0:8
3:9
- : -

1. MVIL Ostrava WOOW - BLACK ANGELS 3:19
41. Michal Dombrovský, 47. Jakub Smrčka, 57. Daniel Kotzur - 7. Jan Hněvkovský, 17. Štěpán Čejka, 23. Jan Hněvkovský, 23. Jan Pícha, 24. Jan Hněvkovský, 26. Jan Pícha, 30. Jan Hněvkovský, 31. Jan Kopecký, 36. Jakub Hromada, 37. Daniel Ludvík, 44. Jakub Hromada, 46. Jakub Hromada, 47. Jan Hněvkovský, 50. Jakub Renčín, 52. Jan Hněvkovský, 54. Tadeáš Velechovský, 57. Tomáš Straka, 58. Jakub Renčín, 60. Tomáš Janeček; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 8 + Adam Tesárek (MVL) OS + Daniel Kotzur (MVL) 5:0; využití: 0:6; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 27, Jiří Michálka 14 - Ondřej Matiášek 15, Daniel Körber 1; po třetinách: 0:2, 0:8, 3:9;
60:00
Počet střel v 3. třetině: Domácí: 10, Hosté: 24.
60:00
Počet střel celkem: Domácí: 19, Hosté: 60.
60:00
Komentář domácích(Tomáš Svačinka): Po třítýdenní odvykací kůře od florbalu, krásné přivítání od kluků. Víceméně nemám, co hodnotit. Zápas bez obrany a neschopnosti střelit gól. Zasloužená výhra soupeře. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář hostů(Petr Pajer): Po vyrovnané první třetině, kdy nás podržel náš gólman, přišel celkem příjemný zkrat soupeře ve druhé třetině. Původní snaha o důraz vyústila v nepochopitelnou hloupost. Jsem rád, že můj tým nepolevil až do konce a že tu hrůzu ustál bez zranění
60:00
59:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Janeček, asistoval Jakub Renčín (3:19).
59:49
Snad nebude dvacítka...
58:37
Vyloučen hráč Tomáš Kubíček družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
57:27
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Daniel Ludvík (3:18).
57:27
Renčín pod rukou dává 18..
56:56
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Daniel Kotzur, asistoval Václav Jurdzin (3:17).
56:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Straka, asistoval Jakub Hromada (2:17).
56:23
Straka po pěkné kombinaci dává do prázdné.
55:47
Hra se trochu zrychlila, ale hráči už mají v hlavách jasno.
54:18
Je to taková bramboračka, řekl bych, že je rozhodnuto.
53:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jakub Hromada (2:16).
53:17
Velechovský taky dává jeden.
52:46
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
52:45
Hněvkovský dal přece 6. gól.
51:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský bez asistence (2:15).
51:14
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Jakub Robenek.
51:14
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
51:14
Tak koupel to nebyla, Körber si pohlídal střelu kolem nohy.
50:19
Renčín se dočkal a trefil pod horní tyčku.
49:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Tadeáš Velechovský (2:14).
48:52
Teď už to je spíše takové tréninkové tempo.
46:47
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jakub Smrčka, asistoval Richard Klimek (2:13).
46:47
Nejdříve Hněvkovský další vykýř, pak pěkná mezihra od Smrčky.
46:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jaroslav Král (1:13).
45:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jan Kopecký (1:12).
43:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Matěj Boček (1:11).
43:09
Hromada backhandem za dvě vteřinky.
43:07
Vyloučen hráč Jan Lacina družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
42:50
Obuškevič dorážel na brankovišti, ale trefil Kořínka.
42:22
Kápo Tesárek back in the game!!!
41:13
MVIL po gólu ožil.
40:54
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Václav Jurdzin (1:10).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Počet střel v 2. třetině: Domácí: 3, Hosté: 25.
40:00
38:51
Vyloučen hráč Jakub Robenek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za hrubost.
37:37
Chudák gólmnan Matiášek, moc ho to asi nebaví. Spíše vůbec, počet střel se dozvíte o přestávce.
37:22
Tak přece jenom domácí v plném počtu.
36:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jan Pícha (0:10).
36:03
Ludvík natáhnul a na přední tyčku trefuje. Desítka.
35:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jaroslav Král (0:9).
35:17
Tak na potřetí se přece jenom Hromada trefil.
34:31
Po delší době střela, ale Velechovský úplně mimo.
34:02
Nemyslete si. Na hřašti to jiskří. Ale nějak to ztratilo kvalitu.
32:32
Tak hosté asi dneska přijeli trénovat přesilovky.
32:15
Vyloučen hráč Daniel Kotzur družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 5 minut za hrubost.
32:15
Kotzur v souboji s Ludvíkem. Uvidíme, další přesilovku.
31:26
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
31:26
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nesportovní chování.
31:26
Vyloučen hráč Adam Tesárek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW - osobní trest.
31:26
Byl to faul, nebyl to faul? Tesárek jde na 10 minut schladil hlavu, teď to rozválcuje.
31:12
Já tipuju, že dá kápo Hněvkovský dva góly, časoměřic že dá jenom jeden.
30:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Štěpán Čejka (0:8).
30:19
Dobrá kombinace a Kopecký dává 8. gól.
29:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Daniel Ludvík (0:7).
29:35
Další růžek od Hněvkovského.
29:00
Vyloučen hráč Jakub Smrčka družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za sekání.
27:57
Král přehnal důraz a málem se prosekál jako princ Jiří k Růžence. Ale rozohčí jeho úmysly překazili.
26:53
Blaci možná probrali běhěm pauzy přesilovku a už si dali 4 příhrávky bez ztráty.
26:30
Vyloučen hráč Petr Trulík družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:35
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (0:6).
25:35
Vaxjo Vipers sezóna 16/17. Píchá dává do prázdné.
25:19
Obuškevič natáhnul na špičku a Kořínek vyráží mimo.
24:20
Kouč Janeček se objevil na hřišti. Zahrál si na Petera Runnestiga. Pro mladší ročníky, Švéd, který se vyznačoval freestylem. Ale kouč Janeček jenom trefil pořadatele sedícího za brankou.
24:00
Solidní minutka od Black Angels.
23:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Martin Obuškevič (0:5).
23:21
Čepice nikdo nehrází, Hněvkovský z dorážky, tusíte kam? Ano po břevno.
22:36
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Pícha, asistoval Jakub Renčín (0:4).
20:32
Trulík podruhé nevyzrál na Matiáška, čitelné dle slov místního časoměřiče.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Domácí: 6, Hosté: 11.
20:00
18:18
Střídačka domácích zažila Vánoce v lednu. Renčín nedal samostatný únik.
17:47
Místy to je boj, místy to je šermovačka, místy to není florbal. Domborvský nakonec poslal zapěstíčko za mantinel.
16:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Čejka, asistoval Vojtěch Ježek (0:2).
16:11
5x backhandem to nevyšlo, tak to Čejka propálil.
15:29
Trochu se přiostřilo při večeru, snad se to nebude hrotit.
13:36
Robenek nabil Hněvkovskému, ale kápo hostů jenom do Kořínka.
12:33
Kopecký dvakrát zazdil tutovku.
11:25
A oslabení 100%.
10:59
Pár pokusů od Píchy, jinak teda přesilovka bez nápadu.
10:02
Trestné střílení družstva 1. MVIL Ostrava WOOW neproměnil Petr Trulík.
10:02
Trulík to nezvládl. Bekendový blafák nevyšel a už dokonce sezóny nájezd nepojede.
09:20
Je to tak, první dvojka.
09:19
Vyloučen hráč Michal Dombrovský družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
07:53
Hromada ukázal technické dovednosti, kluci z MVILu jenom kroutili očima.
06:39
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Ondřej Matiášek (0:1).
06:39
Kápo Hněvkovský nahodil na branku a motýl skončil v síti.
06:23
Robenek se diví, ale fakt to byla vysoká.
05:08
MVIL po delší době na míčku, i přes pár chyb ho mají pořád na hokejkách.
03:53
4. minuta a Renčín už dostal 3x naloženo.
02:53
Velechovský zkusil projektil, ale Kořínek drží.
02:22
Bauman využil mezery na trhu a projel středem, střela do Laciny.
01:46
Nějak se kluci neuměli dohodnout, kdo bude rozehrávat, nakonec teda domácí.
01:00
Kopecký v první akci, střela jenom do Kořínka.
00:34
Boček dorážel z velkého brankoviště nad,
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Jan Pícha, Matěj Boček, Jakub Renčín, Tadeáš Velechovský, Daniel Ludvík
00:00
Line-up domácích 1. MVIL Ostrava WOOW: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Adam Tesárek, Michal Dombrovský, Jakub Robenek, Jan Hranický, Petr Trulík
00:00
Dobrý večer! Po odmlce jsem zpět. Dneska nastoupí MVIL proti Black Angels. Uvidiíme, hosté nasazují hrajícího trenéra Janečka.