1:1
1:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - DDM SANEXCZ Děčín IV 6:2
5. David Konečný, 12. David Konečný, 17. Jonáš Vaculík, 20. Daniel Škoula, 26. Patrik Svoboda, 59. Marek Veselý - 24. Radek Kužel, 56. Petr Bořuta; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4 + Patrik Kovářík 5:4; využití: 1:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Martin Kohout 22 - Petr Miško 17; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:1;
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7, DDM SANEXCZ Děčín IV - 17.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Dvě třetiny zvládnuté utkání z naší strany, držel nás skvělý gólman Kohout. Ve třetí třetině 11 minut oslabení a nájezd mohl hosty vrátit do hry, ale speciální bráncí formace jezdili po zadkách a gólman zbytek pokryl. Soupeři přejeme hodně štestí do zbytku sezóny a štastnou cestu domů. Děkujeme pořadatelům a všem v hale. RAZ DVA TŘI PROVAZ!!!
60:00
Komentář trenéra hostů Zdeňka Vážného: Zápas rozhodla první třetina. Ve zbytku už jsme honili výsledek. Domácí zaslouženě vyhráli, byli lepší a my jsme jim to usnadnili v první třetině svou nedůsledností. Díky za zápas všem a domácím hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00
59:49
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
59:19
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
58:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Škoula (6:2).
58:03
Kohout se výborně stihl přesunout proti střele Kleina.
57:20
Děčín zkouší hru bez brankáře, tedy aktuálně v šesti proti čtyřem.
56:50
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:38
Kohoutova levá ruka zabránila Kuželovi ve skórování.
55:56
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Jan Fidler (5:2).
55:56
Nakonec jedna přesilovková střela Kohoutovi propadla až do brány, nutno říci, že domácí brankář nejspíš viděl míčk až za svými zády.
55:13
Žáček trefil břevno domácí brány. Jinak se Děčín při přesilovkách příliš do kombinace nedostává.
54:20
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
52:42
Trestné střílení družstva DDM SANEXCZ Děčín IV neproměnil Šimon Pilek.
52:42
Pilek při trestném střílení trefil pouze horní tyč Kohoutovy brány.
52:07
Marek Veselý uklízí míček z poloviny hřiště do prázdné brány.
51:58
Žáček na straně druhé zase trefil obránce Chaloupku.
51:11
Škoula v dobré střelecké příležitosti nesměroval balónek pouze do připraveného gólmana Miška.
49:42
Votava zastavil únik hostů, následně byl ve svém útoku faulovaný.
48:38
Petrášek se uvolnil do předbrankového prostoru, jeho zakončení ale mířilo mimo.
47:47
Po drobných technických problémech, vypadal časomíra, můžeme směle pokračovat v utkání.
46:41
Veselý dostal při vlastním oslabení do zakončení, Miško ale ucpal prostor mezi rukou a tělem.
45:19
Většinou střel Děčína při přesilových hrách produkuje kapitán Fidler, zatím ale nedokázal najít recept na brankáře Kohouta a to ani nyní, kdy po jeho pokusu dorážel ještě Bořuta.
45:01
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
45:01
Vyloučen hráč Marek Sluka družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
43:43
Další střela Fidlera končí v náručí Kohouta.
43:01
Kohout vychytal Žáčka tygřím skokem.
42:26
Lang sám před brankářem napálil míček hlava nehlava mimo svatyni Děčína.
42:03
Kohout nadvakrát zkrotil horký balónek, který na něj vyslal Bořuta.
41:50
Domácí teď dlouho drželi balónek za bránou soupeře, ušetřili tak několik desítek vteřin v oslabení.
40:48
Fidler vyslal první ránu dlouhé přesilovky hostů, Kohout pozorný.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 7, DDM SANEXCZ Děčín IV - 5.
40:00
39:46
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 5 minut za hrubost.
38:56
Kohout sebral střelu Černého ze vzduchu jako jablko ze stromu.
36:14
Kohout v situaci dva na jednoho vychytal Žáčka. Těžký zákrok.
34:44
Přesilová hra Děčína bez střely na bránu a tudíž i bez šance na gól.
32:11
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
31:34
Olšiak z poloviny hřiště přestřeluje bránu.
30:53
Miško vytrčil rameno proti střele Konečného.
28:25
Matza svou střelou pouze trefil Kohoutovu masku.
27:14
Votava proběhl obranou Seveřanů, avšak jeho přihrávku Konečný netrefil.
25:44
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Michal Nový (5:1).
25:44
Svoboda výborně zastavil brejk hostů a ihned vyvezl balónek do útoku, kde si ho vyměnil s Novým a sám Patrik Svoboda zakončil do odkryté brány.
24:32
Po přistrčení Petrmichla Votavovi nesedla střela a balónek skončil u nohou brankáře Miška.
23:32
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Radek Kužel, asistoval Martin Žáček (4:1).
23:32
Děčín koriguje skóre, na brankovišti se napodruhé prosazuje Radek Kužel.
22:39
Výborný blok Bureše proti střele Uhříka.
22:06
Konečný při zpracování balónku zahrál vysokou holí.
20:24
Martin Žáček ze středu hřiště trestuhodně minul Kohoutovu klec.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 8, DDM SANEXCZ Děčín IV - 2.
20:00
19:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Daniel Škoula, asistoval Jan Lang (4:0).
19:04
Lang přistrčil k mantinelu na Daniela Škoulu, který překvapil brankáře Děčína střelou z ostrého úhlu a míček zapadl přesně k pravé tyči brány hostů.
16:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Jan Olšiak (3:0).
16:53
T.B.C. využívá přesilovou hru. Olšiak poslal křížnou přihrávku na Jonáše Vaculíka, který si poradil s mírně poskakujícím balónkem a uklidil ho mezi tři tyče.
16:02
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za zdržování hry.
15:35
Miško teď parádně vychytal dorážky jak Škouly, tak Dvořáka. Výborná práce hostujícího brankáře.
13:56
Zblokovaná střela Votavy ze středu hřiště. Třetí formace domácích ve složení Konečný-Votava-Petrmichl je zatím tou nejnebezpečnější trojicí na hřišti.
11:29
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Jan Petrmichl (2:0).
11:29
Konečný zřejmě dnes posypal růžovou omotávku na své florbalce střelným prachem, stříllí už druhou branku dnešního utkání. Na středu ho svou přihrávkou našel Petrmichl a právě David Konečný střelou tahem zvyšuje stav utkání na 2:0 pro Lucern.
10:57
S dalekonosnou ranou Bureše si Kohout poradil na poslední chvíli.
09:22
Rozhodčí neuznávají gól hostů pro postavení hráče Děčína v brankovišti. Varování pro zatím profesorskou hru Králova Dvora.
07:50
Rychlonožka Petrmichl pádil po pravém křídle směrem na hostující bránu, jeho střela ale přesná nebyla a Miško se za ní pouze ohlédl.
06:47
T.B.C. se pokouší o rádoby krásné přihrávky přes šířku hřiště, tam je ale Děčín už sbírá.
05:57
Olšiak teď při přesilovce zkoušel podobnou přihrávku jako předchvílí Sluka na Konečného, tentokrát se ale pas příliš nevydařil a míček má Děčín.
05:25
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za blokování hokejky.
04:17
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Konečný, asistoval Marek Sluka (1:0).
04:17
Krásná akce domácích. Přes celou délku hřiště se hráči T.B.C. dostali na pouhé dvě přihrávky a po krásném pasu Sluky na Konečného druhý jmenovaný střílí první gól dnešního zápasu.
01:58
Konečný se středem hřiště prodral mezi tři hráče Děčína a pálil. Jeho střela ale pouze prolétla kolem pravé tyče gólmana Miška.
00:53
Od pravého mantinelu vypálil tahem na druhé straně Lang, toho dělilo od skórování jen pár centimetrů, zvoní totiž tyč.
00:17
Po chybě v obraně domácích se do první šance zápasu dostal Radek Kužel, na Kohouta si ale nepřišel.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Vojtěch Klein, Lukáš Neruda, Martin Žáček, Radek Kužel, Jan Černý
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Patrik Svoboda, Patrik Kovářík, Jakub Uhřík, Jan Olšiak, Michal Nový
00:00
Dobrý večer Vážení florbaloví diváci, vítám Vás u sledování textového přenosu z utkání sedmnáctého kola Národní ligy, ve kterém Králův Dvůr hostí Děčín. Hráči se momentálně rozcvičují na palubovce a za necelých dvacet minut vypukne dnešní duel.