2:1
0:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Hippos Žďár n/S. 3:4
20. David Novák, 22. David Novák, 22. Jan Kvapil - 4. Petr Tlustoš, 27. Ondřej Dvořák, 51. Petr Tlustoš, 53. Michal Staněk; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 17 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 4:6
60:00
Střely celkem: 35:21
60:00
Komentář trenéra Hostů, pana Filipa Dvořáka: Naštěstí pro nás se ani ve florbale na držení míče nehraje. Troufnu si říct, že domácí byly 80% na balonu. My v obraně zvládali přistupovat a blokovat jejich pokusy. Co prošlo, chytil výborný Kratochvíl. Při rozhodujícícm gólu nám pomohlo i trochu štěstí. Tyhle 3 body jsou pro nás zlatý. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého 1/2: První třetina z naší strany prospaná, probudilo nás až vlastní oslabení v jejím konci. V druhé třetině jsme změnili hru a vyplatilo se to. Soupeře jsme však opět dostali do hry vlastní hrubkou. Ve třetí části soupeř předvedl větší morál a svým důrazem otočil zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Jiřího Bořeckého 2/2: My se musíme zamyslet nad tím, zda hrát na krásu nebo na branky a někoho asi přemluvit, aby na hřišti dělal černou práci a vystřelil z první. Děkuji soupeři za fér zápas.
60:00
59:15
Vyloučen hráč Adam Bouška družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
59:15
V tomhle si popravdě myslím, že je Bouška tak trochu nevinně.
58:36
Radši to budem hrát na krásu než na góly, no jasně...
58:12
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:18
Háyzho pirueta fajn, ale úplně k ničemu. Sorry Míšo, ale je to tak.
56:30
Začíná se to roztáčet. Střela na branku je však dneska asi velká neznámá.
55:45
Domácí dům hoří...
54:08
Sprinterské souboje nejsou úplně Novákovo kafe.
52:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Filip Dvořák (3:4).
52:22
Jakýs takýs nához a domácí domácím se začíná připalovat pod nohama.
52:13
Šmíd to měl namazaný jak od maminky, ale nad.
51:45
První střela Gulls na bránu ve třetí třetině. No bravo chalani.
50:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Jiří Příhoda (3:3).
50:59
Hm, supr. Delší tlak hostí a Tlustoš přízemní z první prostřeluje Krupovo opevnění.
49:10
Je tu zima.
48:47
Hroznej zápas.
46:02
Namlsanej Novák poslal libový kros vsříc Házymu. Tomu chyběl krok, možná dva.
45:15
Domácí spí, hosté hrozí.
44:13
Máme praváků jak šafránu, ale teď spolu hrají v jednom útoku hned tři...Bílek, Foret, Kvapil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10:8
40:00
37:59
Ten zápas je záživnej jak film o langustách (=vůbec).
34:58
Bílkova raketa Saturn V vymetla síť stylem jí vlastní. Bohužel jen boční.
34:38
Krupa to dneska taky nemá jednoduchý,
32:57
Šmarja. Házy nejdřív místo střely hned zpracovával a tím se připravil o gól. Stejně, tedy neúspěšně, si počítal i Novák.
30:19
Sledujeme diskomunikaci pořadatelů. Kdo že to počítá ty střely?
29:42
Vrtělova drsná, drsná. Jenže boční síťka jaksi není gól.
29:05
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
28:32
Popravdě se na to nedá dívat moc.
27:30
Před bránou hostí zmatek jak v bance při loupeži.
26:37
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Lukáš Zeisel (3:2).
26:37
Havlíčkův fatálek a zas máme drámo.
25:10
Olala. Krátký tlak hostí...bez úhony.
21:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Kvapil, asistoval Tomáš Foret (3:1).
21:30
Šup šup. To šlo rychle. Kvapil sám po Foretově pasu a nezklamal.
21:12
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Ondřej Havlíček (2:1).
21:12
Neskutečný. Krtek schvoval svoji střelu jak Adolf poklady a domácí vedou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 11:7
20:00
Btw první třetinu jsem nepsal já, kdyby se někdo divil.
20:00
19:14
Novák skvěle trefil nahrávku ze vzduchu.
19:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil David Novák, asistoval Michal Házy (1:1).
18:46
Domácí v pěti.
17:58
Hosté zatím z přesilovky nic nepředvedli.
16:47
Vyloučen hráč Lukáš Vrtěl družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
14:50
Vrtěl, dokonce až za půlící čárou, hodně nebezpečně ohrozil soupeřovu branku.
13:51
Hra už opět bez šancí na obou stranách.
12:12
Kotel Gulliverů právě přeřval i hvizd rozhodčích.
10:20
Teď hra připomínala bojové sporty .... hned 4 hráči skončili ve stejnou chvíli na zemi.
09:00
Nyní to před bránou hostů připomínalo spíše tenis.
06:25
Bílek sám před bránou ... k jeho smůle dostal nahrávku na backhand a podle toho i zakončil.
05:21
Havlíček zkoušel ohrozit bránu, bohužel místo brány ohrozil pořadatele v rohu.
03:31
Nic, nic, najednou střela a ani sám autor gólu nevěděl jak to padlo.
03:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Jan Ušák (0:1).
01:58
Hra je zatím poklidná, bez větších šancí.
00:01
Úvodní buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Jiří Příhoda, Filip Dvořák, Lukáš Zeisel, Ondřej Dvořák, Petr Tlustoš
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Michal Šmíd, Adam Bouška, Lukáš Vrtěl, Radek Dřevěný, Jakub Dvořák