4:2
2:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 7:4
9. Adam Klimeš, 24. Marián Kloza, 28. Adam Feber, 33. Pavel Bezděčík, 33. Jakub Vilím, 60. Tomáš Brom, 60. Tomáš Brom - 19. Tomáš Brom, 23. Lukáš Jalový, 35. Lukáš Jalový, 59. David Coufal; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 20 - Filip Kejík 13; po třetinách: 1:1, 4:2, 2:1;
60:00
Komentář vedoucího domácích Pavla Kotuly: Dneska o 1000% lepší výkon než včera. Musím pochválit hráče, že včerejší zápas hodili za hlavu a podali po celých 60 minut koncentrovaný výkon. Víme, že jsme doma silní, pokud budeme hrát takhle, můžeme porazit kohokoli. Děkuji soupeři za zápas a přeju štastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí Fiala Marka: Soupeř dnes pečlivou obranou a potrestáním našich zaváhání získal rozhodující náskok, který jsme i přes zvýšené úsilí a přímočarost v poslední části zápasu nedokázali smazat. V první polovině byl náš výkon poměrně utahaný. Poučíme se a na další takový zápas budeme lépe připraveni. Soupeři díky za zápas.
60:00
59:24
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom (7:4).
59:24
Vyražený míček se stihl do brány Brna dokutálet dřív, než k němu stihl přistoupit brněnský hráč.
59:20
Vlastní branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom (6:4).
58:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (5:4).
58:12
Havířov se po dlouhém čekaní dočkal chyby ze strany Brna, která jim umožnila si šáhout na míček.
57:04
Brno začalo hrát power-play.
55:48
Brno ted mělo 3 šance, ale všechny jim Havířov dokázal odrazit.
55:24
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
54:27
Tychtl zaklek do střely od Kůry a získává míček.
53:23
Kraus se omylem zavěsil na Broma, kterého shazuje na zem a rozhodčí uděluje volný úder pro Brno.
51:40
Peřka je na středu obrán o míček a Brno zakládá rychlý protiútok.
49:36
Klimeš běží podél mantinelu a při natáhnutí střely mu míček odpálí Kůra a Havířov tak má rozehrávku z rohu soupeře.
48:24
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
47:35
Hraje se nahoru a dolu ve velmi rychlém a agresivním tempu.
46:44
Stefan se dostává k letícímu míčku dřív než oba útočníci Brna.
44:54
Brno neproměnilo šanci, kdy běželi 3 na brakáře a proti nim byl pouze 1 obránce.
43:34
Kůra nemá komu nahrát a ztrácí míček u mantinelu.
42:22
Vilím s Kozlíkem zakombinovali před bránou hostů, ale zakončení skončilo za mantinely.
41:18
Brnu se podařilo zavřít Havířov na jejich polovině a už si přes minutu nahrávají okolo nich.
40:01
Úvodní vhazování 3. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině 7:9
40:00
39:59
Vyloučen hráč Jakub Vilím družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
39:59
Hráč Brna promáchl míček v šanci.
38:44
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
38:17
Stefan vychytal Jalového 1 na 1.
37:02
Brno se nebojí napadat klidně i ve 3 lidech.
34:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Brom (5:3).
34:20
Duda zabránil crossu soupeře, ale míček se dokutálel k Jalovému, který dává gól.
32:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Vilím, asistoval Hynek Plášek (5:2).
32:37
Plášek dává dlouhý balón na Vilíma, který si obehrává obránce Brna a úspěšně vstřeluje gól.
32:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Adam Klimeš (4:2).
31:34
Brno je čím dál víc agresivnější u mantinelů, tentokrát zfaulovali Vlacha, ale rozhodčí to zatím toleruje.
29:54
Feber je za bránou soupeře zdvojen a ztrácí míček.
27:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Adam Klimeš (3:2).
27:29
Klimeš posílá přesný cross na Febera, který trefuje brankáře a míček se od něj odráží do brány.
26:21
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
26:13
Kůra dává cross přes 3 florbalky, ale jeho spoluhráči se nepodařilo míček trefit do prázdné brány.
24:51
Feber střílí z otočky, ale brankář hostů je v pozoru.
23:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Jakub Vilím (2:2).
23:26
Vilím nahrává Klozovi do běhu přes 2 hráče, který přesnou střelou trefuje zařízení.
22:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Marek Fuchs (1:2).
21:32
Brno napadá Havířov v rychlém tempu, což jim znepříjemňuje rozehrávku.
20:34
Havířov bere míček Brno a hned si připisuje střelu, bohužel mimo bránu.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
20:00
20:00
Střely v první třetině:7:6
20:00
18:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (1:1).
18:23
Vilím s Krausem získali nějaký čas pro svůj tým, ale na míčko je opět Brno.
17:55
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:05
Brno neproměnilo volný úder z velkého brankoviště a Kozlík odpaluje míček pryč.
14:26
Tychtlovi chyběla rychlost k tomu, aby doběhl míček první a zakončil do prázdné brány.
12:16
Vilím se pokoušel nahrát cross na Krause, ale Blaha tomu zabránil.
11:02
Kraus fauluje Ondráčka při výjezdu oblouku, naštěstí z toho je proti Havířovu jen volný úder.
09:11
Vlach střílí příkepem kolem horního rohu brány ven z hřiště.
08:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Adam Feber (1:0).
07:53
Havířov musí zažívat šok, při tomto dvonásobně rychlejším tempu oproti včerejšímu zápasu.
06:13
Kůra nahrává přesnou nahrávku přes 3 hokejky, ale jeho hráč nebyl schopen míček trefit do prázdné brány.
05:35
Klimeš měl šanci dorazit střelu Febera, ale ihned byl svalen na zem a k míčku se dostávají hosté.
04:03
Brno se přes postupné přestupky Havířova dostává k jejich bráně.
02:35
Hosté se pokoušejí uběhat domácí celek svými přihrávkami a vyčkávají na vhodou příležitost.
01:03
Klimeš se dostává do 1. šance, ale dravost obránců z Brna mu neposkytla možnost vystřelit.
00:36
Brno začalo hru rychlými nahrávkami a přesunem po celém hřišti.
00:01
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhrává tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Tomáš Brom, Michal Machálek, Dominik Dvořák, Marek Fuchs, Lukáš Jalový
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Jan Duda, Kamil Peřka, Pavel Bezděčík, Adam Klimeš, Adam Feber