2:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - Panthers Praha 6:4
5. Tereza Mošťková, 6. Tereza Mošťková, 17. Tereza Reimerová, 19. Tereza Reimerová, 42. Tereza Mošťková, 52. Tereza Reimerová - 16. Tereza Syslová, 39. Veronika Zittová, 42. Dominika Tůmová, 59. Veronika Zittová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Martina Franková 25 - Kristýna Horňáková 16; po třetinách: 4:1, 0:1, 2:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBS Olomouc - 8, Panters Praha - 12.
60:00
Střely na branku v celkem: FBS Olomouc - 22 Panters Praha - 29.
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů (Štěpán Weber): "Utkání jsme nezvládli a to přestože jsme věděli, co nás čeká, ale nedokázali jsme si s tím poradit a vždy, když jsme se začali hrát, tak nás soupeř srazil gólovou odpovědí. První třetina je bez komentáře, zbývající části byly slušné a škoda skoro šestiminutového tlaku na závěr. Díky všem za zápas."
60:00
Komentář trenérky domácích (Alice Pavlíková): Za dnešní výkon musím holky pochválit. První třetina se nám vyloženě povedla, pak jsme začaly lehce bláznit a zapomínaly na obranu. Zvládly jsme to a máme výhru. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za super atmosféru. Také zdravíme Sáru a doufáme, že bude v pořádku.
60:00
59:26
Reimerová nepustila Zittovou ke střele.
58:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Kristýna Lochmannová (6:4).
58:30
Syslová trefila tyč!
58:07
Suchánková vyhodila míček daleko na útočnou polovinu.
57:20
Floríánová střílela pouze do rohu hřiště.
56:28
Franková podržela svůj tým.
56:14
Tečovanou střelu vyrazila Franková mimo branku.
55:28
Franková byla včas u tyčky, když se Lochmannová snažila vystřelit z výběhu z rohu.
51:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (6:3).
51:13
Reimerová kompletuje hattrick a zvyšuje náskok domácích na tři branky.
50:36
Jelínková střílela pouze do boční síťky.
49:25
Cholinská zblokovala střelu Syslové.
48:52
Vyloučen hráč Tereza Bořutová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
48:49
Franková vyrazila střelu z půlky.
47:58
Slanná střílela ze středu a Franková dobře zasáhla.
47:13
Horňáková vyrazila střelu Suchánkové na branku.
46:45
Domácí v plném počtu.
46:18
Franková byla včas u svojí tyčky, když jedna z protihráček vyjížděla z poza branky.
45:37
Horňáková vyrazila střelu Cholinské.
45:02
Franková chytila střelu ze středu.
44:45
Vyloučen hráč Veronika Rozenbergová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
44:26
Rozenbergová zastavila přečíslení soupeře, když vypíchla nahrávku na volnou hráčku.
43:58
Cholinská opět nevyzrála na Horňákovou, tentokrát netrefila branku.
43:00
Šusterová obrala Suchánkovou o míček za vlastní brankou.
42:22
Horňáková vychytala Oháňkovou.
41:38
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Lucie Cholinská (5:3).
41:38
Mošťková odpovídá rychlou střelou do šibenice a kompletuje hattrick.
41:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Tereza Syslová (4:3).
41:15
Tůmová snižuje na rozdíl jediné branky.
40:37
Oháňková netrefila míček před odkrytou brankou.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: FBS Olomouc - 3, Panters Praha - 7.
40:00
39:05
Křížková střílela mimo branku.
38:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Zittová, asistoval Petra Šusterová (4:2).
38:07
Franková vyrazila střelu Zittové pouze pod horní tyčku.
37:35
Slanná střílela od mantinlu vysoko nad branku.
37:05
Jelínková pálila bez přípravy nad branku Frankové.
36:28
Franková opět vyráží střelu.
36:03
Franková dneska podává soustředěný výkon, když vyrazila další střelecký pokus hostů.
35:30
Mošťková ztratila míček za brankou soupeře.
34:22
Dlouhý výhoz Frankové si sebrala Vránová.
33:50
Šusterová pálila z půlky a Franková si našla trajektorii střely a míček vyrazila mimo tři tyče.
32:41
Mošťková nestihla dlouhou nahrávku u mantinelu, jenže svým důrazem v rohu míček získala.
32:02
Nepřesnou přihrávku hostů si sebrala Oháňková a uhájila míček proti dvěma soupeřkám.
30:48
Mošťková si naběhla na dlouhou nahrávku po mantinelu a následně byla faulována.
30:05
Suchánková zastavila útočnou akci soupeře těsně před střelou.
29:19
Oháňková střílela pouze do protihráčky a následný pokus skončil mimo branku za mantinelem.
28:49
Franková vyrazila jedovku od mantinelu.
27:00
Lupačová zastavila přečíslení pokaženou nahrávkou.
26:11
Panterky přečkaly oslabení a jsou opět v plném počtu.
25:51
Křížkové se zamotal míček pod nohama a Slanná toho využila a spěchala do protiútoku. Franková byla pozorná a střelu vyrazil do rohu.
24:30
Secvičenou sehrávku zakončovala Pejzlová z první, ale míček se nedostal k brance skrz hradbu těl.
24:11
Vyloučen hráč Petra Šusterová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
23:50
Hanačky si co nevidět zahrají přesilovku.
23:32
Oby tým střídají za hry.
23:00
Pejzlová nepustila k míčku Slannou.
22:36
Pejzlová střílela z výběhu pouze do nohou protihráčky.
21:57
Tečovaná střela proletěla těsně vedle branky Horňákové.
21:53
Horňáková vychytala Cholinskou.
21:15
Syslová rozehrává společně s Floriánovou, která to zkusila z půlky, ale branku netrefila.
20:38
Tečovaná střela Panterek skončila za mantinelem.
20:05
Hosté vyhrály buly a rozehrávají.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBS Olomouc - 11, Panters Praha - 10.
20:00
19:48
Franková lapila střelu od mantinelu.
19:30
Oba týmy střídají za hry.
18:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (4:1).
18:44
Reimerová pálila z výběhu a míček se od břevna odrazil za brankovou čáru.
17:48
Akci na jeden dotek se snažila zakončit Cholinská, jenže přihrávka jí nešla po zemi a míček jí odskočil od čepele.
17:24
Oháňková ztratila míček u mantinelu.
16:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová bez asistence (3:1).
16:03
Reimerová získala míček na útočné polovině a pěknou ranou nad ruku k tyči zužitkovala samostatný únik.
15:39
Cholinská zakončovala nad branku Horňákové.
15:15
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Syslová, asistoval Barbara Jelínková (2:1).
15:15
Syslová snižuje a zároveň využívá přesilovku pěknou přízemní střelou k tyči.
14:50
Jelínková pálila bez přípravy pouze do boční síťky.
13:38
Vyloučen hráč Marie Grufíková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
13:12
Bude se znovu vylučovat na domácí straně. Hosté zatím hrají ve výhodě.
12:44
Křížková zablokovala táhlou střelu z půlky.
12:10
Domácí přečkaly přesilovku soupeře a opět hrají v plném počtu.
11:27
Cholinská to vzala na sebe a vystřelila v protiútoku, jenže Horňáková si dobře vyjela a střelu zneškodnila.
11:00
Tečovaná střela skončila v rohu domácích.
10:11
Hosté mají možnost snížit náskok Olomouce v početní převaze.
10:10
Vyloučen hráč Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
09:45
Horňáková si pohlídala míček ve velkém brankovišti.
09:10
Cholinská se protáhla poděl mantinelu až ke střele, která trefila její spoluhráčku před brankou.
08:28
Oháňková střílela z otočky mimo branku.
08:06
Dvě hráčky Olomouce propadly, ale hosté nevyužily přečíslení a rozenbergová získala míček u mantinelu.
07:10
Pejzlová špatně přihrála, ale Jakubkovičová společně s Cholinskou zastavily protiútok Panterek.
06:24
Táhlou střelu Zittové zblokovala Jakubkovičová.
05:48
Oháňková prošla přes dvě hráčky, jenže následně ztratila míček na půlce a hosté mají míček v moci.
05:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Sára Jakubkovičová (2:0).
05:07
Mošťková se opět trefuje a posílá domácí do dvoubrankového vedení.
04:23
04:23
Mošťková zakončila akci 2 na 1 střelou do odkryté branky.
03:50
Reimerová minula branku z výběhu.
03:16
Akci 3 na 2 zakončila Cholinská nad branku Horňákové.
02:28
Suchánková pálila pouze do protihráčky, která stála před brankou.
02:26
Reimerová neprošla přes dvě protihráčky, ale vybojovala alespoň volný úder od mantinelu.
01:45
Floriánová se vytočila z rohu, jenže minula branku.
01:30
Franková si pohlídala přední tyč a vyrazila né uplně tvrdou střelu.
01:06
00:12
Cholinská získala míček na půlce a náseldně střílela z výběhu přímo do Horňákové.
00:03
Dnešní utkání právě začalo! Vítám Vás u online přenosu. Jako první mají míček na holích hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Lucie Florianová, Tereza Syslová, Dominika Tůmová, Veronika Zittová, Tereza Pitterlingová
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Martina Pejzlová, Sára Jakubkovičová, Jitka Oháňková, Lucie Cholinská, Tereza Mošťková