2:2
3:3
- : -

Florbal Teplice - FBC Česká Lípa B 9:6
2. Michal Stejskal, 7. Martin Pechatý, 9. Vojtěch Legner, 20. David Gebhardt, 22. David Gebhardt, 39. Vojtěch Legner, 50. Martin Severa, 53. Vojtěch Legner, 60. Lukáš Rudiš - 7. Matěj Hladík, 30. Tomáš Hudík, 40. Matěj Hladík, 42. Lukáš Smolnický, 58. Matěj Hladík, 60. Tomáš Hudík; rozhodčí: Lukáš Čech - David Scholz; vyloučení: 5 + Michal Stejskal 5:2; využití: 0:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Lukáš Topš 32 - Marek Kocourek 32; po třetinách: 4:1, 2:2, 3:3;
60:00
Střely v poslední třetině 11:14 pro hosty
60:00
Komentář k utkání od trenéra České Lípy: Bohužel rozhodlo nevyužítí našich přesilových her. Hlavně přesilovka 5:3, kdy jsme dali jen jeden gol. Toto je náš dlohodobý problém. Děkujeme soupeři za zápas
60:00
Komentář k utkání od vedoucího týmu Florbal Teplice, Aleše Kotase: Dnešní zápas byl ve stylu emocí, kdy jsme se nechali zbytečně vykolejit, ačkoliv jsme měli zápas pod kontrolou. Každopádně důležité 3 body, které se počítají. Do příštího zápasu budeme o to silnější. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:59
Konec dobré, všechno dobré. Teplice nakonec berou tři body. I když po první třetině to vypadalo na jednodušší zápas.
59:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Vojtěch Legner (9:6).
59:18
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval David Böhme (8:6).
58:35
Ale míček mají domácí, takže Kocourek nejde z branky
58:11
Po timeoutu České Lípy to vypadá, že ještě budou chtít něco udělat se zápasem a pravděpodobně zkusí hru bez brankaře
57:04
Timeout FBC Česká Lípa B
57:04
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Petr Procházka (8:5).
56:52
Teplice od druhé části hrají hodně často s méně hráči v poli, a oslabení 5:4 jim docela jde. Opět se ubránili
54:51
Vyloučen hráč Ivo Harák družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra na zemi.
52:19
A Vojta Legner dnes hatrick
52:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Lukáš Rudiš (8:4).
51:20
A toto oslabení hrají Teplice opravdu s přehledem a České Lípě i zatápějí
50:14
Vyloučen hráč Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
49:56
A Martin Severa dává zapomenout na problémy domácích posledních 15 minut a zvyšuje skóre
49:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Vojtěch Legner (7:4).
48:55
A hraje se 5:5, domácí ubránili a hned z protiútoku Harák trefuje tyč českolipské branky
48:20
Hosté přesilovku nehrají špatně, ale z první netrefují branku
47:00
Polovina přesilovky je pryč, a Teplice se zatím srdnatě brání
44:50
Jedno vyloučení střídá druhé, už ani nevím kdy se hrálo v plném počtu. Ale zápas vůbec není tak tvrdý, jak by se mohlo zdát
43:51
Tentokráte mají výhodu hosti, přesilovka dokonce 5.minut
43:50
Vyloučen hráč Michal Stejskal družstva Florbal Teplice na 5 minut za sekání.
41:43
A po naskočení páteho hráče domácích do hry, oslabuje svůj tým zase hostující hráč.
41:42
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
41:33
Ze hry 5:3 vytěžili hosté jeden gól.
41:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Karel Veber (6:4).
40:00
40:00
14:13 na střely po druhé třetině pro Teplice
40:00
39:59
Závěr třetiny si domací nepochopitelně zkompilovali. A do poslední části budou mít hosté výhodu hry 5:3 a mohou jestě Teplicícm zkompilovat život. Vždyť toto v podání domácích známe
39:49
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
39:48
Vyloučen hráč Lukáš Topš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:47
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval Karel Veber (6:3).
38:43
Vyloučen hráč Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
38:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Martin Severa (6:2).
38:00
Možná domácí nabírají dech do závěrěčné smršti
37:00
Domácí a těchto fázích zařadili asi nižší rychlostní stupeň a hosté tak nějak vyrovnávají hru. Projevuje se známá nemoc Teplic, kdy z vyhraného utkání dokáží udělat ještě drama
30:20
Filipcovu střelu z uctivé vzdálenosti vytlačil golman Kocourek ramenem nad branku
29:24
Skákající míček před golmanem Topšem trefuje hostující Hudík a snižuje
29:23
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Jan Šebera (5:2).
26:22
Obě teplické lajny si vyzkoušely přesilovku, ale i přes slušně odehrané zámky na půlce České Lípy, gol z toho nedaly
24:21
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
21:30
Dvojice Fiala, Gebhardt, totálně zamotali obranu hostí a je z toho pátý gól Teplic
21:29
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Fiala (5:1).
19:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt bez asistence (4:1).
18:00
Aby jsme byli objektivní, tak i hosté z české Lípy se občas dostanou před golmana Teplic, ale situace neřeší zrovna šťastně
16:31
Šance střídá šanci
16:30
V těchto fázích jsou domácí jasně lepší
16:00
Geghardt po přihrávce Fialy, sám před golmanem, trefuje pouze tyč.
14:35
Vojta Legner podél mantinelu přesprintoval celé hřiště až před golmana, ale již byl v úhlu a proto nemohl zasunout míček do sitě
13:10
Ale teď při hře 5:5 Teplice totálně zamkly hosty před jejich brankou
12:00
Derka bezprostředně před golmanem České Lípy, ale šmudlou jen do brankaře Kocourka
10:25
Zápas zatím plyne v pohodovém tempíčku a domácí se jeví jako lepší tým
08:24
Legner a Pechatý si prohodili role a tentokráte se trefuje nová posila Teplic Vojta Legner, kdy se trefuje do sítě i přes bránící beky České Lípy
08:23
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Martin Pechatý (3:1).
06:56
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Matěj Hladík, asistoval David Hybš (2:1).
06:05
Pechatý si vyběhl s míčkem na svoji parketu a tahanou střelou z větší vzdálenosti trefuje pravou šibeničku.
06:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Vojtěch Legner (2:0).
01:59
Domací bek Michal Stejskal na polovině soupeře bezradně nevěděl co s míčkem, tak vystřelil. No a míček zapadl k pravé tyči golmana Kocourka
01:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Lukáš Fiala (1:0).
00:01
Hned v první sekundě si připisuje zásah domácí golman Lukáš Topš. Chytá střelu hned z vhazování
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Marek Kocourek; hráči v poli: Karel Veber, Petr Procházka, David Hybš, Lukáš Smolnický, Matěj Hladík
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Vojtěch Legner, Martin Pechatý, Lukáš Rudiš, Jakub Derka, Martin Severa
00:00
Zdravíme čtenáře onlinu a provedeme vás dnešním utkáním 14.kola divize, mezi domácími Florbal Teplice a hostujícímu týmu FBC Česká Lípa B. Jestli domácí tým má v úmyslu zahrát si playup o postup do národní ligy, nesmí dnes ztratit body.