6:2
3:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 10:9
18. Michal Chudina, 23. Miroslav Šnajdr, 24. Michal Chudina, 24. Jan Zavadil, 36. Michal Strachota, 37. Michal Klápa, 39. Jiří Mutínský, 42. Miroslav Šnajdr, 47. Michal Strachota, 59. Michal Klápa - 14. Miroslav Mayer, 15. Dušan Přívara, 20. Tomáš Nushart, 28. Jakub Pecha, 40. Dušan Přívara, 41. Jakub Pecha, 48. Matyáš Kalina, 53. David Sachr, 60. Tomáš Nushart; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:2; využití: 2:3; diváků: 215; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Max Andreas Minev 32; po třetinách: 1:3, 6:2, 3:4;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Po hrůzostrašné orvní třetině pomohla důrazná promluva v šatně. Od druhé třetiny jsme byli výrazně lepší a jen díky individuálním chybám a oslabením jsme dovolili hrát soupeři o výsledek až do konce utkání. Děkuji soupeři za zápas a Hlavně skvělým divákům za podporu
60:01
Komentář kapitána hostí Antonína Pertlíka: Děkujeme soupeři za dobrý zápas. Bohužel jsme ztratili dobře rozehraný zápas převážně špatnou hrou ve druhé třetině.
60:00
59:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Jan Louvar (10:9).
58:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (10:8).
58:06
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
52:13
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Tomáš Nushart (9:8).
51:56
Kalina nad
51:13
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
47:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (9:7).
47:49
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
47:40
Zavadil trefuje tyč
46:17
Strachota teď neskutečně, kdy z kroku trefuje šibenici
46:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (9:6).
45:17
Vyloučen hráč Jakub Pecha družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:00
Hosté už posílají do hry své dvě nejsilnější formace
42:40
Klápa netrefil ze svojí oblíbené pozice branku
41:27
Šnajdr je dnes při chuti, když se zmocnil odraženého míčku a tvrdou střelou se nemýlil
41:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Ondřej Vavro (8:6).
40:48
Jaroš těsně mimo
40:20
Domácí zaspali a Kladno se rychlou kombinací na jeden dotek dostává na dostřel
40:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Miloš Tyl (7:6).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 15-7
39:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (7:5).
38:45
Mutínský vyjel z rohu a nádhernou ranou z úhlu trefuje přesně
38:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Michal Strachota (7:4).
37:15
Dnešnímu utkání sleduje 215 diváků
36:30
35:01
Krásné pojď sem kam jdeš v podání Strachoty, který svou zasekávačkou vyřadil Kalinu ze hry a iopět vrací domácím vedení
35:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota bez asistence (5:4).
33:20
Šnajdr se dostal samostatného úniku ale neproměnil
32:10
Domácí hrají v plném počtu
30:10
Strachota vypálil po odpískání a čeká ho dvouminutový trest, ani jemu ani kapitánovi Šnajdrovi se to sice nelíbí, verdikt rozhodčích je však jasný
30:09
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
29:54
Tyl vysoko nad
29:12
Závar před domácí brankou, ze kterého vznikla menší strkanice, tresty však padaat nebudou
28:00
Šnajdr se snažil dorážet neúspěšně
27:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Pecha, asistoval Miroslav Mayer (4:4).
27:18
Vyloučen hráč Daniel Nicklas družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
23:35
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Miroslav Šnajdr (4:3).
23:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Jaroslav Jaroš (3:3).
22:05
Zavadil z rohu našel před brankou Šnajdra a ten tvrdou ranou nedal Minevovi šanci
22:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jan Zavadil (2:3).
17:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Petr Stejskal (1:2).
14:38
Domácím se nepovedla rozehrávka a míček se dostal k Přívarovi a ten zvyšuje na 2:0
14:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Louvar (0:2).
13:28
Mayer z bezprostřední blízkostí otevírá skóre
13:27
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Miroslav Mayer, asistoval Ondřej Riebauer (0:1).