1:4
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FAT PIPE Traverza Mukařov 7:6
7. Vít Malý, 11. Vojtěch Kuneš, 17. Michael Brabec, 17. Filip Rybnikár, 17. Vojtěch Kuneš, 36. Michael Brabec, 50. Ondřej Horažďovský - 4. Jakub Noha, 38. Tomáš Sláma, 46. Radim Fořt, 47. Jakub Noha, 51. Jakub Noha, 55. Jakub Noha; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Martin Bezděk 30 - Karel Mrkos 27; po třetinách: 5:1, 1:1, 1:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 7, hosté 15
60:00
Komentář kapitána hostů M. Chlumského: Traverza po slabším začátku začala postupně zvyšovat aktivitu a postupně snižovala náskok, který si Plzeň vypracovala v první třetině. Bohužel domácí si vedení udrželi a Traverza prohrála. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích P. Strejčka: Ze začátku jsme byli lepším týmem a vypracovali si rozhodující náskok, který se nám podařilo udržet do konce. Přesilovky by bylo lepší dnes nehrát. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:34
Traverza to zkouší v 6 hráčích v poli
58:56
Souboj u brankáře hostí nejvíce odnesl právě brankář, který nakonec nepotřeboval ošetření
58:18
Hostující tým střílí kolem brány, ale zatím bez efektu, domácí spíše jenom brání a čekají na brejk
57:43
Timeout FAT PIPE Traverza Mukařov
57:43
Vidíme šance na obou stranách, ale bez efektu. Traverza si vybírá oddychový čas, aby uklidnila hru
55:34
Další vyhrocený souboj. Zápas je čím dál tvrdší. Kam to až dojde?
54:09
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Radim Fořt (7:6).
50:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Marek Chlumský (7:5).
50:39
Nedorozumění domácího Brabce s Bezděkem končí míčkem v domácí brance
49:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Vít Malý (7:4).
48:59
Horažďovský ukázal svoje rychlé nohy a ruce a krásnou střelou o horní tyčku zvyšoval v oslabení na 7:4
47:45
Vyloučen hráč Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
47:44
Vyrovnání počtu hráčů na hřišti
46:56
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
46:55
Další vyloučení na straně hostujícího družstva
46:49
Timeout FbC Plzeň
46:49
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Jakub Majer (6:4).
46:48
Traverza se nadechla ke srovnání a střílí další gól
45:57
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt bez asistence (6:3).
41:30
Vít Malý v přesilové hře nejdříve namazal, ale poté balónek vybojoval zpět u mantinelu
40:45
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:57
Krásná kombinace plzeňské útočné trojice ročníku narození 99 končí pouze na brankáři Traverzy
37:13
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Radim Fořt (6:2).
37:12
Zmatky v domácí obraně končí míčkem za domácím brankářem
36:54
Brabec si mohl připsat hattrick, ale brankář hostí byl proti
35:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Filip Rybnikár (6:1).
35:03
Další skoro totožnou branku si připisuje Brabec, který má dneska střeleckou slinu a zkouší střílet, jak jen to jde
28:59
Pořád jsme neviděli pořádnou šanci v přesilové hře, když už se domácí usadí v útočném pásmu, tak střely létaly mimo.
27:10
Plzeň ve svojí přesilové hře zatím nic nevymyslela
25:19
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
25:19
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:18
Hostující Vaculík neudržel svoje nervy na uzdě a dostal osobní trest
24:46
Několik dobrých střel na hostující branku, zatím bez úspěchu. Traverza zatím jenom brání na své půlce
22:59
Domácí Němeček v úniku, ale hledal ještě Válku místo střely a k tomu se míček už nedostal
16:41
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš bez asistence (5:1).
16:40
Obrana a brankář hostujícího týmu jsou teď na ručník, další míček v jejich brance
16:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Jaromír Täuber (4:1).
16:16
A máme tady další branku v síti hostujících
16:00
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Michael Brabec, asistoval Ondřej Horažďovský (3:1).
15:59
Další branku přidává juniorský Brabec skrytou střelou od půlky
15:50
Míček mají na holích domácí a hosté hrozí pouze z brejků, které končí na obráncích
12:50
Domácí zamkli domácí v jejich pásmu, bohužel z toho byl pouze útočný faul
10:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Vojtěch Kuneš bez asistence (2:1).
10:47
Hostující Heřmanský udělal před vlastním brankářem chybu a domácí Kuneš jí potrestal a posílá domácí do vedení