1:4
2:3
- : -

Florbal TJ Kobylisy - ASK Orka Čelákovice 6:9
4. Lukáš Panenka, 14. Jan Hrdlička, 20. Matouš Neužil, 23. Ondřej Kočí, 44. David Mühlbach, 56. Matouš Neužil - 8. Ondřej Špalek, 17. Jakub Čáp, 30. Ondřej Tichý, 31. Ondřej Tichý, 32. Ondřej Špalek, 37. Vojtěch Strnad, 48. Ondřej Špalek, 59. Jakub Doutnáč, 60. Kryštof Minařík; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 2:4 + Jakub Čáp ČK1 + 5; využití: 2:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Pavel Dundr 22 - Vojtěch Nockin 25; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:3;
60:02
Komentář trenéra domácích Ondřeje Kočího: "Vše začíná přístupem hráčů k tréninkům a zápasům, naše tradiční slabina, výpadek v krátké části zápasu plus katastrofální přesilovka nás stály lepší výsledek. Gratulace soupeři a děkujeme divákům."
60:01
Komentář trenéra hostů Šimona Zmátla: "Perfektně odbojované utkání, nasazení o 100 % lepší než v minulém utkání, děkujeme soupeři za bojovný zápas a divákům."
60:00
Střely na branku - domácí 11, hosté 11
60:00
59:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Vojtěch Strnad (6:9).
59:08
Devátá trefa Orky zřejmě definitivně rozhoduje
58:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Ondřej Špalek (6:8).
58:13
Orce se podařilo dotlačit balonek do branky
57:20
Domácí se snaží o tlak, ale nějak chybí finální fáze
55:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval David Mühlbach (6:7).
50:42
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
49:50
Signalizovaná výhoda pro domácí, hrají v šesti
48:35
Dundr výborně zasahuje
47:32
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Václav Kramel (5:7).
47:32
Po pětadvaceti vteřinách využito
47:07
Vyloučen hráč Antonín Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:16
Domácí se ubránili,i když v samém závěru oslabení cinkla tyčka
44:50
Na hřišti nám začíná trošku jiskřit
44:16
Vyloučen hráč Dalibor Michálek družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
43:29
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil David Mühlbach, asistoval Filip Janeba (5:6).
36:47
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Tomáš Beran (4:6).
31:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Michal Kubík (4:5).
31:02
Při signalizované výhodě Orka vymetává domácí šibenici...
30:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Lukáš Zadák (4:4).
30:33
Tak tohle vyrovnání bylo hodně laciné, střela z dálky...
29:39
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Tichý z trestného střílení (4:3).
24:51
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:35
Hosté v plném počtu
22:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Antonín Semerád (4:2).
22:46
Semerádovu střelu dotlačil do branky Kočák
20:30
Více než tříminutová přesilovka domácích na začátku druhé třetiny
20:00
20:00
Střely na bránu po vypjatém závěru první třetiny, kdy byli hosté potrestáni za chybu v zápise - domácí 12, hosté 14
20:00
19:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Antonín Semerád (3:2).
18:35
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice do konce utkání.
18:35
Vyloučen hráč Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 5 minut za neuvedení v sestavě.
16:23
Jakub Čáp, střelec vyrovnávacího gólu Orky, není na soupisce... Rozhodčí situaci řeší
16:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp bez asistence (2:2).
16:22
Kobyliská klasika - inkasují branku při vlastní přesilovce...
15:47
Dvojnásobná výhoda bez využití
14:43
13:47
Vyloučen hráč Vojtěch Strnad družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:31
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Filip Janeba (2:1).
03:46
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Jan Hrdlička (1:0).