1:5
5:5
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Sokol Jaroměř 6:12
22. Miroslav Hanzlíček, 43. Jiří Giptner, 52. Erik Štěrba, 54. Ondřej Sedláček, 56. Martin Žemlička, 58. Erik Štěrba - 7. Michal Nožička, 12. Dominik Emlar, 25. Jiří Hofman, 28. Petr Hofman, 30. Dominik Emlar, 39. Petr Hofman, 40. Pavel Kotrč, 43. Dominik Emlar, 47. Pavel Kotrč, 47. Jan Škola, 53. Jan Škola, 57. Tomáš Hejzlar; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Robin Ciota 29, Ondřej Janůšek 2 - Jiří Veinfurter 35; po třetinách: 0:2, 1:5, 5:5;
79:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 20, Jaroměř - 7
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: Nedáváme branky to je náš kámen úrazu, kdyby jsme vše proměnili i jsme zvítězili....Výtečný výkon hostujícího golmana,byl chváli hodný.Mír a lásku
60:00
59:59
Střely celkově: Kadaň - 41, Jaroměř - 43
59:16
Hosté dali domácím šanci vstřelit gól, momentálně se hraje 6na4.
59:08
Vyloučen hráč Dominik Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
58:07
Domácí to pořád nevzdávají, i když skóre hraje proti nim.
57:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Martin Žemlička (6:12).
57:13
Štěrba prostřelil vše, co mohl, a tak míček skončil až v bráně.
56:34
Limberg střílel opět pouze do tyčky.
56:16
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Dominik Emlar (5:12).
55:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Erik Štěrba (5:11).
55:54
I ve 4 to očividně pro domácí není problém.
54:50
Jiřička nám tu u stolku pořád vystupuje jednou nohou za mantinel, teď si toho rozhodčí všimli a Zýka si šel odpočinout na trestnou lavici.
54:46
Vyloučen hráč Karel Zýka družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:35
Za Veinfurterem zazvonila tyčka.
53:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Sedláček, asistoval Lukáš Pardubský (4:11).
53:57
Mít Veinfurter ruku o centimetr delší, tak to gól není.
53:34
Žemlička dobíhal, už brzdil a sestřelil Hejzlara k zemi.
52:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Pavel Kotrč (3:11).
52:12
Pardubský střílel a bohužel pro domácí metr nad.
51:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Aleš Limberg (3:10).
51:49
Navrátilec Erik Štěrba ukazuje opět své zkušenosti z Chomutova.
50:47
Veinfurter se snažil natáhnout pro míček, ale i on na to byl krátký.
49:48
Vyloučen hráč Vilém Vopelák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
49:48
Souboj hráčů s číslem 77 skončil tím, že Nožička skončil za mantinelem. On váhový rozdíl je ve florbalu dost znát.
49:16
Erik Štěrba proběhl celé hřiště, ale následně neměl komu nahrát.
48:19
Vyloučen hráč Pavel Kotrč družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
48:19
Uvidíme první přesilovku domácích.
47:26
Domácí běhají s hlavou do země, to pak není divu, že všechny přiihrávky jdou protihráčům namísto spoluhráčům.
46:14
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
46:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Michal Nožička (2:10).
46:14
Co k tomu dodat..... prostě je to špatný.
46:07
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Petr Jiřička (2:9).
45:00
Školu zfaulovala síť za mantinely, když se mu do ní zamotala hokejka a on tak nemohl hrát.
43:46
Oproti minulým dvoum třetinám Jaroměř trochu stáhla napadání a zvolnilo se i tempo.
42:56
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hašek (2:8).
42:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Giptner, asistoval Martin Žemlička (2:7).
42:37
Výborně sehraná standartka třetí lajny domácích a gól.
41:00
Chládek sám proti Veinfurterovi, ten byl ale pozorný.
40:01
Úvodní buly 3.třetiny vyhrávají opět domácí.
39:51
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Pavel Kotrč, asistoval Michal Nožička (1:7).
39:51
Škola okecával předchozí zákrok,pak z ničeho nic rozehrála pro Kotrče to byla už lehká práce.
38:41
Vopelák už se chystal střílet, míček byl ale opačného názoru a přeskočil mu čepel.
38:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (1:6).
38:08
Standartka před bránou domácích končí nečekaně gólem.
37:41
Na hřišti je utkání vyrovnané, ale výsledkově to tak vůbec nevypadá.
37:05
Začíná se nám utkání trochu přiostřovat.
36:13
Veinfurter předvedl netradiční zákrok ve stoje proti Limbergovi.
35:25
Pardubský těsně před bránou obral Hejzlara o balonek.
34:43
Dnešní utkání v kadaňské sportovní hale sleduje 83 diváků.
34:08
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
34:08
Vyloučen hráč Martin Žemlička družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
34:08
Po strkačce uvidíme hru 4na4.
33:06
Emlar se dostal sám na polovinu domácích, ale přestřelil.
32:01
Šulcova rána prosvištěla těsně kolem levé tyčky branky hostů.
30:54
WiFi na hale se dnes rozhodla nespolupracovat.
29:58
Pardubský spálil další nadějnou šanci.
29:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Petr Hofman (1:5).
29:20
Zýka zalehl střelu hostů.
28:23
Vyloučen hráč Aleš Limberg družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
28:23
Hosté si dnes jako první vyzkoušejí přesilovku.
27:46
26:29
Pokorný neproměnil vyloženou šanci.
25:32
Hofmanova střela nad.
24:13
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Petr Hofman (1:3).
24:13
Duo Hofman-Hofman se prosazuje a je to zase o 2 góly.
22:35
Výborný vyslal výbornou razantní střelu, ta ale minula bránu.
22:08
Škola to zkusil z úhlu, Ciota pozorný.
21:08
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Erik Štěrba (1:2).
21:08
Druhá domácí lajna předvedla krásnou kombinaci zakončenou gólem.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1: třetině: Kadaň - 11, Jaroměř - 15
19:36
Podobná situace v bráně hostů jako před 2 minutami a opět žádný gól.
18:46
Hosté se hnali 2 na 1, gól z toho nebyl, poněvadž Štěrba předvedl své zkušenosti z 1.ligy.
17:44
Veinfurter lovil neposedný poskakující balonek z brány, ale gól to podle rozhodčích nebyl.
16:40
Možná už trochu překombinovaná akce od druhé lajny domácích.
15:30
Ciota předvedl excelentní zákrok, když proti Nožičkovi vystčil nožičku a zastavil tak jeho únik.
14:06
Vopelák předvedl krásnou prohazovačku proti Kotrčovi.
13:30
I domácí vysoko napadají.
12:22
Šulcova prudká střela, ale opět pouze do připraveného Veinfurtera.
11:37
Domácí teď mají co dohánět.
11:23
10:49
Po střele Žemličky se Pokornému málem podařilo dostat míček až do brány, ale těsně minul.
10:16
Jiřička si po střetu s Limbergem skočil na malou návštěvu na domácí střídačku.
08:48
Krásná kombinace hostů, kteří předvedli ťukec až do brány, ale to by tu nesměl být Hladík, který vytáhl balonek v podstatě z brankové čáry.
08:24
08:23
Hosté si dnes jako první zkusí přesilovku.
07:46
Líná backhandová střela Hofmana končí za zády Cioty.
07:42
Krásná křižná přihrávka Erika Štěrby na Hanzlíčka, ten ale jen do Veinfurtera.
07:23
Vopelák se těžce zvedal ze země po tvrdém střetu s Kotrčem.
06:28
Nebylo daleko ke druhému gólu, ale Emlar před prázdnou bránou promáchl.
06:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Michal Nožička, asistoval Jakub Kubina (0:1).
06:18
A je tu první gól hostí.
04:53
Domácí zadělávají jaroměřské obraně dost problémů.
04:18
Na kadaňské poměry se hraje celkem v tempu.
02:58
Kadaňský útok navrátilců teď dlouho držel hosty na vlastní polovině, ale střela Hanzlíčka byla nepřesná a skončila až za mantinelem.
01:40
Oba brankáři si připsali své první zákroky.
00:48
Hned ve druhé domácí lajně se objevují 3 navrátilci: Míra Hanzlíček, Erik Štěrba a Marek Pokorný. Míra Hanzlíček se vrátil z hostování v Mukařově a Erik Štěrba s Markem Pokorným z Chomutova. Dovoluji si říct, že toto je pravděpodobně lajna, která by měla zvednout celkový výkon kadaňských Katů.
00:18
Domácí získali míček, ale hosté je hned začali vysoko napadat.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jakub Kubina, Pavel Kotrč, Jan Škola, Tomáš Hejzlar, Michal Nožička
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Robin Ciota; hráči v poli: Karel Zýka, Martin Žemlička, Petr Chládek, Aleš Limberg, Lukáš Pardubský