1:3
2:6
- : -

DDM SANEXCZ Děčín IV - ASK Orka Čelákovice 3:15
40. Jiří Petrášek, 48. Jakub Věchet, 57. Vojtěch Klein - 5. Ondřej Špalek, 6. Vojtěch Strnad, 6. Václav Kramel, 17. Vojtěch Strnad, 19. Vojtěch Strnad, 19. Václav Kramel, 29. Ondřej Špalek, 31. Jakub Doutnáč, 35. Jakub Čáp, 42. Lukáš Zadák, 45. Ondřej Špalek, 46. Jakub Čáp, 50. Kryštof Minařík, 52. Jakub Čáp, 60. Tomáš Beran; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Přeučil 17 - Aleš Zetek 18; po třetinách: 0:6, 1:3, 2:6;
60:00
Vyjádření vedoucího družstva hostí: Povinné 3body, několikrát se nám podařilo splnit nacvičené signály z tréninku , ale i tak mohla být hra s větším nasazením a více se soustředit na zakončení. Brankářovi se dařilo, přejeme soupeři ať si spraví náladu na plese.
60:00
Vyjádření vedoucího družstva domácích: Dnes nás soupeř předčil ve všech dovednostech a zaslouženě vyhrál. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00
59:59
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Tomáš Beran, asistoval Kryštof Minařík (3:15).
56:44
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Vojtěch Klein, asistoval Martin Žáček (3:14).
56:44
Možná se mýlíme, jelikož Děčín přidává ´třetí branku. Šance na zázrak stále žije.
56:40
Na onlinu nejsme věštci, ale řekli bychom, že Děčín prohrál. :(((((((((((())
54:44
Vyloučen hráč Matěj Čech družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za blokování hokejky.
51:27
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp bez asistence (2:14).
49:25
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Tomáš Beran (2:13).
49:25
Jiří Přeučil dnes kapituloval již po dvanácté. Nutno podotknout, že většina gólů byla do odkryté kasy.
49:11
Zlámané hokejky 1:1.
47:53
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Jiří Přeučil (2:12).
47:28
Máme zde druhé dnešní zranění. Opět se vyskytuje na straně domácích.
46:43
Jak se říká, každý den není k podsvícení. To dnes platí na svěřence z Děčína. :(
45:29
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Vojtěch Strnad (1:12).
44:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek bez asistence (1:11).
41:48
3 přesilové hry, 3 góly. Aktuální skóre hostů.
41:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Zadák, asistoval Kryštof Minařík (1:10).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé části´: Čelákovice - 11, Děčín - 9.
39:54
Děčín čeká další hra v oslabení, svou hrubost projevil Vojtěch Klein.
39:53
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
39:01
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jiří Petrášek, asistoval Šimon Pilek (1:9).
39:01
A konečně se prosadil i Děčín!!!! Střelcem se stal nadějný přítel Jiří ´Petrášek. Doufejme, že se zázrak přeci jen stane.
38:10
Bohužel, Děčín neproměnil tuto přesilovou hru. :(
36:10
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
36:10
Přesilovou hru si zahraje Děčín. Snad bude úspěšný.
35:40
Kristián Zeman si přivodil zranění. Jelikož při zápalu hry neviděl mantinel a celý jej zbořil. Doufejme, že se nám dá rychle do pořádku.
34:35
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Čáp, asistoval Matěj Čech (0:9).
31:40
V tuto chvíli můžeme věřit pouze v zázrak Boží.
30:04
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Čáp (0:8).
30:04
Další hra v oslabení bohužel opět skončila gólem hostů.
29:28
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
28:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Jakub Čáp (0:7).
28:33
Bohužel, zeď domácích neudržela nápor hostů.
27:50
Vyloučen hráč Petr Bořuta družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
27:50
Děčín si vyzkouší první hru v oslabení. Snad se ubrání.
24:50
Děčínští svěřenci přidali na důrazu. Snad to pomůže.
20:00
20:00
Čelákovice jsou jednoznačně lepším týmem a vidíme názornou ukázku v rozdílu horní a dolní poloviny tabulky.
20:00
Pane Scholz, dnes tu máme teplo, o kterém se ti v červenci v bázenu ani nezdálo.
20:00
19:59
Střely po první části: Děčín - 8, Čelákovice - 11.
18:36
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Ondřej Špalek (0:6).
18:36
V momentální situaci by Děčínu nepomohl ani Bůh.
18:23
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad bez asistence (0:5).
16:51
16:51
Děčín se brání zuby nechty.
10:25
Již v polovině první třetiny to pro Děčín nevypadá vůbec dobře.
07:45
A aby toho nebylo málo, přidali se i technické problémy s mikrofonem. :(
06:25
Čmelákovice tvrdým soupeřem pro tým Děčín a jejich obrannou zeď bourají jako Bořek Stavitel.
05:34
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Václav Kramel, asistoval Jakub Doutnáč (0:3).
05:10
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jakub Čáp (0:2).
04:38
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Václav Kramel (0:1).
03:33
V tomto zápase je zápal obou týmů přímo hmatatelný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Sebastian Jakob, Michal Kubík, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Jiří Přeučil; hráči v poli: Petr Vybíral, Vojtěch Klein, Martin Žáček, Radek Kužel, Jan Černý
00:00
Čuste lidi o compů, notasu, tabletů i telefonu. Zdravíme i na Václavské náměstí, kde se dnešní zápas o čelo tabulky dnes promítá. Dnešní pořadatelský tým je připraven přinášet aktuální zprávy z dnešního zasněženého matche. Ovšem dnes tu není naše onlinestka Kája, nebo´t se již nyní připravuje a šminkuje na ples, který dnes Děčín pořádá a tak nečekejte nějaké slogany....
00:00
Naopak tu máme Peetrse, takže muzika jede na plný kecky včetně moderingu zápasu....Má malou generálku na dnešní večer. Když říkám malo, tak fakt malou...je tu zatím 5 diváků :-D