3:0
1:1
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Ústí 5:4
10. David Medek, 22. Matěj Hronek, 27. Tomáš Brom, 36. Luděk Ondráček, 45. Lukáš Jalový - 7. Daniel Cabejšek, 9. Mikuláš Krbec, 17. Jonáš Janata, 59. Daniel Cabejšek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Filip Kejík 20 - Marek Netopilík 21; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:1;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dneska se na Majlontu hrál zápas s parametrama play off. Začátek zápasu jsme byli ospalejší a soupeř i díky naší nedisciplinovanosti nekompromisně trestal. Od druhé třetiny jsme zvýšili otáčky hry a dokázali si vytvářet velké množství šancí. Produktivita mohla být o fous lepší. Jinak ale kluci zaslouží velkou pochvalu za odpracovaný výkon a otočku.
59:59
Komentář trenéra domácích:Soupeři extra dík za velmi kvalitní zápas převyšující úroveň 1. ligy a šťastnou cestu domů. Moc díky divákům za parádní atmosféru.
59:59
Komentář trenéra hostí:V první řadě děkuji Marku Vojtovi za tuhle zajímavou zkušenost. K zápasu... náročný zápas s ještě náročnějším soupeřem, chytli jsme skvěle první třetinu, ale začátek druhé třetiny byl pro nás v zápase asi stěžejní. Nedokázali jsme v obraně navázat na dobrou první třetinu. Dalším klíčovým momentem byly neproměněné přesilovky z naší strany a naopak obdržené ze strany Brna.
59:59
Komentář trenéra hostí: Jinak musím kluky pochválit za bojovný výkon ve dvou lajnách, ten závěr byl obvzlášť do "tavenky". Gratuluji soupeři k vítězství a my se jdem poprat s D1
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval David Stummer (5:4).
55:09
Oba týmy se neustále snaží vstřelit branku.
53:07
Domácí mají stále více ze hry.
52:14
Hosté se snaží něco udělat s výsledkem, ale jejich akce většinou končí přestřelením branky.
50:22
Coufal blokuje nebezpečnou střelu Kolstrunka.
48:40
Domácí moc nepouštějí Ústí na balónek.
46:21
Diváci mohou sledovat velmi vyhrocené utkání z obou stran.
44:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Tomáš Brom (5:3).
44:30
Jalový z půlky hřiště dává gól na bližší tyč a navyšuje na 5:3
42:52
Hattrick může navýšit skóre v přesilové hře.
42:51
Vyloučen hráč Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:09
Hronek obětavě sehrává souboje v rohu hřiště.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:30
Hráči obou týmů na hřišti nechávají úplně všechno.
35:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček z trestného střílení (4:3).
35:42
Luděk Ondráček s naprostým klidem proměňuje trestné střílení a Hattrick vede 4:3.
35:03
Kejík dneska předvádí parádní výkon.
32:49
Domácí v plném počtu.
31:33
Hattrick zatím úspěšně brání soupeřovu přesilovku.
30:49
Vyloučen hráč David Sládeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
29:18
Grábl trefuje tyč!!
28:11
Domácí tým teď drží Ústí v pásmu.
26:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (3:3).
26:10
Ondráček přihrál z rohu na střed Bromovi a ten srovnává na 3:3.
25:37
Vyloučen hráč David Stummer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
24:44
Grábl ze středu, ale Netopilík úspěšný.
23:11
Hattrick zvyšuje tempo hry.
21:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Filip Kejík (2:3).
21:06
Hronek lobem překonává brankáře hostí a snižuje na 2:3.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Domácí 6 Hosté 6
19:03
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:07
Kejík opět podržel domácí tým.
16:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jonáš Janata, asistoval Daniel Cabejšek (1:3).
09:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Medek, asistoval David Sládeček (1:2).
08:59
Mikuláš Krbec nekompromisně vstřílí gól z trestného střílení a zvyšuje na 0:2
08:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec z trestného střílení (0:2).
07:18
Vyloučen hráč Jan Grábl družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
06:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jonáš Janata (0:1).
04:44
Ústí se nemůže dostat ze své poloviny.
02:11
Domácí tým se snaží na útočně polovině kombinovat, ale zatím z toho nic netěží.
00:58
Hattrick začal velmi aktivně.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: David Stummer, Vít Pavelka, Dan Semerád, Viktor Kopecký, Jakub Kolstrunk
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: David Medek, David Sládeček, Luděk Ondráček, David Coufal, Jan Grábl