3:0
0:2
- : -

K1 Florbal Židenice - Tatran Střešovice 4:5
12. Kateřina Rybníčková, 22. Zuzana Hubáčková, 22. Natálie Janečková, 40. Kamila Pravcová - 7. Anežka Viplerová, 12. Markéta Prontekerová, 13. Karolína Vachušková, 54. Karolína Vachušková, 55. Karolína Vachušková; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3 + Karolína Vachušková (TAT) 5; využití: 0:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 12 - Hana Ranochová 16; po třetinách: 1:3, 3:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Starý Jiří: Bojovný vyrovnaný zápas před skvělou domácí kulisou, který mohly vyhrát oba dva týmy. Rozhodla zřejmě naše nevyužitá pětiminutová přesilovka v druhé třetině. V závěru se přiklonilo štěstí na stranu soupeře. Tatranu přejeme hodně štěstí v play off a my se jdeme připravit na úspěšné play down
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Skazka: No úplně v suchým to nebylo :) Po první dobře odehrané třetině přišel kolaps hned v úvodu druhé třetiny, kdy jsme dvakrát rychle inkasovali a k tomu dostali pětiminutové vyloučení. Holky ukázaly obrovský morál a vůli vyhrát. Děkujeme soupeřům, kteří vytvořili vynikající atmosféru a přejeme hodně štěstí do bojů o udržení. Jdeme slavit!
60:00
59:59
Střely domácí: 4 hosté: 5
57:25
Židenice nedokáží se usadit na polovině Tatranu a opět bez střely a ohrožení nevyužívají přesilovku
55:47
Vyloučen hráč Adéla Kramperová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
54:58
Timeout K1 Florbal Židenice
54:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková bez asistence (4:5).
54:58
Vachušková z neskutečného úhlu posílá Tatran do vedení
54:15
Zákrok Krištofové po střele od půlky,dnes chytá výborně
53:21
53:21
Vachušková mrkla, viděla a trefila...vyrovnává na 4:4....křesá naději na play off pro Tatran
52:40
Tatran se snaží vytvořit si tlak když má míček na čepelích, ale domácí obrana dnes funguje skvěle....hrát tak celou sezonu hrály by o play off
52:01
Tatran dnes potřebuje uhrát body, aby se probojoval do Play-off. Zatím jsou však ve vedení Židenice.
51:15
Dračice drží míček na polovině svého soka.
50:35
Zabavská nahodila míček z poloviny hřiště a ten propadl kompletně celou obranou těsně mimo branku.
50:10
Po faulu na polovině domácích rozehraje Tatran volný úder.
49:31
Domácí se snaží těžit z protiútoků, Tatran je ale vzadu jakž takž pozorný.
48:01
U míčku jsou Střešovice, které hledají skulinku v defenzivě Židenic.
47:23
Romančáková hledala žabkou před brankou Dernerovou, ale hostující obrana přihrávku zblokovala.
46:56
Židenické hráčky hrají velice dobře v defenzivě a nepouštějí Tatran do vyložené šance.
46:25
Vachušková předvedla krásné sólo mezi čtyřmi protihráčkami, obkroužila téměř celou polovinu soupeře, ale nakonec si vylámala zuby na golmance Krištofové.
45:31
Tatran ubránil početní nevýhodu a začíná se tlačit ke srovnání.
44:05
Hostující hráčka sekla brankářku Krištofovou a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
43:06
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 9 hosté: 6
39:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kamila Pravcová, asistoval Natálie Janečková (4:3).
39:15
Pravcová krásně ze středu hřiště přišpendlila míček k tyčce Ranochové...Posílá Židenice do vedení
38:48
Pravcová nádhernou střelou z otočky prověřuje Ranochovou, chyběla dorážející hráčka
36:18
Máme zde další početní výhodu bez střely na branku Tatranu
35:37
Dnešní utkání sleduje 275 diváků...Děkujeme
34:16
Vyloučen hráč Adéla Kramperová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:05
Drápalová ve výhodě krásně nahrála do vlastní prázdné brány, pozorná Indrová lachtanem zachraňuje, vysloužila si potlesk publika
33:07
Dnešní přesilovky jsou ve stylu nestřílení na bránu, oba týmy zatím promrhaly výhodu hráček navíc
31:51
Vyloučen hráč Kateřina Rybníčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:02
Hráčky Tatranu začínají vytvářet tlak na Židenice, zatím ale skvěle chytající Krištofová nedává naději
27:44
Domácí za celou přesilovku vyslaly pouze 4 střely na bránu a dá se říci neohrozily hostující Ranochovou
25:43
Zatím největší šanci měly hráčky Tatranu kdy Reková nasadila gajdy Smutné a Tomová dokázala včas zasáhnout míček
24:16
Hráčky Židenic stále nedokázaly vystřelit na bránu, zatím to vypadá jakoby měly strach střílet
23:16
Domácí tým dostává šanci na navýšení skóre při 5ti minutové přesilovce
22:24
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Tatran Střešovice na 5 minut za hrubost.
22:16
Hráčky Židenic jsou momentálně na koni
21:27
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Natálie Janečková, asistoval Kamila Pravcová (3:3).
21:27
Janečková doráží střelu Pravcové a vyrovnává stav utkání na 3:3
21:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Hubáčková bez asistence (2:3).
21:09
Hubáčková využívá chyby hostující hráčky při rozehrání a nekompromisně zakončuje
20:25
Dernerová s Romančákovou měly na holích snížení stavu utkání, hostující golmanka byla proti
17:41
Dernerová neproměňuje TUTOVKU před prázdnou bránou.....trefuje Ranochovou při přesunu
16:23
Indrová bez respektu, nedá ani mm zadarmo
15:43
Židenicím chybí rychlost v nahrávkách při zakládání útoku
14:45
Pospíšilová krásně vyvezla , předala Pravcové a Romančákové přeskakuje na středu hůl
12:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Barbora Zabavská (1:3).
12:26
Tatran po ztrátě míčku opět vybojoval a využívá přesilovku z blízkosti brány Krištofové
11:53
Vyloučen hráč Silvia Tomová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
11:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová bez asistence (1:2).
11:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kateřina Rybníčková, asistoval Natálie Janečková (1:1).
11:26
Janečková po úniku u mantinelu střílí do golmanky a odražený míček Rybníčková zametá do brány a vyrovnává
09:46
Indrová od mantinelu překvapila golmanku Tatranu a trefuje pouze její vytaženou paži
09:02
Židenice se zatím drží na míčku, chybí ovšem nějaký nápad
07:43
Pravcová v rohu hřiště dala pocítit Reindlové svoji tvrdost a vybojovala míček pro domácí
06:33
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Anna Válková (0:1).
01:09
Janečková s Rybníčkovou v šanci 2 na 1... Janečková v koncové přihrávce trefuje bránící hráčku
00:42
Domácí obrana se chybou v rozehrávce dostává pod tlak Střešovic
00:01
Hostující tým vyhrává úvodní buly
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Adéla Kramperová, Daniela Reindlová, Anežka Viplerová, Barbora Zabavská, Anna Válková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Martina Indrová, Jitka Drápalová, Kristýna Pospíšilová, Andrea Dernerová, Lucie Romančáková
00:00
Vítáme všechny fanoušky florbalu na dnešním posledním utkání základní části mezi domácím týmem K1 Florbal Židenice a hostujícím týmem Tatran Střešovice. Hostujícímu týmu jde o účast v play off, domácí to mají jako přípravný zápas na play down