2:1
4:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Tatran Střešovice 9:3
7. Kristína Hudáková, 10. Denisa Kotzurová, 16. Kristína Hudáková, 26. Denisa Kotzurová, 31. Veronika Káčová, 47. Jana Lacková, 47. Romana Kiecková, 56. Kristína Hudáková, 60. Kristína Hudáková - 14. Liana Matěvosova, 26. Daniela Reindlová, 55. Barbora Zabavská; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Eliška Drbalová 32; po třetinách: 3:1, 2:1, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině: 12 - 5
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: O parník lepší než v pátek, ale přesto pořád daleko do ideálu. Pozitivní je, že to třetinu od třetiny jde nahoru a zlepšujeme se. Děkujeme soupeři a šťastnou cestu domů
60:00
Komentář trenéra hostí pana Roberta Nováka: Náročný program tří zápasů v pěti dnech pokračuje. Bohužel jsme vinou nemocí museli dnešní zápas absolvovat v hodně okleštěné sestavě. Teď odpočinek a ve středu na Bohemku. Děkujeme soupeřům za zápas.
60:00
59:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (9:3).
55:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Viktória Grossová (8:3).
55:05
Pokus Šromotové ze středu Drbalovou nepřekvapil.
54:15
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Anna Válková (7:3).
52:32
Zajímavá kombinace Vrlíkové a Káčové, která bohužel vstřelenou brankou nekončí.
51:26
Střely Tatranu jsou spíše výkřiky do tmy, pouhé pomalé náhozy na bránu, které většinou končí mimo.
50:18
Kotzurová si obehrála dvě soupeřky a běží směr brána Drbalové.
49:17
Timeout Tatran Střešovice
48:40
Nyní je hra nahoru dolů.
46:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Romana Kiecková, asistoval Pavla Kajfoszová (7:2).
46:37
Dva rychlé góly a Ostrava odskakuje již o pět branek.
46:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jana Lacková bez asistence (6:2).
46:09
Střela Vrlíkové skončila pouze v bloku.
44:48
Kramperová eliminuje šanci Ostravy.
43:56
Ostrava je více na míčku, Tatran se k němu dostane pouze po chybách domácích.
42:33
Drbalová teď musela být hodně v pozoru, protože se na ni valily střely ze všech stran.
41:42
Káčová sama před bránou, její střela však míří mimo.
40:40
Ostrava opět na míčku kombinuje na útočné polovině.
37:20
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:01
Vachušková vyslala tvrdou střelu z první, Tomšová ve střehu.
32:46
Ostrava v přesilovce zatím bez slibné střely.
31:45
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
31:26
Reindlová svým napadáním dostala Jurečkovou do úzkých.
30:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová bez asistence (5:2).
29:50
Vachušková nyní svým blokem hrdinsky zachránila jistý gól.
28:59
Vyloučen hráč Monika Zikmundová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:56
Střela Jurečkové po zemi efektivní nebyla a Drbalová s ní neměla moc potíží.
28:08
Krásná kombinace v podání dvojčat Hudákových nakonec zasloužený gól nepřinesla.
27:02
Kotzurové se otevřela dálnice až k Drbalové, už už to vypadalo na další gól, nakonec však střílí nad.
25:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová bez asistence (4:2).
25:45
Rychlou akci Ostravy zneškodňuje až Drbalová.
25:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Daniela Reindlová, asistoval Adéla Kramperová (3:2).
24:43
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:41
Nyní už Zabavská vyslala rychlejší střelu, ale ta letěla mimo bránu.
24:01
Pomalá střela Zabavské Tomšové problémy nenadělala.
22:45
Kotzurová sbírá vysoký nához protihráčky a žene svůj tým do brejku.
21:59
Kajfoszová opět důrazná u mantinelu, rozehrávají hosté.
17:32
Tatran drží míček ve svém obranném pásmu.
15:56
Káčová svým bekhendem rozeznívá tyč.
15:21
14:58
Ostrava 3na2, Zuzaníková poslala na Šromotovou, ta si míček zašlápla a ztratila.
14:01
Kajfoszová fauluje u mantinelu, rozehrávat budou hosté.
13:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Karolína Vlachová (2:1).
13:16
Rychlý útok hostů končí střelou do bloku.
11:54
Ostrava drží Tatran uzavřený na jejich polovině a nedává protihráčkám šanci dostat se k míčku.
11:12
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Eliška Jurečková.
10:20
Domácí hrají v plném počtu.
09:53
Hudáková P. se dostala k míčku, ale zakončuje pouze do gólmanky.
09:05
08:52
Ostrava získala míček a drží ho na svých hokejkách.
08:20
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
07:52
Grossová to zkusila z poloviny, Drbalová vyráží rukou.
06:33
Překvapivá střela Žurkové končí opět na hrudi Drbalové.
06:06
05:33
Velký fatal Kotzurové nedokázala Válková zúročit.
04:53
Drbalová výborný zákrok proti střele Žurkové.
03:57
Hudáková P. pouze do hrudi Drbalové.
03:10
Hosté pod tlakem na vlastní polovině.
02:07
Chyba Jurečkové poslala Tatran do brejku, ten však holky nevyužily.
01:23
Zikmundová zajímavou otočkou přemohla Žurkovou a řítí se do útoku.
00:32
První střelu dnešního zápasu vyslala Hudáková P., Drbalová vyráží.
00:01
Úvodní buly pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Karolína Vachušková, Anna Válková, Adéla Kramperová, Daniela Reindlová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Markéta Vrlíková, Eliška Jurečková, Kristína Hudáková, Paulína Hudáková