1:2
- : -
FBS Olomouc

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBS Olomouc 1:3
49. Anna Alexandra Suková - 40. Kateřina Slezáková, 51. Jitka Oháňková, 60. Lucie Cholinská; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:1 + Tereza Bořutová (OLM) 5; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Lenka Šindelářová 15 - Martina Franková 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 7 - FBS Olomouc 4, celkem 17 - 18
60:00
Vyjádření hostujicí trenérky Alice Pavlíkové: Utrápené utkání, kde nás neuvěřitelně svazovala povinnost tří bodů. Ty máme. Příští týden zabojujeme za další. Děkujeme soupeři.
60:00
Vyjádření trenéra domácích Víta Procházky: Směr utkání jsme měli určit v první desetiminutovce, kdy jsme měli tlak a množství vyložených šancí. To se však nestalo, dvěma hloupými góly jsme zápas ztratili a ani při hře vabank jsme štěstí neměli. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme šťastnou cestu.
60:00
Nejlepší hráčky utkání: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 51 Anna Alexandra Suková - FBS Olomouc - 50 Lucie Cholinská
60:00
59:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Tereza Mošťková (1:3).
55:16
Do obrovské šance se ve svém oslabení dostaly hráčky Olomouce. Střela skončila za bránou
54:18
Hezká střela Havlové. Z vyrovnání se ale radovat nemůže. Hostující golmanka si se střelou poradila
53:34
Slávistky drží míček na svých florbalkách. Ke střele se ještě ale nedostaly
52:27
Vyloučen hráč Tereza Bořutová družstva FBS Olomouc na 5 minut za nedovolené vrážení.
52:27
Bořutová zahodila Sukovou za mantinel a připravila tak pro svůj tým pětiminutové oslabení.
51:11
Dvě na sebe nalepená oslabení teď zvedla tempo zápasu a zápas začíná být mnohem atraktivnější
50:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Lucie Cholinská (1:2).
50:11
Přesilovku využívají i hostující hráčky
49:31
Vyloučen hráč Anna Alexandra Suková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
48:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Julie Volkmannová (1:1).
48:17
Suková šikovně tečuje střelu a z přesilovky vyrovnává stav
47:37
Vyloučen hráč Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
43:24
Suchánková se snažila obtočit kolem domácí branky. Míček však nedovezla až za záda golmanky
41:34
Drugdová zaváží míček na útočnou polovinu a zakládá tak Slávistickou honbu za vyrovnáním
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 6, FBŠ Olomouc: 7
40:00
39:54
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Lucie Cholinská (0:1).
39:54
Ke střele z dobrého prostoru se dostala útočnice z Olomouce a otevírá tak stav dnešního utkání.
34:30
Do dobré palebné pozice se dostala hráčka Plzně. Rána ale mířila přímo doprostřed brány
32:49
Hostující se dostaly do obrovské šance. Míček poskakoval před brankovou čárou. Gol z toho ale nějakým způsobem není
31:02
Hráčky Olomouce se v přesilovce dostávají ke střelám i dorážkám. Šindelářová však svůj tým drží
30:14
Vyloučen hráč Helena Böhmová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:26
A zase skvělá práce domácí brankářky. Z bezprostřední blízkosti míček dokázala skokem vyrazit
25:11
Další povedený zákrok Šindelářové.
24:13
Slávistky se dostaly do šance. Balonek ale nikdo z domácích útočnic do branky neprocpal
23:02
Po poklidném začátku druhé třetiny se Vaníčková dostává ke střele. Její pokus byl ale zblokován
20:00
20:00
Střely po první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: 4, FBŠ Olomouc: 7
20:00
19:59
První třetina branku nepřinesla, do šaten odcházejí oba týmy za bezgólového stavu 0:0
18:31
Další skvělý zákrok Šindelářové
17:47
Šindelářová si poradila s nepřehlednou situací před svým brankovištěm a nepouští míček za svá záda.
15:11
Povedená střela Sukové od mantinelu. Stav ale pořád bezbrankový
13:58
Slávistky se dostaly k nebezpečné dorážce z předbrankového prostoru, ale golmanka hostů opět chytá
10:42
Šindelářová maskou vyráží povedenou ránu hostující hráčky
09:58
Suchánková nenachází svou střelou svatyni domácího týmu.
07:01
Slávistky se dostávají ke střeleckým pozicím, ale rány míří mimo bránu. Stav se nemění.
05:19
Dvě obrovské šance domácích. Z brutálního závaru před brankou se ale míček do brány nedostal.
02:40
Mašková v dobré šanci netrefuje balonek
01:20
Slávistky o sobě taky dávají vědět a jejich první střela končí na tyči
00:40
Hráčky Olomouce se hned zběsile pouští do útoku. Ale jejich první střela je zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Sára Jakubkovičová, Jitka Oháňková, Tereza Reimerová, Lucie Cholinská, Martina Pejzlová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Julie Volkmannová, Karolína Vostracká, Ivana Drugdová, Kateřina Šnebergrová, Michaela Urbanová
00:00
Vítáme Vás u dnešního zápasu mezi domácími FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň a FBŠ Olomouc