6:1
0:2
- : -

TROOPERS Orel Telnice - FbK TJ Svitavy 12:4
3. Jiří Knotek, 7. Petr Jeski, 9. Petr Voltner, 10. Daniel Budík, 14. Petr Kadlec, 19. Petr Voltner, 24. Daniel Budík, 27. Petr Kadlec, 36. Petr Kubala, 37. Jiří Knotek, 38. Petr Ondráček, 38. Jiří Knotek - 19. Jiří Šincl, 39. Lukáš Brýdl, 47. Lukáš Musil, 60. Lukáš Zach; rozhodčí: Jan Saňka - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 20 - Filip Lamař 12, Filip David 17; po třetinách: 6:1, 6:1, 0:2;
60:01
Vyjádření trenéra hostů: První 2 třetiny jsme prohráli na základě nasazení. Ve 3. třetině se hra zlepšila. Za celý zápas využité 2 přesilovky ze 3, ubráněné oslabení 1/1. Děkujeme soupeři za zápas.
60:01
Komentář trenéra domácích Petra Jeského: Snadné utkání s dominancí po celý zápas, kromě lehké ztráty koncentrace na konci utkání. Děkujeme soupeřů, rozhodčím a divákům.
60:00
59:22
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Lukáš Brýdl (12:4).
57:18
Vyloučen hráč Petr Jeski družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
57:18
Další přesilovka bez branky!
54:17
Přesilovka nevyužita!
52:17
Vyloučen hráč Tomáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:29
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Musil, asistoval Jiří Šincl (12:3).
45:17
Vyloučen hráč Daniel Minich družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za blokování hokejky.
43:50
Hosté chtějí také ukázat co umí! Lukáš Zach leží na zemi
40:47
Princ parketu Honza Daler leží na zemi! Domča ho asi naučila nové taneční kreace!
40:00
40:00
38:02
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Brýdl, asistoval Jiří Šincl (12:2).
37:33
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (12:1).
37:30
Jiří Knotek je dnes ve formě!
37:25
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Ondráček, asistoval Vít Mlejnek (11:1).
36:16
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Vít Mlejnek (10:1).
36:16
Desátý gól střílí Jiří Knotek!!!
36:10
Divoká hra před brankou Svitav! Budík - Knotek - Mlejnek!
35:51
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Daniel Minich (9:1).
33:30
Rychlá hra před telnickou brankou - dvojice Štěpánek a Jakubec!
30:37
Nebezpečný volný úder hostí! Skvělý zákrok Bártka, stav zůstává nezměněn!
26:44
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Kadlec, asistoval Petr Voltner (8:1).
26:44
8.gól domácích! Hezká akce Petrů z Orla Telnice!
25:22
Pěkná akce domácích! Bohužel Jiří Knotek končí na zemi.
23:34
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Vít Mlejnek (7:1).
21:02
Víťa Mlejnek obrovská šance minutu po zahájení druhé třetiny!
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Filip David družstva FbK TJ Svitavy
20:00
20:00
18:19
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval Tomáš Pavla (6:1).
18:19
Domácí reagují na vstřelený gól od protihráčů a zvyšují skóre na 6:1.
18:03
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Zach (5:1).
18:03
Svitavy využívají přesilovky! V čase 18:03 střílí Dominik Mifek první gól hostů!
17:20
David Říha doráží na golmana domácích!
16:44
Vyloučen hráč Petr Kubala družstva TROOPERS Orel Telnice na 2 minuty za hra rukou.
14:30
Šance hostů, Ondřej Husák střílí nad branku!
13:55
12:17
Lukáš Zach trefuje břevno!
11:10
Nebezpečný Tomáš Zach před bránou domácích! Kryštof Bártek zasahuje
09:50
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Jiří Knotek (4:0).
09:50
Krásná akce domácích! Je to tam! Kapitán Daniel Budík střílí krásný gól, asistence Jiří Knotek!
08:30
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Voltner, asistoval David Mati (3:0).
06:42
Branku družstva TROOPERS Orel Telnice vstřelil Petr Jeski, asistoval Petr Kadlec (2:0).
06:24
Víťa Mlejnek čaruje před brankou hostů!
04:40
Hosté ve velké šanci, Kryštof Bartek zasáhl.
02:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Lukáš Musil, Jiří Beneš, Roman Chodil, Tomáš Zach, Ondřej Pakosta
00:00
Line-up domácích TROOPERS Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Jiří Knotek, Petr Jeski, Daniel Budík, Jan Daler, Tomáš Pavla