2:0
1:2
- : -

KM automatik FBK Jičín - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:2
8. Lucie Paulovičová, 17. Markéta Kosová, 18. Markéta Kosová, 25. Anet Jarolímová, 40. Gabriela Žůrková, 58. Nikola Kuchařová - 42. Nikola Staňková, 43. Michaela Mašková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Veronika Samková 18 - Lenka Šindelářová 20; po třetinách: 3:0, 2:0, 1:2;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 9 - Plzeň 4.
60:00
Komentář trenérky domácích Gabriely Žůrkové: Už od začátku zápasu jsme věděly, že to bude tvrdý zápas a nebude zadarmo. Děkuji holkám za trpělivou hru, která nám zajistila vítězství. Budeme se připravovat do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za hru a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Procházky Dnes to byla z naší strany přehlídka nepřesností, z čehož plynuly chyby v rozehrávce a bída v zakončení. Víme na čem pracovat a do blížícího se play-down půjdeme určitě silnější. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:00
Poslední minuta utkání. Domácí ukázaly svoji sílu a dnešním vítězstvím si zajistí účast v play off.
57:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Nikola Kuchařová, asistoval Anet Jarolímová (6:2).
57:24
Jarolímová se neukvapila na brankovišti a místo střely vyzvala ke skórování Kuchařovou.
56:10
Hra neztrácí na tempu a dokonce chvílemi nabírá na tvrdosti.
53:28
Jičínská elitní formace uzamkla Plzeň, ale střela Kuchařové mířila nad.
51:10
Čtyři hráčky Plzně naháněly uprchající Žůrkovou, ta nakonec uznala, že to nedá a otočila směr hry.
50:00
Zbývá 10 minut do konce základní hrací doby. Jičín je jasně lepším týmem, ale občasné nepřesnosti dávají stále naději hostujícím hráčkám, které zápas ještě rozhodně nehodlají zabalit.
48:29
Paulovičová v úniku zastavena, dle rozhodčích v rámci pravidel.
47:30
I třetí oslabení v zápase zvládly domácí bez inkasovaného gólu.
46:50
Kuchařová golfovým úderem posílá míček přes celé hřiště.
46:30
První minutu oslabení Jičín bez problémů ustál.
45:30
Vyloučen hráč Tereza Mrázková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
45:30
Plzeň dostává další šanci na přesilovou hru.
42:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (5:2).
42:11
Jičín nedokázal pokrýt hráčky Plzně a ta skóruje podruhé v krátkém časovém rozmezí. Zápas ještě nemusí být rozhodnut.
41:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková bez asistence (5:1).
41:28
Chybu v rozehrávce domácích už tentokrát Plzeň trestá.
40:01
Úvodní buly se mění na volný úder Jičína. Rozhodčí jsou nekompromisní.
40:00
40:00
Poměr střel ve druhé části hry: Jičín 6 - Plzeň 9.
40:00
39:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (5:0).
39:39
Samková se štěstím lapila nahození od poloviny, které viděla na poslední chvíli.
38:50
Nepřesnost v jičínské rozehrávce nedokázala Plzeň potrestat.
37:40
Kosová to myslela dobře, ale její přihrávka na zabíhající Svobodovou neprošla.
35:23
A další zákrok Samkové! Domácí občas trochu zapomínají na obranu a nechávají svou golmanku vyniknout.
34:33
Bachmaierová už po několikáté ukazuje, že je schopná trefit neuvěřitelné věci. Jen gól zatím dnes nikde.
33:52
Zajímavě zahraná standartka z rohu, ale Kuchařová netrefila ideálně.
33:20
Hra se ze strany Plzně začíná až nebezpečně přiostřovat.
32:20
Domácí chvílemi ukazují kdo je na hřišti jednoznačným pánem a zavírají Plzeň na jejich polovině.
29:55
A Samková likviduje další ze samostatných úniků! Plzeň pořád aktivně.
29:15
Kuchařové pokus o freestyle zpoza branky nevyšel.
27:50
Další zákrok Samkové!
26:49
Přečíslení se nepodařilo domácím sehrát tak, jak by si představovaly a ke střele se nedostaly.
25:15
Krátkodobý tlak Plzně se podařilo jičínským hráčkám ustát.
24:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Anet Jarolímová, asistoval Lucie Paulovičová (4:0).
24:17
Jarolímová prolomila střeleckou smůlu po milimetrové přihrávce Paulovičové na hranici brankoviště.
23:15
Jičín oslabení přežil. Do střely se obětavě vrhla Kosová.
22:35
Teď už se domácí z vlastní půlky osvobodily.
21:30
Plzeň si ve druhé přesilovce počíná mnohem lépe. Hráčky jsou usazené na polovině Jičína.
21:13
Vyloučen hráč Šárka Smetáková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
20:45
Signalizované vyloučení domácích. Plzeň zatím drží míček.
20:21
Jarolímové dnes zatím není přáno.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny po dlouhém rovnání hokejek pro tým Plzně.
20:00
20:00
Poměr střel v první části hry: Jičín 11 - Plzeň 7.
20:00
19:31
Drugdová si dobře zaběhla za jičínskou obranu, ale Samková zachovala klid a nedovolila jí skórovat.
17:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Šárka Smetáková (3:0).
17:34
Kosová dává druhý gól během dvou minut! Dostala perfektní přihrávku za obranu a v prostoru před brankou si brilantně poradila.
16:09
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Tereza Mrázková (2:0).
15:00
Jarolímová na Žůrkovou ale střela sražená mimo brankoviště. Následně Jarolímová v péči fyzioterapeutky domácího týmu.
14:29
Samková si připisuje další zákrok proti rychlému protiútoku.
13:41
Ani domácí přesilovku nevyužily nicméně jí odehrály celou na polovině soupeře.
13:15
Jarolímová míjí ve 100% šanci.
12:18
Kuchařová pálí do boční sítě.
11:41
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
11:41
Přesilová hra pro domácí tým...budou úspěšnější než jejich soupeřky?
11:31
Přesilovka zůstala ze strany Plzně nevyužitá,
10:50
Jičín v oslabení bez větších problémů, dokonce ohrožení branky Plzně.
09:31
Vyloučen hráč Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
09:31
Svobodová si počínala nepovoleně a Plzeň dostane příležitost přesilové hry.
08:52
Na druhé straně zasahuje Samková.
08:32
Dvě velké šance domácí elitní formace. Plzeň podržela Šindelářová.
07:14
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová, asistoval Nikola Kuchařová (1:0).
07:14
Jičín se ujímá vedení v utkání poté, co Paulovičová ze střední vzdálenosti propálila všechno před sebou.
05:30
Střelu Paulovičové Šindelářová viděla na poslední chvíli. Dorážející Chlumská míček netrefila ideálně.
04:29
Jarolímová si tentokrát v situaci 1 na 1 nedokázala svou soupeřku prohodit.
03:45
Nahození Růžičkové bylo zblokováno takovým způsobem, že Šindelářová musela rychle reagovat.
02:23
I Samková si připisuje první zákrok.
00:57
Pozornost Šindelářové v prvních vteřinách zápasu otestovala Svobodová.
00:28
První střela zápasu z hole Žůrkové sražena nad.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Šárka Denková, Helena Böhmová, Nikola Staňková, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Gabriela Žůrková