2:3
3:1
0:0

FAT PIPE Traverza Mukařov - Wizards DDM Praha 10 8:7pn
8. Tomáš Fait, 10. Jakub Majer, 25. Jakub Noha, 27. Walter Schubert, 48. Michal Kotlas, 53. Walter Schubert, 57. Jakub Noha, N Petr Heřmanský - 6. Jiří Šrámek, 11. Ondřej Policar, 11. Karel Smutný, 27. Karel Smutný, 38. Martin Lazárek, 39. Jiří Šrámek, 45. Jiří Šrámek; rozhodčí: Lukáš Grundler - Karel Kotyza; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 21; zásahy brankářů: Karel Mrkos 21 - Lukáš Vávra 34; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jiří Šrámek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Petr Heřmanský a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Radim Fořt , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Martin Lazárek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Jakub Majer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Karel Smutný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Michal Kotlas , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Karel Smutný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Michal Kotlas a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM Praha 10 hráč Jakub Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Petr Heřmanský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Radim Fořt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza Mukařov hráč Jakub Noha , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Vyjádření trenéra hostí (R.Urbanec): Těžký zápas. Bohužel jsme neudrželi náskok ve třetí třetině a pohrdli několika šancemi k ukončení. Děkujeme divákům, pořadatelům a soupeři za pěkný zápas.
65:00
Vyjádření trenéra domácích (D.Podhráský): Byl to náročný zápas přesně jak jsme čekali, ale od druhé třetině jsme byli podle mého názoru lepším týmem, když se nám podařilo eliminovat rozehrávku soupeře, která nám dělala velké problémy v první třetině. Měli jsme i trochu štěstí, ale to k tomu patří. Díky soupeři za utkání.
65:00
64:59
Ani prodloužení nepřineslo rozuzlení a uvidíme nájezdy.
64:59
Střely v prodloužení: Traverza - 2, Wizards - 5
64:22
Wizards vyčkávají s balónem na hokejkách.
61:55
Traverza i na balónku hraje ve 3, Wizardi vždy jdou do 4.
61:21
Smutný si připisuje další střelecký pokus, opět neproměňuje.
60:55
Je to nahoru dolů, ale gólmani zatím drží.
60:01
Wizards jdou po vyhraném buly okamžitě do 4.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Traverza - 18, Wizards - 5
60:00
59:59
Utkání končí po základní hrací době remízou a dočkáme se přídavku.
59:39
Tvrdý střet na polovině hřiště, hra přerušena.
58:26
Wizards už jen odpalují balóny, Traverza se tlačí za výhrou.
56:27
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Michal Kotlas (7:7).
56:27
A máme vyrovnáno! Jakub Noha se prosazuje od pravého mantinelu.
54:30
Traverza ve velkém tlaku, ale Vávra odolává.
52:47
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Michal Kotlas (6:7).
52:47
Walter Schubert trefuje nad nohu a zajišťuje nám dramatickou koncovku utkání.
51:08
Tentokrát Traverza potrestat nedokázala a stále ztrácí dva zásahy.
49:08
Vyloučen hráč Petr Krob družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
49:08
A další příležitost pro Traverzu, tentokrát hodně přísné vyloučení na straně hostí.
47:20
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Michal Kotlas, asistoval Petr Heřmanský (5:7).
47:20
A Michal Kotlas trestá a vrací Traverzu do hry.
46:51
Vyloučen hráč Martin Lazárek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
46:51
Šance pro Traverzu, Lazárek jde na trestnou.
46:15
Dvojitá šance Karla Svatoše, ale opět neprostřelil poctivou obranu.
44:49
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek bez asistence (4:7).
44:49
Když se nedaří domácím, tak hosté trestají. Šrámek sebral míček, prošel kolem hráče a skrz druhého trefuje na zadní tyč.
43:28
Jakub Majer ostřeluje hostující bránu, ale nedaří se prostřelit chumel bránících těl.
40:57
Oba týmy si zapsaly první střelecké pokusy po návratu z šaten, ale gólmani jsou zatím bez práce.
39:59
Skončila třetina plná emocí a Traverza v tomto utkání stále tahá za kratší konec provazu.
38:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek z trestného střílení (4:6).
38:30
Domácí tým fauloval hráče v gólové šanci a uvidíme trestné střílení.
38:30
Jiří Šrámek si povláčel Mrkose a navyšuje vedení hostů na dvougólové.
37:57
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Karel Smutný (4:5).
37:57
Martin Lazárek trefil přesně a posílá v přesilovce Wizards opět do vedení.
37:03
Vyloučen hráč Petr Heřmanský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:03
Celkem přísné vyloučení Petra Heřmanského za nedovolené bránění.
36:10
Lazárek v brejku, ale netrefil prostor tří tyčí.
34:40
Fatál Kotlase nepotrestal Smutný, když v situaci 2 na gólmana zbytečně zasobčil a nepředložil balón svému spoluhráči do prázdné.
29:01
Schubert do břevna a nad.
26:58
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Walter Schubert, asistoval Petr Heřmanský (4:4).
26:58
Pěkná akce po ose Kotlas->Heřmanský->Schubert se střelou z osy hřiště a je opět vyrovnáno.
26:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (3:4).
26:08
A tentokrát trestají i Wizards, Karel Smutný také nachytal gólmana střelou na první tyč a posílá hosty opět do vedení.
25:40
Vyloučen hráč Robert Štipka družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
25:40
A další sekání, tentokrát se provinil Štipka.
24:17
24:17
Jakub Noha se prosazuje z úhlu, když procedil balónek na první tyč a srovnává stav utkání.
23:38
Vyloučen hráč David Bouda družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
23:38
David Bouda zastavil Fořta jen za cenu faulu a přesilovou hru si zkusí i Traverza.
23:11
Traverza se tlačí za vyrovnáním a zatím je aktivnějším týmem v úvodu druhé části.
21:30
Noha orazítkoval tyč!
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro Wizards.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Traverza - 10, Wizards - 8
20:00
19:59
První třetina je za námi a Traverza lehce ztrácí.
18:43
Karel Svatoš z výběhu přestřeluje.
16:55
Noha v šanci, ale Vávra zneškodnil jeho střelu.
15:15
Wizards v přesilovce nepředvedli zhola nic.
14:56
Traverza zatím brání naprosto v pohodě a kontroluje míč.
13:15
Vyloučen hráč Radim Fořt družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
13:15
Wizards si zkusí přesilovku, dle sudích se provinil Fořt.
10:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Petr Krob (2:3).
10:14
A Wizards opět ve vedení. Karel Smutný z první prostřeluje Mrkose.
10:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval Jakub Novák (2:2).
10:02
Ale vedení nemělo dlouhé trvání. Ondřej Policar doraží nahození Nováka a vyrovnává.
09:15
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tomáš Sláma (2:1).
09:15
A Traverza je ve vedení! René svou pověstnou střelou rozvlnil síť za Vávrou.
08:55
Smutný od mantinelu, ale vysoko přestřeluje domácí bránu.
08:22
Pěkná střela Pudicha, Vávra vyráží maskou.
07:54
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Tomáš Fait, asistoval Walter Schubert (1:1).
07:54
A máme vyrovnáno! Důrazný Fait se prosazuje z předbrankového prostoru.
05:15
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Jakub Novák (0:1).
05:15
A utkání je odšpuntováno. Jiří Šrámek opět potvrzuje svou produktivitu a od mantinelu umístil balónek přesně na zadní tyč a nad nohu Mrkose.
04:00
Zatím sledujeme bojovné utkání plné nepřesností, když už se dočkáme střely, tak letí mimo tři tyče.
01:33
93 Vteřin za námi a na první šanci čekáme. Oba týmy se zatím oťukávají.
00:01
Utkání právě začalo, úvodní buly ovládli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Grundler a Karel Kotyza.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Matěj Zdobinský, Martin Lazárek, Jakub Novák, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Radim Fořt, Jakub Majer, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Petr Kašpar
00:00
Vítejte u online přenosu z 18.kola Národní ligy - skupiny západ. Domácí Traverza hostí pražské Wizards.