2:4
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - FBC DDM Kati Kadaň 10:7
5. Vojtěch Rondoš, 14. Pavel Sekyra, 23. Adam Balatka, 27. Vojtěch Hejduk, 33. Vojtěch Palatínus, 33. Jakub Janoušek, 34. Tomáš Vitásek, 34. Jakub Janoušek, 48. Adam Balatka, 58. Pavel Sekyra - 14. Zbyněk Hlaváček, 33. Vilém Vopelák, 39. Miloš Šulc, 41. Jan Odlas, 50. Jan Odlas, 53. Zbyněk Hlaváček, 54. Vilém Vopelák; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 24 - Ondřej Janůšek 22, Robin Ciota 12; po třetinách: 2:1, 6:2, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Miličky: Druhá třetina nás stála dobrý výsledek. Mír a lásku.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dvě třetiny jsme odehráli velmi slušně. K dokonalosti chybělo jen více vstřelených branek. Co se dělo ve třetí se komentuje těžko. Tohle se nesmí opakovat, zbytečnější drama jsem nikdy neviděl. Díky moc divákům za podporu.
57:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (10:7).
56:17
Tyč! která teď zazvonila za Švecem.
53:55
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
53:55
Turnov má teď možnost v podobě přesilové hry.
53:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Martin Žemlička (9:7).
53:13
A je to již pouze o 2 branky!
52:14
Timeout TJ Turnov
52:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Jan Odlas (9:6).
52:14
Kadaň využívá svou druhou přesilovou hru.
50:32
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
50:32
Rondoš si jde po právu sednout za hrubost.
49:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Odlas, asistoval Robert Sándor (9:5).
49:31
Kadaň snižuje.
47:42
Střela Štěrby propadla Švecovi pod rukou. Jeho rychlé reakce však zamezily gólu.
47:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Antonín Palatínus (9:4).
47:13
Balatka nekompromisně pod horní tyč.
46:29
Janoušek mohl být slavný. Cioka si ovšem postavil správně svou klec, jejíž konstrukce zastavuje právě Janouška a jeho pokus.
45:06
A tentokrát se střela dostala trochu dál - na spojnici branky Cioky.
44:11
Střela A. Palatínuse se zastavila až v rukavicích gólmana Kadaně.
43:02
Horké chvilky pro Švece. Ale je úspěšný! Kadaň teď nebyla schopna na několikrát překonat domácího gólmana.
40:57
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Odlas, asistoval Erik Štěrba (8:4).
40:57
Místo gólu v přesilovce tu máme snížení v oslabení ze strany Kadaně.
40:01
A máme tu posledních 20 minut. Turnov má ještě 100 vteřin přesilovou hru, využije ji?
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: TJ Turnov - 12 FBC DDM Kati Kadaň - 12
39:40
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:40
Turnov si dnes vyzkouší po druhé přesilovou hru.
39:00
Na řadu přichází poslední minuta druhé třetiny.
38:13
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc bez asistence (8:3).
35:10
Po krušné 13. minutě ve které se toho událo opravdu hodně se nám hra uklidnila.
33:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek bez asistence (8:2).
33:30
A znovu Janoušek! Ten kluk má talent!
33:18
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Vojtěch Palatínus (7:2).
33:18
Vitásek přivítal nového gólmana Kadaně.
32:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Vilém Vopelák, asistoval Jiří Giptner (6:2).
32:52
Kadaň odpovídá po rychlém protiútoku.
32:39
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jakub Janoušek, asistoval Adam Balatka (6:1).
32:39
Střídání brankáře. Nový brankář Robin Ciota družstva FBC DDM Kati Kadaň
32:39
Janoušek si z dnešního zápasu odnese jeden cenný suvenýr a to míček s poznámkou 1. gól v Národní lize. Gratulujeme!
32:39
A svým gólem vyhnal Janoušek Janúška z brány, který přepouští své místo kolegovi.
32:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (5:1).
32:13
Já na bráchu, brácha na mě. Nějak takto by se dala okomentovat tato akce.
30:00
Máme za sebou polovinu zápasu. Zatím je zdaleka úspěšnější Turnov a po zásluze vede 4:1.
29:14
Vitáskova střela zblokována.
26:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Hejduk, asistoval Pavel Sekyra (4:1).
26:04
Klička do bekhendu to je jistota. A V. Hejduk se s námi rozloučil gólem.
25:47
Střelu Vopeláka si pokryl Švec.
24:17
Střela V. Palatínuse, Janúšek si pokryl bližší tyč.
22:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Vojtěch Rondoš (3:1).
22:45
Balatka se sám před bránou nemýlil a počkal si až se mu Janúšek položí na zem a s klidem zavěsil pod horní tyč.
22:09
Matěchova střela orazítkovala tyč.
21:10
Jakoby Turnov s přesilovkou nepočítal. Zatím se nedostal ani na útočnou polovinu k nějakému tlaku či střele.
20:13
Přesilová hra takhle ze začátku? Proč ne. Turnov do toho!
20:00
Vyloučen hráč Daniel Gerstner družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Kadaň se nám zapomněla v šatně, že by vyloučení?
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 21 FBC DDM Kati Kadaň - 12
19:48
Kadaň nyní zahrozila, ale gól to není.
19:00
Omlouvám se, na chvilku vypadl internet. Ale nic závažného se nestalo.
15:54
Turnov nyní zatlačil Kadaň, která neví kam dřív.
13:42
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Zbyněk Hlaváček, asistoval Erik Štěrba (2:1).
13:42
Kadaň přichází s odpovědí. Žemlička si prošel kolem čtyř turnovských hráčů a prostřelil Švece.
13:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (2:0).
13:16
Turnov navyšuje zásluhou Sekyry vedení na 2:0.
11:53
Matěcha míjí ve slibné šanci. Turnovu dnes zatím není přáno.
10:14
Korych vyběhl z trestné lavice a ihned se po přihrávce od A. Palatínuse dostal do samostatného úniku. Tváří v tvář minul branku Janúška.
09:11
V první minutě přesilovky se nic zajímavého nestalo.
08:11
Vyloučen hráč Daniel Korych družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
08:11
A máme tu první vyloučení zápasu. Přesilovou hru si vyzkoušejí hráči z Kadaně.
07:29
Vojtěch Hejduk ve velké příležitosti neprostřelil hostujícího gólmana.
04:41
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Patrik Rozkovec (1:0).
04:41
Po rychlé rozehrávce Rozkovce se střelou z dálky prosazuje Rondoš.
04:38
Až teď první přerušení zápasu.
01:50
První nebezpečná střela Turnova těsně vedle.
01:03
Hned od začátku Turnov s míčkem na svých holích.
00:01
Zápas byl zahájen, úvodní buly vyhrál domácí tým zásluhou kapitána Matěchy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Lukáš Pardubský, Miloš Šulc, Miroslav Hanzlíček, Petr Chládek, Jiří Giptner
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Jan Havlín, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra, Vojtěch Hejduk
00:00
Krásné příjemné odpoledne nebo už spíše podvečer Vážení příznivci a příznivkyně florbalu. Mé jméno je Jan Bobek a kdo mě nezná ten mě brzo pozná. Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 18. kola Národní ligy - západ mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím celkem FBC DDM Kati Kadaň.
00:00
Čas úvodního buly utkání byl přesunut na žádost domácího celku - zápas 1. ligy žen bude následovat po skončení tohoto zápasu.
00:00
Předchozí vzájemný zápas který se odehrál na půdě Kadaně, vyzněl lépe pro domácí. Tehdy velmi vyrovnaný zápas rozhodl v prodloužení Žemlička a Kadaň vyhrála 8:7.
00:00
Turnov se momentálně nachází na 6. pozici a případná výhra za 3 body by mu zajistila jistý postup do play-off.
00:00
Na opačné straně se nachází Kadaň. Ta dnes musí vyhrát, pokud chce ještě oživit šance, aby se vyhnula baráži.
00:00
Teď už jen počkáme než si oba týmy řeknou posledních pár slov u branky, představíme si zahajovací formace a můžeme jít na to.