2:4
0:3
- : -

TJ Slovan Havířov - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:10
19. David Chládek, 21. Filip Hromádka, 27. Jiří Kroček - 10. Jan Grábl, 15. Luděk Ondráček, 15. David Coufal, 25. David Coufal, 33. Matěj Hronek, 34. Luděk Ondráček, 40. Luděk Ondráček, 50. David Coufal, 52. Vít Máček, 54. Luděk Ondráček; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 16 - Filip Létal 22; po třetinách: 1:3, 2:4, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Trvalo nám nějakou dobu, než jsme se dostali do tempa. Hra neměla parametry, které jsme si představovali. Zápas jsme rozhodli potrestáním chyb soupeře a využitím šancí. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Pri takom počte individuálnych chýb nemožeme mysliet na body. Určité pasáže boli fajn, ale bolo ich málo. Musíme zapracovat na sebadisciplíne.
53:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček bez asistence (3:10).
53:51
Domácí se nepohodli při standartní situaci,Ondráček jim míček vzal a vymíchal Zapletálka
52:06
Zapletálek chytá brněnskou střelu i s dorážkou.
51:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jiří Blaha (3:9).
49:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval Luděk Ondráček (3:8).
48:32
Vyloučen hráč Michal Prorok družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
48:17
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:13
Brněnský nájezd neproměněn
45:50
Ondráček sám před golmanem nedává branku.
43:50
Standartní situace ze středu byla neproměněna
40:47
Turoň je zasednut brněnským hráčem a odveden na střídačku.
40:00
40:00
39:59
Počet střel domácích 11, hostů 8
39:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (3:7).
39:30
Zapletálek likviduje střelu a vysílá do předu Řezáče,který se ale v rohu zamíchal.
37:49
Prorok si před bránou vybojoval standartní situaci,tu ale Slovan neproměňuje.
36:30
Gábl přestřeluje prázdnou bránu.
33:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (3:6).
33:54
Ondráček sám před brankou a do trefuje prázdné.
32:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Lukáš Jalový (3:5).
31:10
Kročkovu střelu překazil brankář hostů.
29:38
Velká šance domácích,Chládek ale trefuje tyč.
28:37
Smeták vypustil projektil směrem na létalovu branku,ten ale opět zasahuje.
27:35
Prorok sám před Létalem,ten ale jeho šanci kazí.
26:45
Létal opět likviduje střelu domácích.
26:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jiří Kroček, asistoval Matěj Smeták (3:4).
24:57
20:33
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Hromádka, asistoval Filip Turoň (2:3).
20:23
Vyloučen hráč Luděk Ondráček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
18:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval Petr Řezáč (1:3).
17:00
Dobrá střelecká šance domácích,Létal je ale úspěšnější.
14:43
14:43
Hostujíci družstvo převažuje nad domácími,kteří jsou zmatení.
14:15
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (0:2).
12:35
Tři střelecké šance Brna
09:28
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Luděk Ondráček (0:1).
06:20
Zapletálek zlikvidoval střelu
03:50
Domácí překazili break hostí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Létal; hráči v poli: David Medek, David Sládeček, Jan Grábl, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Filip Hromádka, Filip Turoň, Jiří Kroček, Matěj Smeták, Tomáš Blahut