1:1
2:2
- : -

FbŠ Bohemians - K1 Florbal Židenice 3:4
34. Adéla Bočanová, 43. Hana Poláková, 44. Eliška Vrátná - 10. Zuzana Hubáčková, 22. Kristýna Pospíšilová, 52. Andrea Dernerová, 58. Silvia Tomová; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 4:4; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 13 - Karolína Krištofová 15; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: Bohemians - 5, Židenice - 5
60:00
Komentář trenéra hostí Dity Ondrejkové: Zajímavý zápas, mnoho pohledných i ošklivých situací. V první třetině to byl hodně útočný florbal, pro diváky určitě zajímavost. Druhá třetina bohužel zcela změnila obraz hry. A ve třetí už se jen bojovalo. Nakonec se ukázalo, že v holkách třímá vítězný duch. Jen jsme si na něj museli počkat do téhle fáze soutěže. Děkujeme Bohemce za prověrku a hodně štěstí v play-off.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Grigara: Od nás dneska všechno špatně... Rychlostně jsme prohráli všechny souboje a soupeř šel více za body než my. Ve středu nás čeká další podobné utkání s houževnatým soupeřem a my se na něj musíme připravit. Gratuluji soupeři k bodům a divákům za podporu.
60:00
59:30
Nepovedenou standardku chtěla využít Kadidlová, ale neúspěšně
59:01
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:54
Bohemians po timeoutu v šesti
58:44
Timeout FbŠ Bohemians
57:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Silvia Tomová, asistoval Kamila Pravcová (3:4).
57:48
Tomová zjistila, že na Kreisingerovou střely vzduchem moc nefungují, a tak jí těsně vedle nohy posílá jen lehkou po zemi
56:50
Nová skvěle zasáhla a zabraňuje střele na branku od Pospíšilové
55:58
Bohemians sází především na Kadidlovou, která cloní před Krištofovou, ale ta tam dostává pořádně zabrat
55:09
Timeout K1 Florbal Židenice
55:08
Romančákové sjiždí před brankou Bohemians míček z čepele a domácí si oddechují
54:20
Balonek lítá hlavně vzduchem a hráčk mají problém se zpracováním, Více bojovnosti ale vidíme u Bohemians
53:15
Hra je vyrovnaná a z brněnské střídačky se ozývá "neztrácejte hlavu!"
51:16
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Kamila Pravcová (3:3).
50:15
Vyloučen hráč Eliška Vrátná družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
48:50
Dernerové se do stahovačky připlétá Knapová, a tak Dernerová raději uklízí míček do bezpečí obrany
47:29
K dnešnímu utkání přihlíži 93 diváků, děkujeme!
46:36
I v oslabení se Bohemians dostává do vyložených šancí
45:11
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
44:34
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Jitka Drápalová.
44:32
Dernerová skvěle prohazuje Novou, kde Kreisingerová nedovoleně zabraňuje gólové situaci a vidíme trestné střílení
43:18
Nová skvěle viděla Vrátnou před brankou, balonek se ale odráží k Bočanové a Vrátná dostává na střelu druhou šanci, kterou proměňuje
43:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Adéla Bočanová (3:2).
42:27
Dvojice Bočanová - Poláková se nemílí a vsiťují společnými silami další branku
42:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Adéla Bočanová (2:2).
38:47
Bohemians se snaží z obrany nějak dostat do útoku, ale Židenice neustálé napadají
36:09
Císařová se chtěla otočit, ale tvrdě naráží do Hřebíčkové, která byla připravená
35:55
Běhounková po souboji končí za mantinelem
34:44
Pospíšilová skvěle křižně přihrává přes dvě hráčky na Romančákovou, ta ale střílí příliš vysoko
34:07
Poslední vteřiny přesilové hry Židenic se odehrávají na domácí polovině
33:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Hana Poláková (1:2).
33:31
Bohemka zřejmě potřebuje více prostoru na hřišti, protože hra 4 na 4 jim prospívá
32:40
Vyloučen hráč Andrea Kadidlová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:45
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:45
Poláková byla faulovaná a vybojovala rozehrávku ze skvělého místa přímo před brankou, Pospíšilová ale stála příliš blízko a vypadá to, že se Židenice z oslabení jen tak nedostanou
30:41
Po vyloučení na obou stranách sledujeme rychlejší hru, ale odehrávající se na polovině hostů
30:36
Vyloučen hráč Anna - Marie Divišová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
29:42
Vyloučen hráč Zuzana Hubáčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
29:10
Dernerová teď sama přeběhla všechny hráčky a snažila se doběhnout míček. Zapomněla ale na Kreisingerovou, která ho odkopává
28:21
Bočanová se snaží v přesilové hře vždy z rohu nahazovat na střed před bránu, ale vždy jí překvapí nějaká překážka
27:24
Vyloučen hráč Noemi Knapová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
26:28
Tým Židenic je před vlastní brankou hodně důsledný a moc nedovolí Bohemians tam cokoli vymyslet
25:47
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil Adéla Bočanová.
25:30
Císařová teď předvedla skvělou otočku z jejího zdvojení a vchází z ní vítězně
24:19
Nová si teď zkoušela vyběhnout do útoku pro přihrávku Polákové, je ale faulovaná a vybojovala standardku
22:40
Pospíšilová teď svěle přihrává na úplně volnou Hubáčkovou, ta ale posílá lehkou střelu přímo do rukou Kreisingerové
21:30
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Michaela Hřebíčková (0:2).
21:30
Nikdo teď nevěděl, kde je míček, ale nakonec se objevil za zády Kreisingerové
20:41
Loudová chtěla rozehrát z rohu, ale čekala na jednu ze svých spoluhráček, že jí přijde přihrát
19:12
Dernerová měla úplně volnou a odkrytou bránu, ale míjí!
18:26
Kadidlová vysprintovala, ale její přihrávka na Polákovou na středu přerušuje Romančáková
17:49
Poláková přes 3 hráčky se dostala až ke Krištofové, míček ale končí venku ze hřiště
15:53
Hubáčková ve velkém zápalu o míček jde až do kolen
14:30
Ze šermování o míček, kdy v chumlu byly 3 hráčky z každého týmu vychází úspěšně rozehrávka pro Bohemians
13:20
Hubáčková byla ve správnou chvíli na správném místě a běží sama na Kresibgerovou. Míček jí v poslední chvíli sjíždí z čepele.
12:35
Pospíšlová se sanžila protačit míček mezi Bočanovou a Polákovou, ale neuspěla. 2 na 0 ale úspěšně chytá Krištofová
11:45
Křižná přihrávka Knopové rovnou na Tomovou, ta střílí jen do připravené Kreisingerové
11:05
Loudová ze standardky střílí rovnou na bránu, ale od Císařové se míček odráží do rohu
09:45
Nedáš, dostaneš. Z rukou Krištofové rovnou do útočného pásma
09:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Silvia Tomová (0:1).
09:10
4 na 1! Toulová se snaží přihrát, ale míček se odráží jí zpět na florbalku a střílí pouze do Krištofové
07:44
Vrátná si krásně na půlce obehrála Hřebíčkovou a jde směle do útoku
06:40
Divišová se snažila prostřelit před hostující brankou míček na Cukrovou, ta míjí a míček končí v rohu
03:46
Indrová se snažila z obrany vyhodit míček do útočného pásma, ale Šindelářová jí tento záměr zastavuje