0:1
1:5
- : -

TJ Centropen Dačice - Snipers Třebíč B 2:7
5. Jan Pecha, 59. Miloš Procházka - 13. Ondřej Blažek, 25. Ondřej Blažek, 44. Michal Kelbler, 46. David Salák, 52. Martin Rygl, 52. Michal Kelbler, 55. Michal Kelbler; rozhodčí: Zdeněk Rada - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan ? - Jan Daňhel ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:5;
60:00
59:58
Komentář trenéra hostů: Dnes nevyšlo vůbec nic. Chyběla vůle a chuť jít do brány. Spousta šancí zůstala bohužel neproměněná. Děkujeme soupeři za hru.
58:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Michal Obertan (2:7).
54:15
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Jakub Diviš (1:7).
51:37
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler bez asistence (1:6).
51:22
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Martin Rygl, asistoval Ondřej Blažek (1:5).
48:22
Vyloučen hráč Josef Pařízek družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za hra bez hokejky.
45:03
Timeout TJ Centropen Dačice
45:03
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil David Salák, asistoval Martin Rygl (1:4).
43:02
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Filip Salák (1:3).
40:00
40:00
39:25
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou.
27:05
Vyloučen hráč Michal Kelbler družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
24:46
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Josef Pařízek (1:2).
20:00
20:00
12:04
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Ondřej Blažek, asistoval David Salák (1:1).
04:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval Pavel Gellner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč B: brankář: Jan Daňhel; hráči v poli: Jakub Diviš, Dominik Vošický, Filip Salák, Jiří Špinar, Michal Kelbler
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Pavel Stejskal, Oldřich Pecha, Jan Pecha, Kryštof Kůs, Pavel Gellner