6:0
3:4
- : -

Florbal TJ Kobylisy - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 13:8
4. Antonín Semerád, 5. Ondřej Kočí, 7. Antonín Semerád, 13. Ondřej Kočí, 26. Dominik Čejka, 28. Antonín Semerád, 29. Michal Starostka, 35. Matouš Neužil, 37. Jakub Zíka, 39. Jakub Zíka, 48. Matouš Neužil, 50. Jan Hrdlička, 56. Antonín Semerád - 2. Jan Petrmichl, 6. Pavel Dvořák, 12. Pavel Dvořák, 17. Jonáš Vaculík, 46. Matouš Neužil, 51. Jonáš Vaculík, 51. Patrik Svoboda, 58. Pavel Dvořák; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 4:5; využití: 4:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Marek Paleček 32 - Martin Kohout 10, Patrik Zítka 16; po třetinách: 4:4, 6:0, 3:4;
60:00
Střely ve třetí třetině - domácí 13, hosté 14.
60:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: Z obou stran útočné utkání, které jsme rozhodli svou bojovností. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta: Soupeř zaslouženě vyhrál. Gratulujeme. Naši hráči mají ještě svátky, tento výkon bude mít dopad. Děkujeme pořadatelům a soupeřům za utkání.
60:00
59:49
Paleček úspěšně likviduje jednu střelu soupeře za druhou.
58:37
Hosté stále v šesti, Bohoušek netrefuje prázdnou!
58:05
Janeba prošel přes celé hřiště, jeho střelu bezpečně chytá Zítka.
57:16
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Patrik Kovářík (13:8).
57:16
Pixa krosem na Dvořáka, ten posílá balonek za Palečkova záda. Krásná akce a hosté opět stahují náskok domácích.
56:52
Tuto třetinu se asi nejvíc nasprintuje Zítka.
55:56
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Matouš Neužil (13:7).
55:56
Neužil vybojoval balonek, poslal Semerádovi a ten posílá přes celé hřiště do prázdné.
55:11
Kočí vyšťouchl balonek soupeři, ale jeho individuální akci likviduje Zítka.
54:37
Domácí se zmocnili balonku, ale než ho dotlačili na polovinu soupeře, Zítka tam stihl doklouznout a z akce nic nebylo.
52:55
Hosté to stále zkoušejí v šesti, Petrmichl těsně vedle.
52:24
Vaculík trefuje tyčku!
50:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Tomáš Vlček (12:7).
50:43
Svoboda z půlky vyslal projektil, který skončil za Palečkovými zády. Hosté pomalu snižují náskok kobyliských.
50:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Patrik Kovářík (12:6).
50:31
Standardka hostů v šesti + špatné postavení domácích = gól hostů.
49:28
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička bez asistence (12:5).
49:28
Hosté v šesti. Bohoušek trefuje prázdnou bránu!
49:19
Starostka trefuje tyčku!
47:58
A další Bohouškova akce, kdy zkusil svou pověstnou bekhendovou kličku. Neprošla.
47:28
Bohoušek z dorážky těsně nad!
47:22
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Kočí (11:5).
47:22
Neužil vytáhl sóloakcí balonek před Zitku a nekompromisně zavěsil.
47:02
Domácí teď golfákama odstřelují Zítku.
45:58
Vlastní branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil (10:5).
45:58
Ajej, přihrávka hostů před Palečkem trefila botu Neužila a balonek zaplul do branky.
44:08
Paleček zasahuje proti střele hostů, balonek ovšem pomalounku putuje k hranici úspěchu, kde ho na poslední chvíli vyšťouchl Michálek. Uff!
43:04
Hezkou individuální akci Konečného ubránil Michálek.
42:00
Domácí se ubránili.
41:59
Olšiak krosem na Vaculíka, Paleček zasahuje!
41:08
... a lítá tam jak čamrda.
40:01
Na oslabení za ohlušujícího aplausu publika nastupuje Bohoušek!
40:00
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: domácí 18, hosté 13.
40:00
39:46
Rozhodčí značí odložené vyloučení, tentokrát si přesilovku zahrají hosté.
38:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Ondřej Kočí (10:4).
38:57
Kobyliští evidentně zapracovali na přesilovkách, tuto opět proměňují po lajně Kočí - Zika.
38:36
Vyloučen hráč Tomáš Vlček družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
38:34
A bude tu další přesilovka domácích.
36:42
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Dominik Čejka (9:4).
36:42
Zpočátku přesilovky domácích byli na balonku spíše hosté, ale situaci nakonec uklidnila akce po ose Čejka - Zika.
35:50
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
35:50
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
35:50
Pixa teď fauloval, zároveň ve značeném odloženém vyloučení fauloval Svoboda. Oba dostali dvouminutový trest a domácí budou hrát přesilovku pět na tři.
34:24
34:24
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Zítka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
34:24
Bouček uhasil brejk hostů! Balonek doputoval k volnému Kočímu, který šel sám na Kohouta, našel ještě volného Neužila, a ten trefuje prázdnou.
33:29
Svoboda podél mantinelu proběhl až za branku Palečka, nahrává na střed, ale následnou střelu likviduje Paleček. Další úspěšný zákrok.
32:33
Starostka na Zikiče vzduchem, ten balonek trefuje, ale míří malilinkato vedle.
31:28
Neužil se právě zbavil tří soupeřů, jeho nikdo o balonek neobere.
30:34
Janebovu střelu vyráží Kohout, následný pokus o dorážku byl zahrán vysokou,
28:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Michal Starostka, asistoval Ondřej Kočí (7:4).
28:23
A toto byla rychlá přesilovka! Domácí se dostávají do tříbrankového vedení.
28:09
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
27:34
27:34
Úžasná individuální akce Neužila, který prošel snad přes celý tým soupeře, vyslal střelu, kterou Semerád dosměroval za Kohoutova záda.
27:01
Střelu Neužila vyráží Kohout maskou.
25:49
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Filip Janeba (5:4).
25:49
Krásná akce na lajně Zika - Janeba - Čejka!
25:12
Paleček vyhazuje až před Kohouta, Semerád se ale k šanci nedostal.
24:49
Čejka se uvolnil tlaku soupeře a prověřuje Kohouta, ten je ve střehu.
24:01
Hosté jdou dva na jednoho, Paleček si připisuje další úspěšný zákrok.
22:33
Semerád poslal na Kočího vzdušnou přihrávku, ten balonek ve vzduchu posílá přímo na hruď Kohouta.
22:26
Pixa krosem na Kodla, ten míří těsně vedle branky domácích.
21:22
Kohout vyráží střelu Kočího a následné tři dorážky. Domácí to ne a ne prorvat.
20:05
Paleček si na úvod druhé třetiny připisuje krásný zákrok.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Domácí 8, hosté 11.
20:00
19:15
Kočí se vymotal ze soupeřovo sevření v rohu, ale střela míří mimo.
18:02
Dvořák na středu z otočky vysílá projektil, který jen těsně míří mimo Palečkovu svatyni.
17:13
Střelu Kočího vyráží Kohout, následnou dorážku Semeráda také.
16:23
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Pavel Dvořák (4:4).
16:23
... kterou proměňují.
15:30
Vyloučen hráč Michal Starostka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
15:30
Hosté si zahrají další přesilovku.
12:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (4:3).
12:31
Ze standardní situace nemilosrdně zavěšuje Kočí!
12:29
Domácí poslali lob před Kohouta, který se snažil balonek z výšky chytit, při tom Kočímu učesal vlasy.
11:46
11:42
Krásná akce hostů, Kovařík krosem na Dvořáka, ten zavěšuje do prázdné.
11:21
11:21
A další kobyliský hráč si jde sednout, hosté budou hrát pět na tři.
11:04
Vyloučen hráč Matouš Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:04
Hosté si zahrají přesilovku.
09:55
Faul domácích, rozhodčí značí odložené vyloučení, hosté v šesti.
07:29
S Michálkovo střelou z půlky měl Kohout problémy.
07:10
Starostka nadvakrát prověřil Kohouta, ten vyráží.
07:00
Fandí celé Hořejší Vrchlabí. Kobylisy do toho!
06:41
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Matěj Bouček (3:2).
06:41
Boučkovo nahození z dálky doráží Semerád a domácí se vrací do vedení!
05:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (2:2).
05:34
Petrmichl z rohu na ose hřiště našel nabíhajícího Dvořáka, ten z první trefuje.
04:56
Hosté zkouší střelu od půlky, následnou dorážku likviduje Paleček.
04:42
04:12
Semerád zpoza brány našel Kočího a ten přidává druhou branku!
03:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jakub Zíka (1:1).
03:38
A je srovnáno! Střelu Zíky dorazil bekhendem Semerád.
02:58
Vyloučen hráč Michal Nový družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
02:58
Kočí si právě vybojoval faul před soupeřovo brankou, Nový si půjde na dvě minuty sednout za blokování hole. Domácí si zahrají první přesilovku.
01:27
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Michal Nový (0:1).
01:27
Petrmichl objel branku Palečka a "mezi betony" procpal balonek Palečkovi za záda. Hosté se ujímají vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Marek Pixa, Patrik Svoboda, Karel Horký, Jan Olšiak, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matěj Bouček, Dalibor Michálek, Matouš Neužil, Ondřej Kočí, Antonín Semerád
00:00
Dobrý večer ze Šatna arény, kde v prvním novoročním utkání vyzvou domácí muži tým T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.