2:1
0:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - K1 Florbal Židenice 7:3
5. Lucie Řezáčová, 13. Nikola Hermannová, 14. Eliška Chudá, 15. Iveta Hyršlová, 19. Nikola Hermannová, 26. Denisa Billá, 28. Vendula Beránková - 29. Andrea Dernerová, 46. Markéta Sedláčková, 49. Andrea Dernerová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 181; zásahy brankářů: Kristýna Karli 19 - Karolína Krištofová 24; po třetinách: 5:0, 2:1, 0:2;
60:00
Komentář trenérky hostí (P.Prouzová): ,,Bohužel nám soupeř během čtvrthodiny odskočil způsobem, který de facto rozhodl o výsledku. Ve zbývajících dvou třetinách jsme se zvedli, avšak pozdě bycha honit... Děkujeme organizátorům za skvělou práci a místním fanouškům za bouřlivou kulisu. "
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Tigers - 11, Židenice - 11
60:00
Děkujeme všem, kteří jste vydrželi u přenosu. U dalších přenosů ZDAR! #29
60:00
Na závěr bych chtěl vyzdvihnout práci organizátorů. Opět jsme ukázali, že v Milevsku velké akce hostit dokážeme!
60:00
Komentář trenérky domácích (M.Šteglová): ,,Po hezké první třetině, kdy se nám dařilo téměř vše jsme už další třetiny nehrály tak důrazně, nebyly jsme dobré v soubojích. Přesto jsme rády za tři body. Chtěla bych moc poděkovat divákům a pořadatelům, že nám umožnily vyvézt extraligu do Milevska. Děkujeme divákům a soupeři za zápas. "
60:00
59:44
Je to jasné! Ivanti Tigers si připisují další tři body do tabulky.
59:15
O výsledku je už nejspíš rozhodnuto.
59:03
Zatím nepovedená přesilovka hostujících hráček.
58:18
Vypadá to, že dívky z Brna vědí co chtějí zahrát v početní převaze, no uvidíme.
58:17
Timeout K1 Florbal Židenice
58:17
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za bránění ve hře.
57:21
Přečíslení 3 na 1 nevyřešily Židenice vůbec dobře.
56:45
Momentálně vcelku nuda
54:23
Domácí Pálková z ničeho nic na zemi, asi gravitace.
53:00
Využiji chvilky k pozvánce na zítřejší zápas dalšího kola KB ligy juniorů. Naši kluci od 15:00 vyzvou Náchod. Přijďte fandit. Já tam určitě budu!
51:08
Posledních necelých 9 minut dnešního utkání. Dočkáme se ještě dramatu?
48:29
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Indrová (7:3).
48:29
Hostující hráčky jsou v poslední třetině zatím velmi aktivní. Výsledkem je další branka v síti brankářky domácích.
47:42
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Denisa Billá.
47:42
Po faulu jedné z hostujících hráček nařídili sudí trestné střílení. Zkušená Billá zkusila rychlou střelu, ale Krištofová bezchybná.
45:39
Hráčky z hlavního města teď povolily a nabízejí soupeřkám šanci vrátit se do zápasu.
45:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Markéta Sedláčková bez asistence (7:2).
45:09
Ztrátu na středu hřiště trestá Sedláčková - 7:2.
44:07
Kvalita zakončení to je to co trápí v dnešním zápase hráčky z druhé největší metropole,
43:23
Neúnavný kotel Ivanti Tigers žene svůj tým. Dočkáme se další branky?
41:19
Příště doporučuji objednat si vstupenku předem!
41:18
Dnešní utkání sleduje 181 diváků! Na florbal se u nás v Milevsku chodí!
40:44
Po střele Romančákové zvoní tyč za domácí brankářkou.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Tigers - 7, Židenice - 6
40:00
Momentálně nám na hřiště vyběhl DOŠWIHÁCKÝ DRAK, který rozhodil tři míčky do obecenstva, čeká nás střelecká soutěž.
40:00
Ve střelecké soutěži uspěly hned dvě naděje našeho klubu. Kvalita tady na jihu Čech rozhodně je!
40:00
Máme před sebou třetí dějství. Výsledek je zatím jasný, ale Židenice vypadají nabuzeně. Uvidíme
40:00
Máme za sebou druhé dějství, ve kterém se hra rapidně srovnala. Židenice, ale nedokázaly proměnit tolik šancí kolik si vypracovaly. Skóre je po druhé třetině tedy jednoznačné 7:1 pro Ivanti Tigers. Zůstaňte s námi i nadále!
40:00
39:04
Řezáčová sama před brankou pouze orazítkovala tyč!
37:56
Karli si svůj nejlepší zákrok nechala na konec druhé třetiny. Fantasticky kryje střelu jedné z hostujících hráček.
36:10
Momentálně sledujeme trochu slabší pasáž zápasu.
35:12
Krištofová kryje další střelu domácích hráček. Od začátku je poznat, že patří mezi opory.
33:45
Mladičká Beránková ukazuje svoji kvalitu. Ta holka to dotáhne daleko!
32:48
Sledujeme velmi tvrdé utkání, hráčky do sebe tvrdě zajíždějí.
31:57
Než jsem to dopsal stalo se to samé i na druhé straně, tentokrát v podání Chudé.
31:27
Po přečíslení 2 na 1 netrefuje trestuhodně jedna z hostujících hráček zcela odkrytou branku!
31:07
Rozhodčí nastolili tvrdý metr, který se některým hráčkám moc nelibí.
30:00
Polovina zápasu za námi. Dočkáme se ještě nějaké zápletky?
28:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Lucie Romančáková (7:1).
28:57
A přece jenom se Židenice dočkaly! Po přenesení Romančákové se střelou pod horní tyč prosazuje Dernerová,
27:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Nikola Hermannová (7:0).
27:56
Na levé straně hřiště se uvolnila Beránková a střelou na přední tyč nedala Krištofové šanci.
27:19
Další povedená akce Židenic, kterou na poslední chvíli hasí Billá.
25:47
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Kateřina Pisárová (6:0).
25:47
Střela Billé skoro z půlky zaplula až do sítě - 6:0
24:28
Pěkná kombinace hostujících hráček, bohužel jedna z hráček promáchla při snaze zakončit,
23:45
Zdravíme dorostence, kteří se vracejí z dalekého Hostinného!
22:33
Ikoně domácích Denise Billé se nepovedla rozehrávka, Židenice z toho ale nedokázaly nic vytěžit.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Tigers - 13, Židenice - 5
20:00
Máme za sebou první periodu, ve které byly jasně aktivní hráčky z hlavního města. Je to vidět i na výsledku, ale borky ze Židenic jistě nebudou chtít výsledek nechat takový jaký je.
20:00
19:00
Halou z ní známá písnička ne pětku ne.
18:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Kateřina Kovaříková (5:0).
18:59
Kovaříková našla krásně před brankou Hermannovou a je z toho další branka.
18:32
Hráčky Židenic na tom kombinačně nejsou vůbec špatně. Bohužel tomu chybí jedna důležitá věc a to je STŘELA!
17:13
Hráčky z hlavního města si zápas očividně užívají. Jedna hezčí akce než druhá,
16:03
Domácí Hermannová krásně prošla přes celé hřiště, ale Krištofová ukázala své kvality.
14:13
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová bez asistence (4:0).
14:13
Gólová smršť Ivanti Tigers pokračuje! Hyršlové se střela vůbec nepovedla, ale i tak končí v síti - 4:0.
13:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Lucie Řezáčová (3:0).
12:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Vendula Beránková (2:0).
12:53
Na pravém mantinelu se uvolnila Hermannová a střelou na zadní tyč nedala brankářce šanci.
10:31
Atentát na náš pořadatelský stolek. Díky bohu jsme to s časoměřičem Plochou přežili bez úhony.
09:53
Hyršlová se uvolnila za brankou a předložila míček Beránkové, která ale trestuhodně míjí.
09:03
Hra se nám vyrovnala, Židenice vystrkují růžky.
07:30
Krásnou individuální akci hostující Pospíšilové kryje se štěstím Karli.
06:33
Ve velké šanci Indrová promáchla.
04:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (1:0).
04:36
První radost domácích fanoušků! Střelu Chudé ještě Krištofová dokázala pokrýt, ale na dorážku Řezáčové už byla krátká,
03:20
První vážnější šanci domácích kryje Krištofová vcelku bez problémů.
02:22
Od začátku utkání panuje v milevské hale parádní atmosféra.
01:00
První minuta hry ve znamení tlaku domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Martina Indrová, Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Nikola Hermannová, Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Vítáme Vás u dnešního přenosu. Do Milevska nám opět po necelém roce zavítala extraliga žen. V rámci 21. kola se představí Ivanti Tigers a Židenice.
00:00
Jak si oba týmy vedou v průběžné tabulce? Favoritem jistě budou domácí Ivanti Tigers, které se aktuálně drží na třetím místě tabulky, ale tým z brněnské metropole jistě nebude chtít dát svoji kůži lacino. Máme se na co těšit!