3:3
- : -
SK Jihlava

Pacovští Honzíci - SK Jihlava 6:4
12. Petr Diviš, 15. Matěj Doubek, 17. Adam Škoda, 58. František Zajíc, 60. Petr Diviš, 60. Petr Diviš - 31. Marek Žaloudek, 45. Jan Beránek, 48. Ondřej Vyskočil, 53. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Máca 37 - David Navrkal 20; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:3;
60:01
komentář trenéra Komenda: Ze začátku se nemohli dostat do hry a dělala nám hra dopředu. Od druhé třetiny se nám to podařilo zlepšit a díky tomu otočit zápas. Škoda neproměněných šancí a to i rozhodlo zápas. Děkujeme soupeři.
60:01
komentář trenéra domácích: Nepovedené utkání, ve kterém jsme byli na konci štastnější. Nejlepší hrač domácích je Petr Diviš. Nejlepší hráč hostů je Jan Beránek.
60:00
59:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (6:4).
59:41
Mlynářské čepice na hrací plochu! Hattrick zaznamenal Petr Diviš!
59:15
Timeout SK Jihlava
59:15
59:15
A je tu i druhý gol! Po napádání za soupeřovou branku vybojoval míček Doubek a Diviš zakončil nekompromisním backhandem!
57:16
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Michal Hošek (4:4).
57:16
Zlepšená hra domácích po oddechovém čase přinesla vyrovnání, kdy se důrazem na brankovišti prosadil Fanda Zajíc
55:39
Timeout Pacovští Honzíci
53:30
A mohlo být ještě hůř - skvělými zákroky drží jednobrankový rozdíl Máca
52:41
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Horský (3:4).
52:41
Hosté jdou do vedení - opět po velkých chybách domácích
47:06
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Marek Žaloudek (3:3).
47:06
Hosté využívají dvě chyby domácích a srovnávají skore
44:28
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jan Beránek, asistoval Jan Zachariáš (3:2).
44:02
Skvělým zákrokem se uvedl ve třetí třetině hostující brankář, který vychytal Doubka
40:00
40:00
39:59
Druhá část přinesla podobný florbal jako první. Světlé okamžiky by spočítal zasloužilý tesař na prstech jedné ruky. Hosté udrželi vedení na střely v poměru 13:7
36:56
Výbornými zákroky drží Máca dvoubrankový náskok domácích
33:30
Utkání sleduje 21, převážně nudících se, diváků
30:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Marek Žaloudek, asistoval Miroslav Rezler (3:1).
30:57
Zlepšenou přesilovku domácí nevyužili a toho v zápětí využívají hostě ke snížení stavu
28:45
Vyloučen hráč Miroslav Rezler družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
22:05
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hra na zemi.
22:05
Domácí Hošek únavou upadl,v rámci zápalu odehrál balonek a byl odměněn 2 minutovým trestem
20:00
20:00
19:59
První třetina je za námi a my na komentátorském stanovišti doufáme, že třetina druhá bude pohlednější. Na střely byli aktivnější hosté 11:8
16:05
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Tomáš Krátoška (3:0).
16:05
Dlouhé nahození na branku propadlo hostujícímu golmanovi a Adam Škoda měl už jednoduchou pozici
14:02
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (2:0).
14:02
Nakonec ale přesilovka přinesla své ovoce - těsně po jejím vypršení se prosazuje Matěj Doubek
12:40
Honzíci se zatím v přesilové hře brání a Máca v bráně předvádí výborné zákroky
12:00
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
11:28
11:28
První gol domácích vstřeilil Petr Diviš přesnou přízemní střelou
06:00
Nebezpečně přesnou střelu z poloviny hřiště předvedl hostující hráč, ale trefil pouze břevno. Honzíci v zápětí odpověděli nepřesnou střelou.
05:03
První dvě střely zápasu obstarávají hráčí domácích Honzíků.
01:21
Po nezáživném začátku předvedl jihlavský hráč průnik přes celé hřiště, zakončil však vysoko nad
00:01
Vítáme fanoušky kvalitního florbalu u dnešního podvečerního zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: David Navrkal; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Strejček, Zdeněk Klimeš, Michal Beránek, Tomáš Trojan
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jan Máca; hráči v poli: Ondřej Toman, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Adam Škoda, Michal Hošek