5:3
7:1
- : -

Florbal Chomutov - 1. MVIL Ostrava WOOW 14:6
10. Daniel Jäschke, 11. Jiří Šafařovský, 27. Tomáš Novotný, 27. Adam Stibor, 33. Adam Stibor, 38. Jiří Šafařovský, 40. Daniel Jäschke, 42. Tadeáš Melíšek, 46. Ondřej Halej, 47. Daniel Jäschke, 48. Ondřej Bejček, 55. Jiří Šafařovský, 57. Tadeáš Melíšek, 60. Ondřej Bejček - 12. Petr Trulík, 19. Jan Hranický, 25. Jan Hranický, 32. Jakub Smrčka, 38. Lukáš Svačinka, 57. Adam Tesárek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:4; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Milan Stránský 15 - Vojtěch Kořínek 21, Jiří Michálka 4; po třetinách: 2:2, 5:3, 7:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Vojtěcha Kořínka: Co na tom hodnotit. Odjíždíme na utkání a chodí omluvenky z nevolnosti, tak opět vyjíždíme na výjezd aspoň v 10+2. No tak si začnem na dvě lajny, od druhé třetiny hrajeme prakticky jen na jednu, jelikož druhá se nám totálně sesypala. Od druhé třetiny klasický brajgl, hnus. Nedá se na to dívat co na tom hřišti předvádíme.
59:59
Druhá část vyjádření hostujícího trenéra: Vypadá to že na to někteří pěkně kašlou anebo druhá varianta, že jejich výkon na tuto ligu prostě nestačí. Pozitiv je málo. Uvidíme co v pátek. Díky divákům a soupeřům.
59:59
Vyjádření domácího vedoucího týmu: Dnes jsme se prali s rozkouskovanou hrou a prvních 24 minut náš výkon měl daleko do ideálu. Naštěstí jsme se vzchopili a utkání dovedli do zdárně vítězného konce. Soupeřům přejeme šťastnou cestu do Ostravy a zároveň mi dovolte těmito řádky poděkovat kadaňským pořadatelům a divákům. V Chomutově se uvidíme příští neděli na třeskuté bitvě o třetí místo s Karlovými Vary. Hezký zbytek víkendu!
59:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Daniel Kučera (14:6).
59:34
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:23
Hosté si vypracovali perfektní šanci, netrefili míček.
57:40
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Adam Stibor (13:6).
56:10
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Adam Tesárek z trestného střílení (12:6).
54:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Tadeáš Melíšek (12:5).
54:31
Další využitý brejk domácích.
54:13
Po krásné kombinaci domácích, Novotný trefuje tyčku.
52:00
Domácí šli v oslabení tři na jednoho, na třikrát nevyužili.
50:14
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
49:30
Další skvěle zlikvidovaná šance domácích.
48:30
Hostující brankář si počkal na Novotného forsbergovku.
47:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Daniel Jäschke (11:5).
47:47
Jäschke získal míček na půlce, utekl i vlastnímu stínu a nezištně nahrál před prázdnou branku.
46:24
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
46:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Bejček (10:5).
46:24
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Michálka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW
46:24
Domácí dokončili předchozí neúspěšný samostatný únik. Teď hosté spíš přihlíželi.
45:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Tadeáš Melíšek (9:5).
45:23
Domácí se do přesilovkové kombinace trochu zamotali, ale Melíšek to nezištně rozmotal.
44:50
Vyloučen hráč Tomáš Kubíček družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:06
Melíšek zakličkoval, připravil gólovou pozici spoluhráči, ale skvěle zasáhl brankář.
41:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Vojtěch Semerád (8:5).
41:07
Domácí zabojovali, pomohl jim šťastný odraz a i oni umí skórovat z první střely v třetině.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 13:4.
39:37
39:37
Jäschke se skvěle uvolnil a procedil míček skrz podpaží brankáře.
37:40
37:25
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Lukáš Svačinka, asistoval Adam Tesárek (5:5).
37:25
Hosté vyforčekovali a rychle vystřelili.
32:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Stibor, asistoval Jiří Šafařovský (5:4).
32:14
Domácí dohráli předchozí výbornou kombinace přes celé hřiště.
31:05
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Daniel Kotzur (4:4).
31:05
Hosté předvádí úžasnou produktivitu. Druhá střela ve třetině prošla pod nohama všech a znamená druhý gól.
29:12
Hezká kombinace domácích končí nepřesnou střelou po špatně trefeném míčku.
28:36
26:46
26:46
Hosté chybovali v rozehrávce, domácí v přečíslení trestali skvělou kombinací.
26:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Jakub Štěrba (3:3).
26:06
Domácí vybojovali míček na půlce šli tři na dva. Novotný to ze středu vzal na sebe.
24:30
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Petr Trulík (2:3).
24:30
Hosté skórují z první střely v třetině po nenápadné individuální akci u mantinelu.
22:50
Zatím střílí jen Chomutov, chybí ale důraz a někdo před brankou.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 9:9.
18:48
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Jakub Smrčka (2:2).
18:48
Hosté si připravili perfektní pozici uprostřed bránící čtveřice.
18:21
Vyloučen hráč Erich Kellermann družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:15
Domácí si připravili dobrou pozici,
17:29
Domácí kvůli skákajícímu míčku nevyužili samostatný nájezd.
16:36
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:10
Domácí chybovali za vlastní brankou, následnou velkou šanci likviduje jejich brankář.
14:32
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hra rukou.
12:54
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:05
Hezká domácí kombinace končí střelou nad.
11:06
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Petr Trulík, asistoval Jan Hranický (2:1).
11:06
Hosté se dočkali domácí chyby na půlce a šli dva na gólmana.
10:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Adam Stibor (2:0).
10:56
Další skrytá střela po rychlé rozehrávce.
09:48
09:48
Domácí teď zahráli dlouhý úsek v útoku a pak po vystřídání skórovali ukrytou střelou od mantinelu.
07:30
Domácí začali více hrát i střílet, zase se ale objevil náznak soupeřova brejku.
05:57
Domácí protočili míček kolem celé útočné poloviny, po nahození přišla teč mimo.
04:41
První šance hostí končí střelou nad.
04:13
Zatím sledujeme poziční hru bez šancí. Na míčku jsou více hosté.
00:01
Začneme omluvou, z technických důvodů dnes nebude vysílán přenos.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Lukáš Svačinka, Tomáš Kubíček, Adam Tesárek, Petr Trulík, Jan Hranický
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erich Kellermann, Tomáš Novotný, Daniel Fokt, Jakub Štěrba