0:1
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Aligators Klobouky Teamstore.cz 4:2
3. Jan Kvapil, 3. Radek Dřevěný, 7. Martin Veverka, 46. Radek Dřevěný - 29. Lukáš Gregr, 56. Patrik Jedlička; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1 + Martin Veverka 5:1; využití: 0:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 24 - Patrik Rychlý 19; po třetinách: 3:0, 0:1, 1:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9:13
60:00
Střely celkem: 23:26
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Martina Slabého: Taktické utkání. Pravděpodobně rozhlodla první polovina první třetiny. Tak jak jsme měli střelecké štěstí v minulém zápase, tak dneska bohužel ne.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého: Z naší strany výborný vstup do utkání a po celý zápas zodpovědná obrana, kdy jsme obdrželi branky pouze po dvou ztečovaných střelách. Dalším pozitivem je výborný výkon brankáře. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
59:28
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:06
Hrajeme riskuj! Hosté bez golmana v šesti.
56:45
Astronauta Bílka zradila gravitace.
55:50
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Michal Kolaja (4:2).
55:50
Střela na bližší dvacet nad led...těžký to měl Krupa, moc.
55:35
Málem vlastní gól hostí, drsně jejich golman.
54:03
Na to, že má jedna z fanynek hostí celou nohu v ortéze, ale skáče tady o sto šest. Sport léčí.
52:26
Bílek s chtíčem v obličeji vybojoval a vyslal Foreta, tomu však chyběl krok, nebo přebývalo kilo.
50:56
Všichni se tady něčemu diví.
48:02
Krupova krupicová kaše po dnešku hostům zjevně moc chutnat nebude.
45:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Adam Bouška (4:1).
45:34
Bouška vybojoval za bránou a pro Dřeváka už to bylo jako si dát pivo...easy.
45:10
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz na 2 minuty za sekání.
45:10
Vyloučen hráč Martin Veverka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 5 minut za sekání.
45:10
Domácí sice měli výhodu po faulu Gregra, ale v ní Veverka jaksi poslal hokejku do tváře jednoho z hostí...hm..
43:39
Kvapilova pirueta do středu skvostem, střela horší.
42:03
Domácí nyní pány na hřišti, jen to přetavit.
41:25
Dalším v pořadí uteču a vystřelím byl Šmíd, mimo.
40:55
Házy surprise, rychle ne Veverku, ale zas nic.
40:39
Vrtěl express projel celé hřiště bez zastávky...bohužel netrefil nástupiště (bránu).
38:46
David Novák sice nemá nejlepší orientační smysl a z vlaku občas vystupuje pozdě, ale co teď předvedl byla lahůdečka pro labužníky, jen bez gólu.
37:55
Ou sh*t....135 diváků.
36:47
Novák pohnul tím svým špěkem a hned se něco dělo.
36:24
Výborné střídaní domácí třetí lajny.
34:59
Nechvátal se procpal dopředu jak důchodci ve frontě v Lidlu....trefil oční konstrukci.
33:20
Hej já nevím co psát, tady se nic moc neděje.
31:34
Domácím to vůbec nelepí a vlastně zadarmo hosty pouští do šancí...a pak že se v dnešní době za všechno platí.
28:59
Branku družstva Aligators Klobouky Teamstore.cz vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Pavel Soldán (3:1).
28:59
Tohle už smrdělo dlouho. Na střelu Gregra už byl bohužel Krupa i se svou výškou krátký.
27:49
Kěčup začíná být ostrý.
27:24
Kupa neuvěřitelně!!!
26:45
Kolajův zákrok hoodně na hraně pravidel.
24:03
Havlíček už parktikoval to, co učí děti, tedy střelbu...jenže do bloku.
23:24
Tyč i na druhé straně.
22:36
Vrtěl v hlavní roli. Nejdřív v nadějné pozici ztratil, aby o chvíli pozdějio přispěchal jak plavčík na pomoc. Na Oscara to nebude, ale třeba aspoň nějakej ten Glób.
21:41
Kvapil ze vzduchu zády k bráně tyč...slušně chlapče, slušně.
20:25
Dřevěný měl hned zkraje šanci, ale ani kouzelník jako je on to měl těžký.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 8:6
20:00
Cpu se bábovkou od maminky...dobrá je. No hlavně že jsem nedojedl oběd.
20:00
19:14
Hraje se no...nic moc teďka. K šanci daleko jak z Roklinky do Mordoru.
16:10
Gremmel v nějaké podivné srážce s Černochem. Už jsem viděl hezčí věci.
15:55
Vrtělova žíně a hsoté jsou hned starší.
12:37
Lidí jak na Václaváku tady je!!! To jest odpověď na otázku, proč bylo v centru dneska tak liduprázdno.
11:39
Krupa drsnej. Jandova golmanská škola je znát.
10:43
Hosté hsotí bučí, ale výsledek zápasu sluší.
09:58
Signál č. 4 tak tak nevyšel. Chybělo štěstíčko.
07:54
Havlíčkovu pokusu peřbýavlo to, že mu balonek skočil....zbytek netřeba komentovat...lepší jak ztratit ale.
06:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Martin Veverka, asistoval Michal Házy (3:0).
06:42
Házyho kros středem polem s notnou dávkou štěstí zužitkovává (sorry, vím že za tohle by mě asi učetalka češtiny zabila...) Veverka.
05:50
Žůrek se vyvalil z trestné jak sud s pivem a hend šel sám na bránu po Černochově pasu...nedal.
05:04
Michal Házy má nové boty.
03:47
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
03:47
Laciná nedbalost domácích...
02:54
02:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Tomáš Foret (1:0).
02:32
To je seeen!!! Nejdřív Kvapil využil na oko wow akce, aby o chvíli později Dřevěný zvýšil. Takhle zahajujem zápasy v Brně!!!!
01:51
Gremmel se hlásí jako žák čtvrté třídy.
01:15
DOmácí síť se vlní...planný poplach...boční.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky Teamstore.cz: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Michal Kolaja, Jakub Gremmel, Tomáš Líznar, Dominik Král
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Adam Bouška, Lukáš Vrtěl, Radek Dřevěný, Patrik Pollak, Václav Černoch