3:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 9:4
11. Martin Hejduk, 15. Jan Hausmann, 18. Vojtěch Hejduk, 19. Štěpán Matěcha, 23. Vojtěch Palatínus, 24. Vojtěch Palatínus, 50. Patrik Rozkovec, 59. Jan Haloun, 59. Štěpán Matěcha - 23. Antonín Semerád, 25. Antonín Semerád, 31. Jan Hrdlička, 49. Antonín Semerád; rozhodčí: Tomáš Sommer - Michal Taufmann; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 19 - Marek Paleček 8, Pavel Dundr 13; po třetinách: 4:0, 2:3, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Kočího: Bohužel první třetinu jsme strávili aspoň dle našeho výkonu v Boleslavi v Mc Donaldu. Jinak dvě třetiny vyrovnaný zápas a gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
Komentář trenéra domácích Antonína Palatínuse: Dneska zasloužená výhra. První třetinu jsme toho spoustu nedali, náskok mohl být vyšší. Poté soupeř zjednodušil hru a hrál víc než jednoduše. Důležité tři body. Děkujeme pořadatelům a divákům za podporu.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 11 Florbal TJ Kobylisy - 9
59:59
A máme tu konec dnešního utkání. Turnov vítězí 9:4.
59:56
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Jan Grmolec.
59:56
Nájezd pro Turnov!
58:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (9:4).
58:10
Dnes to vypadá, že je rozhodnuto. Matěcha navyšuje na 9:4.
58:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Haloun, asistoval Jan Hausmann (8:4).
58:01
Haloun střelou do prázdné branky se zapisuje na listinu střelců.
57:24
Hráčům z Kobylis se krátí čas a nevypadá to s nimi vůbec dobře. Jaká to škoda.
55:23
Turnov úspěšně ubránil. Zbývá nám necelých pět minut do konce.
54:21
Sekyra míjí odkrytou branku střelou přes celé hřiště.
53:25
Kobylisy to zkoušejí bez brankáře.
53:23
Timeout Florbal TJ Kobylisy
53:23
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
53:23
Pro Kobylisy je to dnes již několikátá početní výhoda. Pokud s výsledkem chtějí něco udělat, musí ji využít. Zároveň si berou timeout k taktické poradě.
49:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jan Hausmann (7:4).
49:43
Rozkovec vrací svému týmu tříbrankové vedení.
48:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Matouš Neužil (6:4).
48:50
A na počtvrté jsou Kobylisy uspěšný, Semerád kompletuje hattrick a snižuje na 4:6.
47:56
Vyloučen hráč Vojtěch Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za vražení zády.
47:56
Hráčí z Kobylis mají k dispozici další početní výhodu.
46:10
Akcí spoustu, ale bez vážných šancí. A. Palatínus zkoušel jít do výběhu, ale střelu mu bránící hráči zablokovali.
43:18
Teď jim akci překazil Švitorka.
42:25
Kobylisy musejí dotahovat tříbrankovou ztrátu a tak jim nezbývá nic jiného, než to zkoušet co nejčastěji.
42:10
Hra je teď velmi kouskovaná, plná nepřesností a faulů.
40:24
Matěcha nyní vybídl V. Palatínuse, který si seběhl před brankáře Kobylis, ale nabídku nevyužil.
40:01
Úvodní buly vyhrává hráč z Kobylis.
40:00
40:00
39:59
Tuto třetinu už ne, je tu konec a následuje desetiminutová přestávka.
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 6 Florbal TJ Kobylisy - 7
39:01
Probíhá nám poslední minuta druhé třetiny. Stane se ještě něco?
37:24
Turnov zvolnil a Kobylisy začínají tlačit své soupeře.
35:23
Hráčům Kobylis to dnes klouže, asi špatný vosk. Dnes je to již po několikáté, kdy se jeden z jejich hráčů ocitl na zemi.
35:00
Dnešní utkání sleduje 56 skvělých diváků. Děkujeme!
34:36
Za Švecem to teď zazvonilo.
33:08
Turnov přečkal oslabení. A hned z prvního útoku hrozí Rozkovec.
32:34
Kobylisy to zkoušejí z obou stran, ale buď to letí nad nebo má Švec.
31:08
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:08
Máme tu další vyloučení a opět se provinil hráč domácích a to Martin Hejduk za sekání.
30:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval David Mühlbach (6:3).
30:11
Kobylisy přeřadili na vyšší stupeň obrátek a po zásluze snižují již na 3:6.
28:42
Vitásek má dnes opravdu smůlu. Ne jenom že byl již dvakrát na trestné, ale teď i zlomil florbalku. a běží si do šatny pro záložní.
24:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Antonín Semerád, asistoval Dalibor Michálek (6:2).
24:47
Kobylisy vzápětí odpovídají a opět ta samá dvojice. Švec neměl nárok.
23:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (6:1).
23:24
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Dundr družstva Florbal TJ Kobylisy
23:24
V. Palatínus sice v pádu, ale i přesto propasíroval míček za záda Palečka, kterému došly nervy a přepouští své místo kolegovi Pavlu Dundrovi.
22:39
22:39
Kobylisy přispěchali s velmi rychlou odpovědí.
22:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (5:0).
22:25
Turnov vstoupil do druhé třetiny úplně s jiným nasazením než v předešlé třetině a navyšuje vedení na 5:0.
21:03
Turnov v plném počtu a může se vrhnout v plné síle do útoku. Pro Kobylisy to je dnes druhá nevyužitá přesilovka.
20:01
Oba týmy jsou připraveny, Vitásek již sedí tam kde má. Druhá třetina může začít.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 12 Florbal TJ Kobylisy - 7
19:11
Omlouvám se všem. Nestíhám trochu psát. Děje se toho opravdu hodně.
19:04
Uvidíme zda budou Kobylisy tentokrát úspěšnější.
19:03
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:03
Vitáskovi se na trestné zřejmě zalíbilo a jde si opět sednout, tentokrát ovšem za nedovolenou vzdálenost.
18:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Jan Grmolec (4:0).
18:18
Kobylisy jakoby zapomněli na obranu ve které se ocitl sám před Palečkem Matěcha, který se nemýlil.
17:56
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Patrik Rozkovec (3:0).
16:49
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
16:49
Máme tu první vyloučení zápasu. Vitásek si jde sednout.
15:37
Ani nadvakrát nyní nepřekonali hostující hráči Švece, který se opět vyznamenal skvělými zákroky!
14:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Patrik Rozkovec (2:0).
14:42
Turnov vyrazil do protiútoku 3 na 1 - Rozkovec vyvážel míček a svou přihrávkou našel před brankou úplně osamoceného Hausmanna, který už měl jednoduchou úlohu.