2:4
3:2
- : -

ASK Orka Čelákovice - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:8
20. Petr Němeček, 29. David Novotný, 40. Tomáš Beran, 44. Michal Kubík, 44. Václav Kramel, 51. Petr Němeček - 1. Marek Pixa, 5. Jakub Uhřík, 22. Michal Nový, 26. Karel Horký, 39. Karel Horký, 40. Jan Lang, 52. Marek Pixa, 56. Marek Pixa; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Lukáš Pezl 9 - Patrik Zítka 15; po třetinách: 1:2, 2:4, 3:2;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: ASK Orka Čelákovice - 6, T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 6.
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Kuberta : Troufnu si říct, že jsme byli lepším týmem a chtěli jsme více vyhrát. Škoda herního výpadku na začátku třetí třetiny, kdy jsme zbyteně inkasovali. Celý tým neskutečně chtěl vyhrát a závěr utkání byl náš. Podržel nás golman a snajpr Pixič. Díky soupeři a všem divákům v hale.
60:00
Komentář trenéra domácích Šimona Zmátla: Nedostatečné nasazení v prvních dvou třetinách nás stálo zápas. Bohužel nás dneska nepodržel ani brankář a až ve třetí třetině jsme začali bojovat. Dotáhli jsme na 6:6, ale to bylo všechno. Musíme se vrátit k poctivé práci a nasazaní jako na začátku sezóny. Děkujeme klukům z Králováku, že nám umožni přeložit zápas a užít si ples.
60:00
58:20
Orka to zkouší se šesti hráči v poli bez brankáře.
57:51
Timeout ASK Orka Čelákovice
55:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Pixa, asistoval Patrik Kovářík (6:8).
55:24
Kovářík po mantinelu sehrál míček na Marka Pixu, ten si ho vytáhl před bránu a překonal, dnes již po třetí brankáře Pezla. Čepice dolu.
54:31
Zřejmě nesehranost mezi Uhříkem a Škoulou teď zapříčinila, že se oba hráči nedohodli, kdo bude hrát s balónem, a tak o něj přišli.
52:17
Ondřej Špalek se při vlastním oslabení dostal skrz tři hráče až před bránu T.B.C. tam mu byl ale nějakým způsobem balónek odebrán, podle sudích čistým. Mohli bychom o tomto zákroku diskutovat hodiny a hodiny, na to ale nemáme čas, a tak přejdeme k další akci.
51:35
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
51:25
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Pixa, asistoval Matěj Kodl (6:7).
51:25
Svoboda vyslal míček na bránu a dorážející Kodl s Pixou byli nekompromisní. Králův Dvůr jde znovu do vedení.
50:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (6:6).
50:00
V polovině třetí části je srovnáno. Petr Němeček přidává druhou branku, když celkem s lehkostí vyslal míček na bránu T.B.C. a ten se zastavil až za Zítkovými zády.
49:36
Orka v přesilovce tlačí na soupeře, vše ale končí vyhozením Svobody.
49:10
Vyloučen hráč Jakub Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
48:13
Zítka zalehl skákavý balónek jako granát na frontě.
48:00
Kolize dvou hráčů v rohu hřiště, zřejmě silničáři zase nezafungovali.
46:57
Pixa svou střelou rozvlnil síť. Byla to ale pouze ta boční.
44:45
Vypadá to, jako bychom dnes měli napsat další kapitolu králodvorského občasníku "Jak ztratit vedení v utkání". Uvidíme, jak to nakonec dopadne.
43:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Vojtěch Strnad (5:6).
43:44
A už je to jen o gól! Strnad před bránou soupeře předložil míček Václavu Kramelovi a ten překonal Zítku popáté. Ještě můžeme očekávat velké drama.
43:18
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Petr Němeček (4:6).
43:18
Petr Němeček narýsoval křížný pas na Michala Kubíka a ten se střelou z první nemýlil.
40:58
Zítka vychytal střelu Michala Němečka levou rukou.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: ASK Orka Čelákovice - 6, T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 6.
40:00
Přestávkové okénko Lukáše Jiráska: "Hrát ve všední den v tuto nekřesťanskou hodinu mi přijde tuze nelidské, až morbidní a tímto bych chtěl pracujícímu lidu popřát příjemné vstávání."
40:00
39:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Lang, asistoval Jonáš Vaculík (3:6).
39:19
Po zmatcích v brankovišti Orky stihl zamést balónek do brány soupeře Jan Lang. O asistenci se u rozhodčích přihlásil dodatečně Jonáš Vaculík...jede kluk na kanadu asi.
39:11
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Vojtěch Strnad (3:5).
39:11
Čelákovičtí ovšem znovu korigují skóre. Strnad poslal skákavý balónek do brankoviště. U levé tyče číhal Tomáš Beran, jenž přehodil nohu gólmana Zítky a přidal tak třetí gól ASK.
38:39
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Pixa (2:5).
38:39
Výborný forčeking žlutomodrých přináší další gól. Pixa získal balónek za bránou Orky, nasměroval ho na Karla Horkého a ten zavěsil pod horní tyč.
36:25
V závěru přesilovky měl šanci kdo jiný než Petr Němeček, jenž na brankovišti dorážel skákavý balónek. Nepodařilo se mu ale děravý nesmysl zasunout za Zítkova záda, a tak se stav utkání nemění..
35:18
T.B.C. zatím brání přesilovou hru soupeře na jedničku. Kontroluje balónek a nepouští tak Orku do žádné kombinace.
34:21
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
32:23
Pixa ve druhé třetině zaměstnává podavače míčků na 110%. Doufám, že jim za tento pracovní příděl alespoň po zápase podepíše sběratelskou kartičku.
31:45
Ještě že už nejsou Vánoce, jinak by nám Ondřej Špalek svou nemířenou střelou sejmul výzdobu ze střechy naší haly.
31:15
Jareš skvělým obraným zákrokem vychytal Pixu.
30:41
Přesilová hra Lucernu sehrávaná na levý mantinel odkud pálí Pixa sehrána obstojně, avšak samotný střelec zatím nepálil přesně.
29:46
Šance Strnada při vlastním oslabení. Ocitl se sám před Zítkou, skákavý balónek ale nasměroval přímo do hrudi králodvorského brankáře.
29:05
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
29:05
Slyšíme hvizd sudího a nejspší se bude žlutit.
28:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil David Novotný, asistoval Václav Kramel (2:4).
28:29
Kramel vysunul Davida Novotného do útoku. Druhý jmenovaný našel prostor v Zítkově postoji, a snižuje tak stav utkání znovu na rozdíl dvou gólů.
26:43
Další střela velice aktivního Petra Němečka, znovu jeho střela ale končí u brankáře Zítky.
25:57
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Svoboda (1:4).
25:57
Standardní situace Lucernu úspěšná. Svoboda přistrčil Horkému, který se vytočil do střely, míček při cestě do brány zřejmě tečoval ještě jeden z obránců Orky, a Pezl tak nestihl reagovat.
25:30
Úklidová četa právě na hrací ploše. Potlesk pro hochy a pokračujeme dále.
25:07
Ondřej Špalek se prokličkoval až do zakončení, to se mu ale nepovedlo.
23:32
Kodl našel na středu úplně volného Horkého, tomu ale střela nesedla a balónek prolétl kolem pravé tyče gólmana Pezla.
21:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Nový, asistoval Tomáš Váňa (1:3).
21:53
Nový teď pověsil balónek do levého horního rohu branky Čelákovic. T.B.C. tak znovu odskakuje na rozdíl dvou branek.
20:22
Svobodova povedená střela od poloviny hřiště. Pezl stihl utěsnit prostor mezi nohama.
20:00
20:00
Střely na bránu po první třetině: ASK Orka Čelákovice - 9, T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 5.
20:00
Přestávkové okénko Lukáše Jiráska: "Co asi dělá Bobo Schwartz v Ordinaci v růžové zahradě?".
20:00
19:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Kubík (1:2).
19:34
Kubík krásně našel před odkrytou klecí Petra Němečka, který už měl jednoduchou práci. Orka snižuje stav utkání.
18:26
Zítka předvedl těžký zákrok proti Petru Němečkovi, jenž pálil do odkryté klece, ale brankář T.B.C. se stihl přesunout.
17:53
Přihrávka do demilitarizované zóny od Kováříka.
17:32
Následně pálí Strnad příliš vysoko.
17:12
Zítka sbírá ze vzduchu dalekonosnou střelu Tichého.
16:16
Votava výborným návratem do obrany odstavil od balónu Petra Němečka.
15:40
Svoboda vytáhl míček do útoku, kde přihrával Kodlovi. Matějova střela přes obránce ale nebyla úspěšná.
14:48
Tentokrát cinkla maska Zítkovi po střele Sedláka.
14:01
Michal Němeček z bezprostřední blízkosti jen vyprášil Zítkovy betony...tedy pardon, kalhoty.
12:54
Trestné střílení družstva ASK Orka Čelákovice neproměnil Václav Kramel.
11:09
Ťuky ťuk. Horký svou střelou zaklepal na masku brankáře Pezla.
09:13
Opět v akci levá dolní končetina brankáře Zítky. Tentokrát na ní skončil pokus Minaříka.
08:04
Svoboda pokračuje ve své kvalitní střelbě z nedělních zápasů králodvorského B-týmu.
07:13
Zítka vytrčil svou levou nohu proti střele Petra Němečka.
06:27
Vaculík se prokličkoval středem hřiště až do zakončení. Jeho střela tahem ale nebyla z nejpřesnějších.
05:45
Vlček v souboji výborně vybojoval balón pro střílejícího Konečného, ten ovšem nemířil přesně.
04:28
Na druhé straně přestřeluje bránu Michal Němeček.
04:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík, asistoval Jan Lang (0:2).
04:12
Přesunutí obránce Uhříka do útoku se trenérům Králova Dvora vyplácí a z hranice velkého brankoviště se prosazuje právě Jakub Uhřík.
02:34
Zatím jedinou přesou přihrávkou utkání byla asistence Svobody na gól Pixy, jinak si zatím hráči s balónkem příliš nerozumí.
00:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Pixa, asistoval Patrik Svoboda (0:1).
00:24
Parádní začátek T.B.C. Svoboda přihrál k levému mantinelu Marku Pixovi, jenž střelou bez přípravy překonává brankáře Pezla.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Marek Pixa, Karel Horký, Matěj Kodl
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Sebastian Jakob, Jakub Doutnáč, Petr Němeček, Michal Němeček, Michal Kubík
00:00
Dobrý večer. Začátek utkání se mírně zpozdí kvůli chybné komunikci mezi hlavním orgánem domácích florbalových soutěží a rozhodčími utkání. Sudí totiž na místo do Králova Dvora, kde se duel skutečně koná, mířili do Čakovic, kde měl být zápas sehrán původně. Nutno říci, že podle všeho rozhodčí o změně haly nevěděli.
00:00
Podle všeho rozhodčí již dorazili do útrob naší arény a utkání tak bude moci za pár minut začít.