3:1
2:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 8:3
10. Jana Vávrová, 11. Martina Řepková, 16. Jana Vávrová, 25. Daniela Frantíková, 26. Karolína Suchá, 37. Petra Beránková, 50. Karolína Suchá, 51. Petra Beránková - 18. Gabriela Žůrková, 39. Kristýna Bachmaierová, 42. Kristýna Bachmaierová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 20 - Veronika Samková 28; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:1;
60:00
Komentář k utkání hosté - Martin Petrgál: "Domácí zaslouženě zvítězili, my jsme jim to však značně ulehčili, některé branky byly opravdu laciné. Chodovu přejeme hodně štěstí v play-off, děkujeme divákům a pořadatelům za fajn utkání a rychle běžíme sledovat volbu soupeřů."
60:00
Komentář k utkání domácí - Lukáš Procházka: "Chceme od sebe mnohem více a dokážeme hrát lépe. Potřebujeme přenést tempo a nasazení z tréninku do zápasů a ne úplně se nám to daří. Hra byla bez tempa, pomalá. V play-off se musíme prezentovat mnohem lepšími výkony! Soupeři přejeme hodně štěstí v další fázi."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 11; Jičín - 7.
60:00
Střely na branku celkem: Chodov - 36; Jičín - 23.
60:00
59:00
Poslední minuta utkání.
52:42
Pekárková dobře pálí, ale trefuje Samkovou pouze do masky.
51:11
Mrázková T. běžela skoro sama ale v rozhodující chvíli jí bohužel balonek sjel z čepele a Provázková ho v klidu sebrala.
50:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Nela Jiráková (8:3).
50:39
Beránková pěkně trefuje a přidává svojí druhou branku v utkání - 8:3!
49:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (7:3).
49:16
Plášková našla krásně volnou Suchou na středu hřiště, ta z první trefuje parádně přímo na vzdálenější tyč - 7:3!
47:54
Žůrková zpět ve hře, oba týmy v plném počtu.
47:44
Plášková trefuje břevno hostující brány!
46:25
Chodov v plném počtu a jde zkusit využít zkrácenou přesilovku.
46:15
Máme tu vyrovnanou situaci 4 na 4.
45:54
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
45:38
Odložené vyloučení za faul Žůrkové.
44:25
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:25
Pekárková zbytečně dohrála souboj u mantinelu a půjde si odpočinout.
43:15
Preisslerová s Hanzlíkovou v přečíslení 2 na 1, první jmenovaná ale situaci zazdila, protože ve chvíli kdy mohla střílet místo toho nahrávala.
41:22
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Paulovičová (6:3).
41:22
Ale v zápětí mě vyvedla z omylu Bachmaierová, když využila nabídku od Paulovičové a skóruje - 6:3!
41:09
Přesilovka hostí zatím bez šťávy.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 12; Jičín - 10.
40:00
39:53
Vyloučen hráč Nikol Pekárková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
39:25
Ještě jedna šance pro Jičín, ale Provázková pozorná.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (6:2).
38:17
Žůrková pěkně našla volnou Bachmaierovou na brankovišti, druhá jmenovaná pěkně poslala backhandem míček do levé šibenice - 6:2!
36:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Tereza Peštová (6:1).
36:23
Beránková nakonec uklidila odražený míček za Samkovou - 6:1!
36:21
Pekárková s Beránkovou v přečíslení, ale zbytečně si dávaly přednost.
33:03
Několik zajímavých šancí na straně Chodova, nyní také Jičín zahrozil, ale nic z toho.
28:23
Suchá na konci pěkné kombinace domácích zahodila šanci a posílá míček pouze vedle branky.
26:33
Preisslerová pálí z úhlu, Samková si pohlídala prostor mezi tělem a tyčkou.
25:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Markéta Svačinová (5:1).
25:51
Suchá se prosazuje pěknou ranou z výběhu - 5:1!
24:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniela Frantíková, asistoval Nela Jiráková (4:1).
24:23
Frantíková využívá přesilovou hru - 4:1!
24:02
První půlka přesilovky domácích dobře odehraná na hostující polovině, poté ale Jičín zahrozil dvěma protiútoky, skóre se nemění.
22:33
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
21:43
Jarolímová v úniku ve snaze dloubnout balonek přes Provázkovou neuspěla.
20:22
Jarolímová vybíhá od mantinelu ale trefuje pouze Provázkovou.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 13; Jičín - 6.
20:00
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:30
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Anet Jarolímová (3:1).
17:30
Žůrková využívá standardní situace a snižuje stav - 3:1!
15:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Daniela Frantíková (3:0).
15:54
Vávrová trefuje balonek ve vzduchu a se štěstím překonává Samkovou po třetí - 3:0!
14:03
Žůrková znovu středem pozornosti, tentokrát pálí nad branku.
12:42
Žůrková skvěle našla volnou Bachmaierovou, která trefila míček z voleje, Provázková opět pozorná.
10:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Markéta Svačinová (2:0).
10:26
Řepková v úniku si poradila náramně a v podstatě oběhla Samkovou a zavěsila do odkryté brány - 2:0!
10:15
Žůrková pálí pouze do obránkyně Chodova.
09:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Eva Preisslerová (1:0).
09:25
Vávrová otevírá skóre - 1:0!
09:00
Zablokovaná střela Řepkové, Chodov rozehrává z rohu.
06:57
Bachmaierová a její dobrá individuální akce, Provázková viděla její střelu a vyrazila míček.
06:11
Zvoní tyč za zády Samkové po dobré střele od Suché.
04:52
Žůrková pěkně hledala číhající Jarolímovou před brankou Provázkové, ta však situaci dobře přečetla a vyrazila míček mimo dosah druhé jmenované.
04:16
Jiráková zastavuje slibně vypadající akci hostí.
02:50
Chodov na balonku, zatím mají herní převahu.
00:01
Úvodní buly pro hráčky Jičína.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová, Nikola Kuchařová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Nela Jiráková, Markéta Svačinová, Karolína Suchá, Magdaléna Plášková, Martina Řepková