1:1
4:3
- : -

Hippos Žďár n/S. - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:4
4. Michal Staněk, 32. Ondřej Dvořák, 42. Lukáš Zeisel, 48. Vojtěch Haman, 60. Lukáš Zeisel, 60. Lukáš Zeisel - 38. Štěpán Kostolány, 54. Oldřich Sova, 57. Vojtěch Repček, 60. Jan Mazur; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 13 - Kryštof Bezděk 21; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:3;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 11, hosté - 7.
59:59
Komentář trenéra hostů p. Trunkáta: První třetina se nesla ve vlažném tempu. Utkání se lámalo na začátku 3. třetiny, kdy jsme inkasovali gól v naší přesilovce. Soupeř si utkání v klidu pohlídal. Soupeři děkuji za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Dvořáka F.: Věděli jsme, že utkání můžeme vyhrát v případě pevné obrany. První dvě třetiny se nám to dařilo, bohužel jsme ale nebyli schopní přidat více branek. Ve třetí třetině nám pomohl gól v oslabení, jinak jsme měli posledních 10min v medu. Naštěstí se nám podařily dva úniky. Jsme rádi za důležité body. Děkujeme soupeři.
59:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Oldřich Sova (6:4).
59:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel z trestného střílení (6:3).
59:18
Hattrick!!!! Lukáš Zeisel!
59:14
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Petr Tlustoš (5:3).
57:58
Tlak na palubovce, hosté se snaží vyrovnat.
56:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček bez asistence (4:3).
56:03
Kotoul Sovy skoro jak ze Sokola, ale nic z toho.
54:44
Na míčku Opava. Další bomba, tentokrát Petlacha, zblokována,
53:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Oldřich Sova, asistoval Štěpán Kostolány (4:2).
53:10
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
53:10
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
51:36
Dvořák F. zas dělá triky a motá si hráče u mantinelu.
51:01
Ušák v nejlepší pozici před bránou, bránu však minul.
47:50
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Jan Ušák (4:1).
46:52
Bombový útok Gebauera do bránícího hráče mu nepřinesl vůbec nic. Možná tak ztrátu míčku.
46:01
Pohotová blokace a zakleknutí Dvořáka O. zajistilo šanci, Dvořák se jí hned chytil, avšak Bezděk byl v pozoru a svou kasu pečlivě brání.
45:03
Karásek teď strašně dlouho držel míček.
44:15
Dvořák O. šikovně zblokoval nebezpečný míček, stálo to oběť, takže konči v mantinelech.
43:55
Chvilka napětí.. tak ne, Bezděk míček správně zasedl.
41:08
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
41:03
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Vít Petříček (3:1).
41:02
První blýsknutí nového dresu získáváááá.. Lukáš Zeisel, posouvá Hippos do vedení 3:1!
40:45
Střela Kostolányho letěla úplně do pryč.
40:01
Úvodní míček z bully putuje na polovinu Opavy.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 5, hosté - 8.
39:58
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
37:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Vojtěch Repček (2:1).
37:38
První rána pro domácí.. Kostolány se trefuje nad Kratochvíla..
37:19
Dnešnímu utkání přihlíží 48 diváků! To je odvaz!
36:29
Povedená akce hostů zakončená tyčkou!
35:50
Zeisel se do střely opřel až až, míček letěl vysokooo..
35:23
Hra je momentálně docela poklidná, bez výrazné agrese k napadání protihráče na obou stranách..
33:31
Dnes opět plně průbojný Ondřej Dvořák opět získává míček u mantinelu..
31:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (2:0).
31:45
Skrytá akce! Zeisel vybojoval míček, posílá na Dvořáka O., ten potahal na středové čáře, otočil se nenápadně vstřelil.. velmi hezký gól.
31:23
Staněk perfektně povozil míček mezi napadajícími hráči Opavy.
29:02
Juniorské posily Hrubý, Ušák, Zeisel a další posila Příhoda dnes v nových dresech, blýsknou se dnes i gólově?
28:07
Dvořák F. poslal střelu za bránu.
27:41
Přesilovka Hipposu,,
26:53
Vyloučen hráč Michal Trunkát družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
25:19
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
25:13
Dvořák F. od brány Hipposu s míčkem prosvištěl celé hřiště, před bránou nahrává na již čekajícího hráče Zeisela, ten vrací zpět, gól však nepadl..
23:35
Tlustošův nához před bránu Staněk nedoklepl.
22:14
Kratochvíl teď trošku ve zmatcích, avšak se zvládl přesouvat od k tyčky k tyčce.,
21:29
Z boje u mantinelu vychází Staněk jako vítěz, s míčkem.
20:39
Střela Dvořáka O. letěla vedle brány.
20:00
20:00
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 5, hosté - 8.
18:41
Gebauer zabrzdil přihrávku Dvořáka F.
17:02
Rozehrávka hostů před bránou Kratochvíla, Hippos však postavil neprůstřelnou zeď.
16:00
Ušák sám na Bezděka..
15:49
Duo Dvořák O. a Petříček, bez zásahů protihráču se řítí na bránu, bohužel Petříček nedoběhl poslední nahrávku.
13:48
Staňkova střela na Bezděka.
10:51
Karááásek sám na gólmana, bohužel ruka Bezděka zasáhla.
09:41
Dvořák O., momentálně "pan Jednoručka", si kličkuje s míčkem mezi hráči hostů.
08:38
Míček vybojovala Opava, na své polovině uklidňuje hru.
07:24
Rychlý zákrok Lukáše Kratochvíla! Hned poté vyráží před bránu Dvořák F..
03:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Petr Tlustoš (1:0).
03:01
Tlustošovo nahození skvěle tečoval Michal Staněk!
02:55
Petříček překazil přihrávku Opavy.
02:00
Úvodní minuty se na míčku drží tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Balnar, Marek Klečka, Štěpán Kostolány, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Michal Hrubý, Ondřej Dvořák, Vít Petříček, Petr Tlustoš
00:00
Dobrý večer, vážení diváci online zápisu utkání Národní ligy skupiny východ, Hippos Žďár nad Sázavou vs. S.K. P.E.M.A. OPAVA.