6:2
1:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 13:4
6. Justyna Krzywak, 7. Barbora Husková, 8. Lucie Suchánková, 12. Veronika Enenkelová, 14. Lucie Theimerová, 15. Lucie Theimerová, 24. Justyna Krzywak, 25. Lucie Theimerová, 26. Ivana Šupáková, 27. Justyna Krzywak, 29. Ivana Šupáková, 30. Lucie Suchánková, 60. Barbora Husková - 10. Nikola Staňková, 15. Helena Böhmová, 23. Andrea Košťálová, 30. Michaela Mašková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Petra Klečková 13 - Kateřina Fialová 17, Lenka Šindelářová 24; po třetinách: 6:2, 6:2, 1:0;
60:00
Střely ve 3. třetině 19:6, celkem 54:17
60:00
Nejlepší hráčky: Vítky 69 Krzywak, Plzeň 10 Staňková
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Zápas jsme zvládli poměrně slušně, hlavně v prvních dvou třetinách byla naše útočná chuť znát a dokázali jsme střílet góly, i když jich mohlo být více. Úplná spokojenost není se čtyřmi obdrženými góly, ty propady nás moc netěší, právě proto, že jsme čekali, že zrovna z toho může soupeř zlobit. Děkujeme Plzni za zápas a těšíme se na play off.
60:00
Vyjádření trenéra hostů, Víta Procházky: Půl zápasu jsme to soupeři hodně usnadňovali, pak jsme se zlepšili pozičně a hodně zjednodušili hru. Bohužel naše sestava dnes připomínala spíš lazaret, což nám také situaci neulehčilo. Drobnou náplastí jsou 4 vstřelené góly špičkovému týmu. Děkuji přítomným bojovnicím za výkon, s trochou nadsázky nám sezona teprve začíná. Vítkám přejeme mnoho štěstí v PO.
60:00
59:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Lucie Suchánková (13:4).
57:55
Další zraněná hráčka na straně domácích. Tentokrát Peterková.
56:58
Utkání se pouze dohrává
54:46
Ani přesilovka domácích nebyla využita ale vypadá to, jako by pokračovala stále.
51:23
Vyloučen hráč Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
51:23
Po faulu na Theimerovou bude hrát oslabení Plzeň
50:48
Po dobu plzeňské přesilovky se nic zvláštního nestalo
48:48
Vyloučen hráč Šárka Boľová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:48
Boľová poslala vystřídat Böhmovou mimo střídačku a půjde si sednout..
48:26
Ve třetí části se začalo aspoň občas trochu bránit.
39:10
A znovu Planková na brankovišti ale nic z toho.
31:05
Vyloučen hráč Veronika Enenkelová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
29:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Kamila Paloncyová (12:4).
29:45
Vypadá to tu, jako by "obrana" bylo sprosté slovo..
29:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Michaela Urbanová (11:4).
28:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Veronika Enenkelová (11:3).
28:17
Tlak domácích pokračuje.
26:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (10:3).
26:19
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
26:19
Bleskově využitá přesilovka domácích
26:13
Vyloučen hráč Karolína Vostracká družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
25:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Kamila Paloncyová (9:3).
24:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová bez asistence (8:3).
24:48
Pěkná akce domácích. Fialová s připsala úspěšný zákrok ale proti střele Theimerové z otočky už nezasáhla
23:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak bez asistence (7:3).
23:10
Na druhé straně okamžitě reaguje Justyna Krzywak
22:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Kateřina Šnebergrová (6:3).
14:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Barbora Husková (6:2).
14:25
Tak tři. Dva z nich daly domácí hráčky.
14:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Nikola Staňková (5:2).
14:12
Dva slepené góly. Po jednom na každé straně
13:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Theimerová, asistoval Justyna Krzywak (5:1).
11:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Kamila Paloncyová (4:1).
11:19
Střelecky se prosazjue i Enenkelová
10:17
Znovu aktivní Staňková, tentokrát ale zasahuje Klečková.
09:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Staňková z trestného střílení (3:1).
09:04
Staňková střelou od břevna proměňuje trestné střílení
07:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lucie Suchánková, asistoval Ivana Šupáková (3:0).
07:04
Suchánková dorážkou z brankoviště přidává další gól.
06:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Justyna Krzywak (2:0).