2:2
3:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Ivanti Tigers Jižní Město 6:5
10. Denisa Kotzurová, 32. Paulína Hudáková, 38. Markéta Vrlíková, 53. Paulína Hudáková, 53. Kristína Hudáková, 56. Eliška Jurečková - 35. Vendula Beránková, 36. Lucia Jelínková, 41. Kateřina Kovaříková, 47. Nikola Hermannová, 48. Lucia Jelínková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 124; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 19 - Kristýna Karli 13; po třetinách: 1:0, 2:2, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: 9 - 7
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jakuba Robenka: Měli jsme poměrně dobrý vstup do zápasu, ale od 10.minuty šla Naše organizace hry hodně dolů. Famózní Tomš, hodně bloků a i když jsme nehráli zrovna dobře, tak tenhle tým už prostě neprohrává. Děkujeme divákům, kteří dneska byli skvělí a doufáme, že Nás přijdou podpořit i v play-off.
60:00
Komentář trenérky hostů paní Karolíny Šatalíkové: Prvních deset minut první třetiny bylo trošku na rozjezd, pak jsme se dostali do zápasu a měli jsme dostatek šancí na to, abychom dali nějaké góly. Další dvě třetiny z naší strany byly dobře zahrané, ale po hloupých chybách jsme soupeře vrátili do zápasu. Byl to krásný zápas a gratuluji soupeři.
60:00
59:29
Praha v šesti.
58:53
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
58:53
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
58:39
Domácí pod tlakem na vlastní polovině.
57:56
Káčová zastavena v cestě za gólem těsně před bránou hostů.
55:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Denisa Kotzurová (6:5).
55:50
Padáček Jurečkové překvapivě končí za zády Karli a Ostrava se může radovat z gólu.
54:52
Rozehrávka z výhodného místa se domácím nepovedla, míčku se zmocňují tygřice, které hned vyráží do útoku.
53:52
Chudá to zkouší z otočky, ale trefuje pouze blok protihráčky.
52:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (5:5).
52:22
Domácí využívají situaci 4na1.
52:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (4:5).
52:03
Chyba Karli málem vedla k obdrženému gólu.
51:40
Hostující tým dobře brání.
51:08
Domácí zatím bez střely.
50:33
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:18
Přihrávka Grossové směřuje přímo na hokejku Řezáčové.
49:17
Kotzurova vyslala míček přímo do rukou Karli.
48:44
Střela z první od Káčové míří po teči vysoko nad.
47:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Iveta Hyršlová (3:5).
47:15
Matoucí rozehrávka hostů domácí opravdu zmátla a tak si Ivanti připisuje další gól.
46:59
Pokus Grossové pražskou bránu neohrozil.
46:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Lucia Jelínková (3:4).
46:09
Krásně mířená střela Hermannové s lehkostí zapadá do brány.
45:24
Kubišova se ocitla před Tomšovou sama, šla do bekhendové kličky, ale míček ji ujel.
44:24
Domácí opět pod tlakem.
43:31
Hermannová se dostala až za domácí bránu, kde byla zastavena Jurečkovou.
42:20
Kotzurová výborně zakročila proti střele Jelínkové.
41:43
Kajfoszová trefuje skákavý míček, ale vysoko nad bránu hostí.
41:07
Střela Suré nenadělala Tomšové žádné problémy.
40:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Iveta Hyršlová (3:3).
40:33
Zajímavá standradka domácích nakonec končí střelou mimo bránu.
38:42
Hudáková K. zajímavá střela, Karli připravená.
37:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Nela Kapcová (3:2).
36:56
Domácí v tlaku na útočné polovině.
35:17
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucia Jelínková, asistoval Denisa Billá (2:2).
35:17
Rychlá akce Ivanti vede k dalšímu gólu.
34:46
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková bez asistence (2:1).
34:30
Šromotová ztrácí míček a Praha se žene do útoku.
33:28
Hra je nahoru dolů.
31:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Nela Kapcová (2:0).
31:51
FBC na sebe nedalo dlouho čekat a po rychlé rozehrávce navyšuje P. Hudáková.
31:40
Vyloučen hráč Simona Pálková družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
31:09
Střelu Beránkové hrdinsky blokuje Grossová.
29:49
Tomšová skvělý zákrok proti střele z první od Kovaříkové.
29:08
Nepřehledný chumel před domácí bránou nakonec nekončí gólem.
28:09
Střela rozběhnuté Žurkové míjí bránu hostí.
27:24
Útočný faul Kubišové, na míčku opět Ostrava.
24:44
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
24:22
Hermannová přímo do břevna.
24:03
Domácí pod tlakem na vlastní polovině, ne a ne získat míček.
22:56
Karli předvedla parádní zákrok proti střele Hudákové K.
22:22
Tomšová hasí nebezpečnou situaci.
21:39
Šulanová se dostala do blízkosti domácí brány, ale vystřelit se ji nepodařilo.
18:49
Vyloučen hráč Denisa Billá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
18:01
Po chybě Beránkové se na míček dostává FBC.
17:40
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
16:30
Ivanti drží Ostravu uzavřenou na vlastní polovině.
15:44
Domácí drží míček v obranném pásmu.
14:19
V souboji Kubišová vs Grossová vítězí první jmenovaná, která nyní kombinuje za domácí bránou.
12:46
Řezáčová nedává téměř 100%ní šanci.
11:43
Beránková vyslala nepříjemnou střelu, Tomšová vyráží a míček končí za mantinelem.
11:06
Hra se přelévá ze strany na stranu.
09:55
Rychlá akce Ostravy končí střelou vedle od Jurečkové.
09:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (1:0).
09:15
Kotzurová si chytře naběhla a otevírá tak skóre zápasu.
07:44
Kapcová končí na zemi po střetu s Beránkovou, ale vzápětí vstává.
07:20
Hermanová z otočky míjí bránu.
06:13
Domácí pod velkým tlakem.
05:01
Po hezké akci domácích se dostala ke střele Žurková, Karli vyráží helmou.
04:16
Hermanová sráží Kapcovou nepěkně k zemi, standardka pro domácí.
03:27
Pokus Žurkové Karli rychle překazila.
02:20
Kotzurová se dostala do výhodné pozice, ale střela ji moc nesedla a Karli s ní neměla větší potíže.
01:22
Snaha Vrlíkové obrat Šulanovou o míček nevyšla a ta se dostala až ke střele, která však letěla mimo domácí bránu.
00:38
Vrlíková u mantinelu zneškodněná Beránkovou.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Lucia Jelínková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karin Vavrečková, Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Paulína Hudáková