1:2
1:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbK Horní Suchá 4:2
17. Jan Mazur, 17. Marek Klečka, 35. Marek Klečka, 55. Lukáš Rychlý - 24. Martin Czyž, 32. Daniel Tychtl; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Matěj Martínek 11 - Daniel Fukala 17; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0;
60:00
Střely na branku v 3. třetině: 5:3
60:00
Komentář asistenta trenéra hostů, pana Petra Kruciny: Myslím, že bojovný zápas, muselo se líbit. Bohužel jsme tahali za kratší konec. Hra byla o hodně lepší než na začátku sezony, jen nás trápí koncovka. Děkujeme soupeři, divákům.
60:00
Komentář hrajícího trenéra domácích, pana Michala Trunkáta: Před zápasem jsme si řekli pár věcí a v průbehu utkání jsme je prakticky nedodržovali. Pokud chceme pomýšlet na play off, tak na hřišti musíme pro manšaft nechat úplné všechno. Jediné s čím jsem spokojený jsou 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:32
..asi máme rozhodnuto...
54:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Michal Trunkát (4:2).
54:02
Trunkát rozehrál na Rychlého, ten propálil vše co mu stálo v cestě.
53:58
Vyloučen hráč Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:33
Mazurovu táhlou střelu musel Fukala skokem vyrážet.
50:00
Klečka a jeho bekhend ... a vedle.
47:33
Balnarova táhlá střela těsně míjí hostující branku.
46:01
Když už nic, tak aspoň probíhá 7. minuta 3. třetiny...
42:00
Kostolány nabil Klečkovi, ten z první pálí směrem do šibenice, Fukala natáhl ruku a míček vyráží.
41:04
Repček na nic nečekal a kousek za půlkou vystřelil na Fukalu, ten tak tak vyráží.
40:00
40:00
Střely na branku v 2. třetině: 6:5
40:00
38:52
Repček pláchnul po křídle, Fukala mu střelu vyráží.
35:40
Martínkův semafor teď zachránil svůj tým.
34:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Lukáš Rychlý (3:2).
34:49
Rychlého střelu Fukala vyrazil jen před sebe, Klečka doráží.
34:04
Vyloučen hráč Karel Balnar družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
34:04
Vyloučen hráč Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
31:08
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Pavel Übelauer (2:2).
31:08
Tychtl překvapil Martínka skrytou střelu těsně nad zemí...
29:35
Mazur rozehrál z poloviny hřiště krosem na Gebauera, ten z první pálí mimo.
27:05
Nic extra se zatím neděje, ale aktivnější jsou zatím hosté....
25:00
Akce hostů 2 na 1, Mrózek trefuje míček bekhencdem, ale nepřesně.
23:37
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Martin Czyž, asistoval Michael Mrózek (2:1).
23:00
Solného střela přes hráče, Fukala tak tak chytá.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině: 10:5
20:00
16:31
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marek Klečka, asistoval Vojtěch Repček (2:0).
16:31
Kombinace Klečka - Repček vyšachovala hostující obranu, kdy Repček už mohl střílet, ale ještě vrátil míček na Klečku, ten zametává do prázdné bránky.
16:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Daniel Gebauer (1:0).
16:12
Hosté se tak tak ubránili, až se míček dostal k Janu Mazurovi, ten bez přípravy vymetl horní růžek hostující branky.
15:08
Rychlý dostal nabito a pálil z modré, Fukala zasahuje...
13:40
Kombinace domácích, Repček trefuje jen Fukalu.
10:52
Trunkát čiště posunul Žwaka o dva metry, ale zahrál u toho míček vysokou holí. Rozehrávají hosté.
09:50
Kostolány nevyzrál na Fukalu, ten míček vyrazil nad sebe a padající míček mířící do branky stačil ještě chytnout.
08:33
Šimerova zadnice blokuje střelu na branku.
08:10
Klečka získal míček a poslal ho alespoň na polovinu soupeře.
08:00
Aktivní Kopia to zkusil z levého křídla, Martínek nemusel zasahovat.
07:42
Vyloučen hráč Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
07:42
Závar na brankovišti Opavy, Gebauer čistil, za 2 minuty.
07:15
Beran jako zkušený mazák ubránil svůj míček a ještě k tomu byl faulován.
06:10
Balnarova bomba z křídla, Fukala zasahuje.
05:40
Klečka získal míček, posunul ho na Repčeka a ten jako první ohrozil bránu hostů.
03:54
Petlachův headshot trefil Šimka...
03:01
Olda Sova nadvakrát vybojoval míček, rozehrávkou z roku se dostal míček k Trunkátovi, ten ho vyslal na bránu, ale těsně ji minul.
01:35
Nahození na opavskou branku tečoval Kopia, Martínek si připisuje první zákrok dnešního utkání,
00:55
Zápas nám již začal a oba týmy si již prohodili míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Petr Šimek, Lukáš Kraina, Michael Mrózek, Jiří Mráček, Jan Žwak
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Jan Mazur, Jan Petlach, Jakub Beran, Tomáš Solný, Daniel Gebauer