčková a obrana Olomouce následně posílá míček do bezpečné vzdálenosti od domácí branky
02:30
Domácí tým Olomouce se nemůže dostat z obraného pásma, tým Vítkovic drží míček na svých holích, ale zatím bez zakončení
01:15
Osobní souboj mezi Peterkovou a reimerova za domácí bránou končí vhazování v obraném pásmu Olomouce
00:01
Úvodní vhazování vyhrává tým Vítkovice a ihned se ujímá iniciativy
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Alžbeta Ďuríková, Markéta Kolářová, Veronika Enenkelová, Kamila Paloncyová, Ivana Šupáková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Tereza Reimerová, Lucie Cholinská, Barbora Suchánková, Tereza Bořutová, Tereza Mošťková