1:0
4:3
1:0

Z.F.K. AQM Petrovice - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:5p
36. Dominik Chvastek, 41. Dominik Chvastek, 51. Lukáš Hrubý, 55. Tomáš Daniš, 60. Marcel Jakubec, 61. Lukáš Hrubý - 17. Filip Chmelíček, 20. Filip Chmelíček, 49. Vojtěch Plaček, 57. Jan Kerzel, 59. Filip Kříž; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Janík 23 - Martin Frühbauer 20; po třetinách: 0:2, 1:0, 4:3, 1:0;
60:25
65:00
Počet střel na branku v prodloužení: Petrovice 1, Start 0.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka (1/2): Prvních osum minut jsme soupeře nepustili do hry, poté jsme přestali úplně hrát, v této fázi zápasu nás podržel brankář Janík. Ve druhé třetině se hrá lvyrovnaný florbal se šancemi na obou stranách. Ve třetí části, kdy jsme byli v největším tlaku a bylo jen otázkou času, kdy skórujeme jsme udělali zbytenčou chybu, inkasovali a Start byl najednou na koni.
65:00
Komentář trenéra domácích Martina Vlčka (2/2): Hektický konec zápasu, kdy oba celky šly pro vítězství muselo rozhodnout až prodloužení. Tři body by nám velmi pomohly, lae dopustili jsme se mnoha chyb, proto musíme být rádi i za dva.
65:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Neumana: "Dnes jsme tu ukázali v první třetině potenciál týmu, ve druhé nedostatek odvahy a ve třetí kus vůle a bojovnosti. Tu šaškárnu, která rozhoduje o extra bodu jsme prohráli na zkušenost - soupeř je na ní odborník, my jsme jí doteď naštěstí nehráli. Nejdelší vájezd roku za 1 bod je každopádně málo - odjíždíme zklamaní."
60:25
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Petr Kašpar (6:5).
60:00
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: Petrovice 7, Start 6.
60:00
59:58
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Marcel Jakubec, asistoval Petr Kašpar (5:5).
59:58
Kašpar vystřelil od poloviny do tyčky, míček vyletěl k Jakubcovi, který zavěsil pod břevno doslova na poslední chvíli.
59:30
Už už se domácí radovali, ale balonek zalehl Frühbauer.
58:30
Domácí v 6.
58:03
Zachycená přihrávka a pak rychlý protiútok, který na několikáty pokus znamenal překonání Janíka.
58:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Kříž, asistoval Filip Chmelíček (4:5).
56:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Kerzel, asistoval Tomáš Boubelík (4:4).
56:41
A opět máme srovnáno.
54:53
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Marcel Jakubec (4:3).
54:53
Jakubcovi se podařilo vybruslit z těžké situace na polovině až před Frühbauera a vyražená střela pak skončila u Daniše, který ze vzduchu zakončil už za jeho záda.
53:40
Pokud něco Petrovice umí, tak je to vyrábění naprosto zbytečných chyb před vlastní brankou, naštěstí z toho hosté nic nevytěžili.
50:12
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Petr Skácel (3:3).
50:12
Konečně se prosazuje dnešní střelecký smolař Lukáš Hrubý, který si svou střelu mířící do prosotru mezi tyčky doslova šetřil celý zápas.
48:38
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval David Jirásek (2:3).
48:38
Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení.
47:09
Daniš předvedl skvělý blok.
46:42
Zbořil trefuje břevno.
46:15
Frühbauer si připisuje další a další zákroky.
43:00
Domácí se do toho ve třetí třetině opravdu opřeli.
42:00
Janík skvělým zákrokem vyrazil střelu Volfa.
40:37
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Tomáš Daniš (2:2).
40:37
Jakubec od poloviny posunul na zabíhajácího Chvastka, který zkušeně zkaončil backhendem pod břevno.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: Petrovice - 9, Start - 10.
40:00
39:54
Plaček opět neúspěšný proti Janíkovi.
37:03
Daubnerovi střely od poloviny jdou a tentokrát mu ji nezblokoval spoluhráč, naopak Horák zkoušel dorážet, ale neúspěšně.
35:48
Konečně se prosazují i domácí. Po faulu Práška rozehrávali od své branky a rychlou akcí se dostal míček ke Chvastkovi a ten prostřelil Frühbauera.
35:43
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Petr Kašpar (1:2).
34:11
Domácí jsou v plném počtu.
33:13
Minuta za námi. U míčku jsou v poslední půlminutě domácí.
32:11
Vyloučen hráč Jan Daubner družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
32:11
Opět přesilovka pro hosty.
30:00
Plaček před chvílí minul z dorážky prázdnou bránu.
28:58
Hraje se nahoru dolů, hodně střel končí zblokovaných.
24:21
Hrubý trochu zapomněl, že je poslední a šel do risku, míček zísakl Fryš, ale v smaostatném úniku Janíka nepřekonal - ten jeho střelu vyrazil
22:41
Když netrefujete zařízení, tak holt ten gól vyloženě dát nemůžete. O tom se přesvědčil v rychlém sledu Hrubý i Ivan.
21:13
Před chvilkou povedenou střelu Skácela ke smůle domácích Frühbauer zneškodnil, z protiútoku pak nebyli úspěšní ani hosté.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: Petrovice - 9, Start - 12.
20:00
19:52
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Filip Kříž (0:2).
19:52
Křížovu střelu, i když překvapivou Janík vyrazil, ale na dorážku Chmelíčka už byl krátký.
17:49
Jakubec střílel přes čtvery nohy a pět holí, ale i tak Frühbauer na míček viděl.
16:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Jakub Sklenář (0:1).
16:28
Na druhý pokus už byl Chmelíček úspěšný a dostává hosty do vedení.
16:19
Nyní proti Chemílčkovi vyráží maskou.
15:44
Janík podržel domácí.
14:44
Vyloučen hráč Tomáš Daniš družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
14:44
Trend přísnějších vyloučení se drží i na druhé straně a tak mají přesilovku nyní i hosté.
13:56
Volf osamocen na středu naštěstí pro domácí trefil blokujícího domácího obránce.
13:07
Jakubec v podobné situaci ani netrefil branku.
11:50
Kopelec z individuálního výletu od vlastní brnaky mířil jen přímo do náruče Frühbauera.
10:56
Volf pěkně prohodil od poloviny na Boubelíka, ale ten již těsně před Janíkem nedokázal dobře zkaončit a Janíka nepřekonal.
10:00
Na druhé straně hosté v první větší šanci, Janík ale nezklamal a chytá.
09:18
Ivan sice vytěžil z rychlé skácelovy rozehrávky standardky střelu, ale mířila mimo.
08:28
Zatím je dnešní zápas bez větších šancí.
08:00
Janík se musel poprvé trochu více otáčet.
05:03
Hosté jsou v plném počtu.
04:56
Jakubec měl před chvílí velmi nadějnou pozici, ale musel by trefit nahrávku od Skácela z první, aby vůbec mohl ohrozit Frühbauera.
04:07
Boubelík se dostal ke střele, ale branku neohrozil.
03:03
Vyloučen hráč Jakub Sklenář družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
03:03
Trochu přísnější vyloučení, každopádně přesilovka pro domácí.
02:07
01:21
Po krátké epizodce s míčkem na holi hostů již opět na míčku domácí.
00:25
Daubner si nabíhal na stnadardku z rohu, ale přímo před nosem mu míček odpálil hostující obránce.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: David Jirásek, Jakub Sklenář, Michal Pražák, Otakar Prášek, Vojtěch Plaček
00:00
Line-up domácích Z.F.K. AQM Petrovice: brankář: Martin Janík; hráči v poli: Petr Kašpar, Marcel Jakubec, Tomáš Daniš, Dominik Chvastek, Jan Daubner