2:0
1:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:2
14. Tomáš Hejzlar, 21. Jakub Kopecký, 36. Dominik Emlar, 56. Jakub Kopecký - 3. Matěj Kodl, 50. Karel Horký; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:4 + David Konečný 5; využití: 2:1; diváků: 97; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 16 - Patrik Zítka 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:1;
60:00
59:59
Nejlepší hráč týmu hostí: Patrik Zítka, Nejlepší hráč týmu domácích: Vojtěch Výborný
59:59
Střely v třetí třetině: hosté - 3, domácí - 6
59:59
Komentář trenéra domácích (Martin Klapka): Tvrdé utkání z kategorie play-off, kterým jsme se protrápili také díky nevyužitým přesilovým hrám. Děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí (Radek Križko): Dnes nevyhrál lepší tým. Těšíme se na play-off a pevně věříme, že si nás Jaroměř vybere. Děkujeme.
59:55
Poslední střela týmu hostí končí mimo bránu.
59:30
U míčku se drží hráči Jaroměře .
57:55
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
57:55
Svoboda fauluje a zhoršuje tím naděje na vyrovnání.
57:40
Trenér hostujícího týmu něco probírá s rozhodčím.
57:00
Králův Dvůr znovu v šesti bez brankáře.
56:15
Hosté chtějí hrát bez brankáře, domácí však získávají míček a gólman se musí vrátit.
55:19
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
55:19
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Dominik Emlar (4:2).
55:19
Krásná zadovka Emlara na Kopeckého před bránu. Kopecký střílí a dává gól.
55:00
Hosté se snaží srovnat, zatím neúspěšně.
51:45
Tvrdý hit na Haška, ten se vzápětí zvedá a hra pokračuje.
51:19
Jaroměř se snaží udržet pro ně pozitivní skóre.
49:53
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Patrik Kovářík (3:2).
49:53
Kombinace hráčů Králova Dvoru vyúsťuje v gól.
49:12
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
49:11
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, Králův Dvůr se snaží vyrovnat.
45:19
Vyloučen hráč Jakub Votava družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za opakované přestupky.
45:19
Votava opakovaně fauluje a domácí se dostávají do výhody - hry v šesti.
44:45
U balónku teď domácí.
44:00
Tým hostí se snaží vymyslet akci.
42:50
P. Hofman se snaží sebrat svoji hokejku, ta se ovšem odráží od holí ostatních hráčů a jeho snaha je tak neúspěšná.
42:00
Síť Veinfurterovy svatyně se zavlnila, ovšem střela byla do boku brány, takže skóre zůstává stejné.
40:30
Do první akce se dostává tým hostí, Veinfurter zasahuje a vyráží míček.
40:01
Nožička se po tvrdém střetu z první třetiny vrací do zápasu.
40:00
40:00
39:59
Střely v druhé třetině: hosté - 4, domácí - 9
39:50
P. Hofman na Kopeckého, ten netrefuje bránu.
39:00
Hostí rozehrávají tahem, míček tak dostávají domácí.
38:40
Po souboji za bránou končí Nožička s Kovaříkem na zemi.
36:30
Na dnešní utkání se do Jaroměřské haly přišlo podívat 97 diváků. Děkujeme!
35:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar, asistoval Vojtěch Výborný (3:1).
35:35
Přesilovou hru využívá Emlar a zvyšuje rozdíl skóre na dvě branky.
34:06
Vyloučen hráč Matěj Kodl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
34:06
Faul Kodla na Hejzlara je potrestán dvěma minutami na trestné lavici pro Kodla.
33:25
Nožička vytváří šanci před soupeřovou brankou, Haž netrefuje.
31:45
Svoboda se dostává na střed hřiště, Veinfurter připraven.
30:00
Přihrávka přes půl hřiště na Emlara, Zítka zasahuje.
29:00
Výborný se žene na bránu, ale je zastaven obránci hostujícího týmu.
27:55
Znovu Emlar v samostatné akci, gól z toho není.
27:45
Rychlá bekhendová střela Emlara netrefuje bránu.
24:45
Nový míček se dostává téměř na brankovou čáru hostí, obránci ho však vyhazují.
24:30
Už druhý rozšlápnutý balónek.
24:00
Králův Dvůr nahazuje, ale ztrácí míček a Jaroměř se dostává do útoku.
21:24
Domácí tým je v plném počtu.
20:24
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (2:1).
20:24
Jaroměř se dostává do rychlé akce a souhra Kopeckého s P. Hofmanem zajišťuje branku v oslabení.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: hosté - 11, domácí - 9
19:24
Vyloučen hráč Petr Hašek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
19:06
Jaroměř přesilovou hru nevyužívá.
18:15
Výborný zákrok Patrika Zítky, který rychle vystrčil nohu k tyčce a zabránil tak gólu.
17:30
Kotrč střílí, ale netrefuje bránu.
16:30
Jaroměři se podařilo pár přihrávek na polovině soupeře, ovšem znovu ztrácejí míček a Králův Dvůr vyhazuje.
15:50
Týmu hostí se zatím daří držet míček. Jaroměř se nemůže dostat na polovinu soupeře.
14:06
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 5 minut za hrubost.
14:06
Konečný tvrdým nečekaným hitem na Nožičku posílá svůj tým do pětiminutového oslabení.
13:45
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Petr Hašek (1:1).
13:45
Rychlou kombinací využil tým Jaroměře přesilovou hru a srovnává na 1:1.
13:07
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:50
Králův Dvůr se snaží vymyslet akci, zatím se jim to však nedaří.
11:15
Konečný dostal ramenem do obličeje, po chvíli se však zvedá a vše vypadá v pořádku.
10:40
Nebezpečná střela Školy se odráží od pravé tyčky.
08:45
Jaroměř se snaží napadat.
07:00
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu.
03:45
Kopecký byl trefen do obličeje, naštěstí se však po chvíli zvedá.
02:58
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Matěj Kodl, asistoval Karel Horký (0:1).
02:58
Po dorážce se týmu hostí podařilo vstřelit první branku utkání.
01:00
První střela hostujícího týmu, Veinfurter však nemusí zasahovat.
00:30
O první akci se pokouší tým hostí.
00:01
Po úvodním buly se míčku ujímá tým hostí.
00:01
Druhou třetinu začínají domácí v početní nevýhodě.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Patrik Svoboda, Marek Sluka, Karel Horký, Matěj Kodl, Michal Nový
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Petr Hašek, Jan Škola, Tomáš Hejzlar
00:00
Krásný podvečer dámy a pánové u mobilních obrazovek a u počítačů. Vítáme vás u 18. kola Národní ligy - skupiny západ, ve kterém se střetne domácí tým TJ Sokol Jaroměř proti týmu hostí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr.
00:00
Line-up týmu hostí: Michal Nový, Matěj Kodl, Karel Horký, Marek Sluka, Patrik Svoboda, Patrik Zítka - v bráně
00:00
Line-up týmu domácích: Tomáš Hejzlar, Petr Hašek, Jan Škola, Vojtěch Výborný, Jan Hrobský, Jiří Veinfurter - v bráně.