7:1
5:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Florbal Primátor Náchod 14:4
15. Michal Klápa, 20. Daniel Nicklas, 22. Dominik Šíbl, 26. Matěj Svatek, 26. Michal Klápa, 32. Miroslav Šnajdr, 36. Michal Klápa, 39. Daniel Nicklas, 40. Michal Chudina, 41. Michal Strachota, 44. Michal Strachota, 50. Michal Klápa, 54. Michal Klápa, 57. Michal Strachota - 16. Petr Černý, 37. Martin Kováčik, 41. Ondřej Macháček, 43. Jan Světlík; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Daniel Váradi 18 - Brandon Bulis 11, Vlastimil Skalický 12; po třetinách: 2:1, 7:1, 5:2;
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Pánka: Dnes pro nás povinné tři body, důležité bude je potvrdit v neděli s Chomutovem. Děkuji soupeři za zápas, přejeme mu šťastnou cestu domů as děkuji našim skvělým divákům
60:01
Komentář trenéra hostí Tomáše Třešňáka: Těžký zápas se soupeřem jsme dokázali držet tempo pouze v první třetině. Poté nás soupeř svoji kvalitou donutil k veklkému množství chyb, které dokázal potrestat. Díky soupeři a hodně štěstí do zbytku sezóny
56:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (14:4).
54:18
Domácí předvádějí nádherné kombinace, teď pálil Stejskal
53:14
V závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Klápa a přidává již svůj pátý gól
53:13
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Michal Strachota (13:4).
49:46
Klápa střílí 44 branku v sezóně a vypadá to, že pomyslnou koruniu krále střelců opravdu hodně chce
49:45
48:32
Výboirně se vrátil Svatek a zmařil hostující šanci
46:15
Vary kontrolují zápas a postupně zapojují do zápasu všechny hráče z lavičky
43:51
Mutínský zajel za branku a poté našel zpětnou přihrávkou Strachotu a ten z první střílí další gól
43:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jiří Mutínský (11:4).
43:10
Šnajdr v dobré šanci, Skalický připraven
42:01
Váradi si vybral slabší chvilku, když nedokázal zkrotit lehkou střelu Světlíka
42:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Marek Čížek (10:4).
40:51
trochu se nám v úvodu třetiny roztrhl s brankami pytel, oba celky si připsali jednu branku
40:50
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Macháček, asistoval Jan Čečetka (10:3).
40:44
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Jaromír Lisa (10:2).
40:01
I třetí úvodní buly vyhrávají domácí
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vlastimil Skalický družstva Florbal Primátor Náchod
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 12-3
39:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Zavadil (9:2).
39:16
Vyloučen hráč Filip Pajkrt družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
38:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Zavadil (8:2).
36:38
Dnešní utkání sleduje 95 diváků
36:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Martin Kováčik bez asistence (7:2).
35:27
Klápa trefuje přesně horní růžek a kompletuje hattrick
35:26
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jan Zavadil (7:1).
33:25
Vyloučen hráč František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:50
Náchod bude vyloučen
31:37
Šnajdr se rychle otočil na velkém brankvišti a svižnou střelou překonává Bulise
31:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr bez asistence (6:1).
31:17
Zavadil opět hledal volného Nicklase, ten tentokrát nemířil přesně
29:30
Náchodu se otevřela možnost přečíslení, Strachota s Mutínským se však skvěle vrátili
27:50
Dorážku Mutínského Bulis vyrazil
25:56
Opět akce, která se ve Varech opakuje každý zápas, Strachota našel na pravém křídle Klápu a ten se nemýlil
25:55
25:35
Klápa ze své oblíbené pozice přestřeluje
25:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Zavadil (4:1).
23:30
I ve druhé třetině to vypadá, že hru budou tvořit domácí
21:55
Domácí zatím nedali příliš branek, ale když už dají tak to stojí za to. Zavadil našel volného Šíbla a ten opět pouze uklízel do prázdné
21:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Dominik Šíbl, asistoval Jan Zavadil (3:1).
19:59
První třetina je za námi, aktivnější v ní byli domácí, kteří však příliš často netrefovali branku a proto vedou pouze 2:1
19:33
19:00
Nedomluva karlovarských obránců, pomohla Náchodu do šance
17:40
Lisa s Chudinou teď nezakombinovali přesně
16:13
Domácí jsou většinu času na balónku, Náchod však nechce pustit svého soupeře do vedení
15:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý bez asistence (1:1).
14:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jiří Mutínský (1:0).