1:2
1:2
- : -

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 2:5
37. Jan Žwak, 60. Jan Žwak - 19. Vladislav Richter, 30. Vladislav Richter, 39. Lukáš Zach, 41. Jiří Šincl, 47. Lukáš Zach; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:3 + Lukáš Brýdl OS; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Fukala 11 - Filip Lamař 15; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:2;
60:02
Komentář trenéra hostí Lubomíra Kocourka: I přes vítězství byl náš herní projev poloviční. Bohužel nás netrápí florbal, ale disciplína.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 1: Před tímto zápasem jsme řádně zamíchali se sestavou a v 1. třetině to fungovalo. Bohužel jsme zase začali prohrávat a to má na naši psychiku teď už obrovský vliv.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny 2: V dnešním zápase musím vyzdvihnout bojovnost a týmovost a nasazení až do konce zápasu. Ve 3. třetině bylo jasně vidět, že i 100% šance nám nepřináší góly. V každém případě myslím, že každý přijal svoji roli a podřídil se kolektivnímu výkonu. Pokud to tak půjde dál, je šance se zmobilizovat. Děkuji soupeřům, divákům a rozhodčím.
60:00
Střely ve 3. třetině Horní Suchá- 5, Svitavy- 4. Střely celkem Horní Suchá- 17, Svitavy- 16.
60:00
59:48
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Marián Kloza (2:5).
59:35
Musil vysoce přestřeluje.
59:16
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
58:35
Übelaerova střela končí na nohou hostujících obránců.
58:00
Velká šance domácích. Večeřa našel volného Kopiu, jeho střelu Lamař fantasticky chytil.
56:54
Czyžova střela propadla skrz Lamaře a míček se pomalu kutálel za brankovou čáru, ale na poslední chvíli byl usměrněn mimo branku.
56:20
Hra je velmi rychlá a útočná. Hraje se nahoru dolu.
55:30
Czyžova střela měla gólové parametry. Lamař viděl a míček vyrazil.
55:09
Domácí napadají rozehrávku Svitav velmi vysoko, ty se i tak dostali na útočnou polovinu.
54:05
Klozova střela proletěla skrz velké brankoviště.
52:59
Cielecki včas zaklekl a míček odklonil mimo branku.
51:38
Ze střídačky domácích slyšíme pokyny trenéra Kruciny, který upravuje formace a nyní Suchá bude hrát pouze na 2 pětky.
50:51
Večeřa se dostal krásně přes bránicí hráče, potom si vytáhl brankáře z branky a nahazoval před branku na svého spoluhráče, který netrefil balónek.
50:12
Dnešnímu utkání na hale přihlíží 30 diváků. Děkujeme!
49:45
Czyžova střela do bloku Svitav.
49:19
Mrózek procpal balónek až na Tychtla, který byl v okamžiku, kdy chtěl střílet o míček připraven.
48:55
Henslerova střela od mantinelu mimo branku.
47:44
Přesilovkový tlak Svitav přerušiil Mráček s Mrózkem.
46:50
Czyžovi se vyhození z rohu nepovedlo a míček končí za mantinelem.
46:33
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
46:05
Lukáš Zach freestylem proměnil trestné střílení.
46:04
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach z trestného střílení (1:5).
43:29
Hráč Svitav Lukáš Brýdl dostal kromě dvouminutového trestu i trest osobní v podobě 10 minut.
43:28
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
43:28
Vyloučen hráč Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy - osobní trest.
43:27
Přízemní střelu Svitav Fukala vyráží.
42:36
Kraina se dostal přes půl hřiště. Jeho střela letěla mimo branku.
40:43
Před Fukalovou branku byla velká mela, strkanice a přetahovaná o míček. Rozhodčí už měl ruku nahoře, že bude pískat faul, když v tom Šincl přehodil míček za Fukalova záda.
40:42
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl, asistoval Lukáš Zach (1:4).
40:18
Übelaerova střela až k brance nedoletěla.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině Horní Suchá- 7, Svitavy- 6.
40:00
39:35
Blaha ve velké šanci na velkém brankovišti promáchl.
38:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Vladislav Richter (1:3).
38:33
Žwak opět v šanci po přihrávce Mrózka na střed. Lamař chytá.
38:00
Mrózkova přihrávka na střed neprošla.
36:13
Jak se říká mládí vpřed! Tychtl poslal míček na Žwaka, který v těžké situaci dokázal přehodit Lamaře.
36:12
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Daniel Tychtl (1:2).
35:40
Lamař si po dlouhé době sáhl na balónek. Vyráží Žwakovu střelu.
35:25
Richterova střela také končí na tyči.
35:05
Šincl trefuje tyč!
34:34
Střela Svitav nebezpečná. Fukala vyráží.
33:42
Übelaerova střela končí na bližší tyčce.
32:33
Kopia na Večeřu, ten zpátky na Kopiu. Jeho střelu Lamař vyrazil. Odražený míček se dostal k Melníkovi, který měl prázdnou branku. On ji však vysoce přestřelil.
31:55
Hosté hrají v plném počtu. Domácí opět nevyužili šanci v podobě přesilové hry.
31:30
Klozova střela pouze do bloku.
30:49
Standardní situaci vyřešil Mráček krosovou přihrávku na Übelauera, který skákavý míček trefil, ale do branky neumístil.
30:32
Domácí mají druhý pokus na přesilovou hru. U míčku ale opět Svitavy.
29:47
Vyloučen hráč Michal Zelený družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
29:02
Velmi rychlá akce Svitav. Richter dostal kros do běhu a z první provětral síťku Fukalovi branky.
29:01
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Jiří Šincl (0:2).
28:04
Cielecki takzvaně "namazal" Svitavám, které šly 2 na 1. Svou chybu však odčinil výborným obranným zákrokem.
27:20
Pakostova střela z první měla gólové parametry. Fukala se včas přesunul.
26:15
Kloza vymíchal obránce a z úhlu zkoušel prostřelit Lamaře. To se mu nepovedlo, gólman byl dobře postaven.
25:18
Pěkně rozehraná standardka. Kloza míjí z otočky branku.
25:15
Mrózek vzal míček mezi 3 protihráče a vybojoval si faul. Standardní situace pro domácí.
24:55
V šanci na straně hostí Blaha a na straně domácích Tychtl. Oba branku přestřelují.
24:28
Brýdl se chtěl vyrovnat badmintonistovi Koukalovi. U míčku díky zahrání vysoké hole z jeho strany Horní Suchá.
24:03
Übelauer vypíchl míček při rozehrávce hostí. Ještě vracel na Mráčka před branku, kterému míček neprošel.
23:10
Žwak se ujal míčku a vyslal střelu. Ta však minula branku.
21:00
Šinclovi míček ve velké šanci sjel z hokejky.
20:01
První buly druhé třetiny vyhrál tým hostí. Domácí zahajují druhou třetinu ve 4 lidech.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině Horní Suchá- 5, Svitavy- 6.
20:00
19:01
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:19
Richter vykroužil oblouček přes půl hřiště a po té vymetl pavučinky v pravém horním rohu Fukalovi branky.
18:18
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval Lukáš Zach (0:1).
17:35
Svitavy napadají domácí tým při rozehrávce hodně vysoko. Horní Suchá má problémy se dostat do útoku.
16:18
Übelauerova střela projela velkým brankovištěm hostí. Nikdo z jeho spoluhráčů míček do branky neusměrnil.
15:48
Tychtlova střela jen o kousek přeletěla Lamařovu branku.
14:29
Svitavy se chopili míčku a drží ho na obranné polovině domácích. Ty zatím ze své přesilové hry nemají vůbec nic.
13:56
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
13:23
Mrózek se dostal k odraženému míčku, Jeho přihrávku na Tychtla ke smůle domácích neprošla.
12:34
Skrytou střelu Svitav Fukala vyráží.
11:33
K Prudilovi se dostal odražený míček na střed hřiště. Byl však skákavý a Prudil si s ním v gólové situaci neporadil.
10:24
Svitavy kombinovaly na útočné polovině. Svitavy opět u míčku, mají šanci standardní situace,.
09:17
Kurucova střela na branku sražena vlastním spoluhráčem. Suchý stále na míčku na polovině Svitav.
08:48
Říhova střela od mantinelu byla nebezpečná. Fukala ramenem vytěsnil.
08:00
Tychtlovu přizvednutou střelu od mantinelu Lamař vyráží za mantinel. Suchá rozehrává z rohu.
06:59
Kuruc trefuje skákavou přihrávku, kterou se ještě snažil dorazit Kopia. Lamař chytá.
06:07
Übelauer poslal kros na Klozu, který z první míjí branku.
05:00
Kulhavý prověřil Fukalovu pozornost přízemní střelou z dálky.
03:50
Mrózek vystihl rozehrávku hostí. Kraina napodruhé taky. Domácí u míčku.
03:00
Na druhé straně nabídl Večeřa prázdnou branku Kopiovi, ten trefuje spojnici branky.
02:56
Fukala si připsal první zásah po rychlém útoku Svitav.
02:38
Czyžova střela letí za mantinel.
02:13
Hostům se přechod do protiútoku nevydařil. Míček končí po jejich zásahu za mantinelem.
01:42
Druhá lajna se dostala na útočnou polovinu. Střelu nevyslala.
01:03
První střelu domácích vyslal Kloza. Lamař vytěsnil maskou.
00:35
Domácí dobře napadají rozehrávku hostí.
00:01
První buly tohoto utkání vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Jiří Beneš, Lukáš Musil, Ondřej Pakosta, Tomáš Zach, Jiří Blaha
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Martin Czyž, Jiří Mráček, Lukáš Kraina, Marián Kloza, Pavel Übelauer
00:00
Dobrý nedělní podvečer všem, Vítá Vás u prvního domácího zápasu v tomto roce a zároveň u předposledního domácího zápasu v základní části. Dnes v 16. kole Národní ligy- východ se nám doma ukáže FbK Horní Suchá proti FbK TJ Svitavy, které loni spadly z 1. ligy.
00:00
Domácí celek se se ziskem pouhých 7 bodů nachází na posledním místě tabulky. Hosté mají bodů 17 a jsou na 9. místě. V předchozím kole měl domácí tým výjezd do Kopřivnice, kde jako opožděný nemilý dárek dostal devět gólů a prohrál v poměru 3:9. Svitavy na tom byly v minulém kole naprosto stejně, když se stejným skóre prohrály v Třebíči.
00:00
V první polovině základní hrací části Horní Suchá za velmi bouřlivé atmosféry v hale ve Svitavách podlehla domácímu týmu 4:8. Uvidíme, jaké skóre bude po dnešním zápase svítit na domácí tabuli. Pevně věříme, že na dnešním zápase bude atmosféra nejméně stejně dobrá jako ve Svitavách a domácí tým si připíše cenné 3 body do tabulky.