4:1
4:4
- : -

Florbalová škola Plzeň A - Florbal Sokolov 9:7
19. Matěj Surák, 28. Ondřej Budek, 33. Matěj Petrović, 34. Marek Osvald, 35. Ondřej Budek, 44. Matěj Surák, 49. Matěj Surák, 51. Daniel Škoula, 52. Jakub Vandák - 3. Štěpán Mosler, 12. Matouš Tesař, 35. Jan Šafránek, 50. Petr Gasparik, 58. Petr Gasparik, 60. David Ladžon, 60. Pavel Batista; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Daniel Mayer 27 - Lukáš Heczko 26, Jakub Hollý 4; po třetinách: 1:2, 4:1, 4:4;
60:00
Komentář trenéra hostí T. Abrháma: Soupeř byl silovější a běhavější, zároveň efektivnější v koncovce, to rozhodlo. Trošku jsme začali hrát ve třetí třetině, bohužel pozdě. Děkuji za pěkný zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme podali výborný týmový výkon a po dvou obdržených brankách jsme se dokázali vrátit do zápasu. Nechybělo nám nasazení a důraz a v tomto duchu budeme chtít pokračovat i v dalších zápasech. Vše podpořeno dobrým výkonem golmana. Děkuji fanouškům a soupeři! Fajn večer VŠEM!!!
60:00
59:59
Škoda lepšího vzájemného zápasu ale výhra pro Plzeň velmi důležitá. Děkujeme všem divákům zde v hale i u obrazovek.
59:37
Timeout Florbal Sokolov
59:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista, asistoval Tomáš Abrhám (9:7).
59:31
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil David Ladžon z trestného střílení (9:6).
57:40
I přes krásný zákrok Mayera se Plzeň nedokázala ubránit všem dorážkám a Sokolov snižuje náskok.
57:36
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Lukáš Konvalina (9:5).
57:00
Sokolov teď už nemá na co čekat a rozhodl se napadat i za brankou Plzně.
56:00
Z pohledu diváka se zdá Sokolovská hra tvrdší. Což je pro Plzeň vždy nevýhoda. Nemá hráče, kteří by se vyžívali v osobních soubojích. Ovšem snaží se to kompenzovat jejich rychlou hrou.
54:36
Celých 26 vteřin to zvládli i když neměli míček pod kontrolou.
54:10
Na hřišti máme 3 lajnu z Plzeňské lavičky. Jsme zvědavi jak se vypořádají s už tak rozjetým zápasem.
51:50
FBŠ Plzeň se musí snažit dát co nejvíce branek aby vyrovnali vzájemný zápas. Což se jim zatím daří na výbornou.
51:03
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Zicho (9:4).
50:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Daniel Škoula, asistoval Ondřej Budek (8:4).
50:38
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Hollý družstva Florbal Sokolov
49:40
Oba týmy využily více prostoru na hřiště a navýšily tak svůj počet vstřelených branek.
49:07
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Gasparik, asistoval Pavel Batista (7:4).
48:23
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Daniel Škoula (7:3).
47:28
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
47:28
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
46:50
Budek s Tormou teď podrželi míček na polovině soupeře a Plzeň tak přečkala přesilovku bez obdržené branky.
46:20
Plzni se podařilo na chvíli přerušit hru. Teď jsou opět v sevření protihráčů.
45:10
Zbytečné vyloučení, které vede k přesilovce Sokolova. Ty se drží na útočné polovině a kombinují po obvodu hřiště.
44:50
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za zdržování hry.
44:00
Daniel Škoula předvádí kvalitní výkon a je vidět jeho přínos pro Florbalovou školu Plzeň.
43:55
43:20
V šancích se oba celky střídají i když Plzeň na střely vede.
42:30
Aktivita nechybí ani na jedné straně a je to vidět na tempu hry, které je podle očekávání dost vysoké. O to více je hra zajímavější.
40:30
Torma se opět vrátil na výpomoc obraně a zase likvidoval šanci soupeře.
40:00
40:00
39:59
Konec třetiny už byl více o vzájemných soubojích a začíná to být na jednu stranu atraktivnější ale na druhou stranu nebezpečnější. Doufejme v lepší 3. třetinu.
39:10
I Jiří Trnka využívá své skvělé práce při kontrole balónku a rozehrál zajímavou akci, která končila strkanicí. Zatím žádný trest nepřišel.
37:40
Zicho byl trochu pokárán od rozhodčího za jeho zákrok u mantinelu. Na druhou stranu tohle Plzenští borci potřebují aby se nebáli jít do soubojů.
37:20
Hra se opět trochu uklidnila a hráči vyčkávají na skulinku v obraně protihráče aby zakončovali.
35:30
Teď se hraje tak říkajíc nahoru dolů a padli z toho i góly. Což je pro diváky určitě daleko zábavnější.
34:27
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (5:3).
34:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Pavel Batista (4:3).
33:50
Budek a Osvald využili nepozornosti Sokolova a rychle rozehráli. Marek i s pár parkety vyslal střelbu a vyšlo to.
33:28
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Marek Osvald, asistoval Ondřej Budek (4:2).
32:50
Matěj Petrovič jako nováček v týmu se blýskl krásným zakončením a vysloužil si tak potlesk domácího publika.
32:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Petrović, asistoval Ondřej Valíček (3:2).
30:50
Musíme ocenit přehled Ondřeje Valíčka, který se snaží tvořit hru. Nepolevuje ve svém snažení ani poté co byl přesunut z lajny mladých hráčů k těm více ostříleným. Jak se zdá zatím si spolu docela rozumí.
29:30
Lajna složená z nejmladších hráčů Plzně se snaží vymyslet nějakou kombinaci, který by vedla ke gólu ovšem Sokolov si je zatím dobře brání.
27:49
27:49
Vyrovnávací branku po krásné akci v přesilovce dává Budek za asistence Tormiče.
27:00
Hned na začátku přesilovky se objevují první nepřesnosti a Sokolov se tak dostává k balónku.
26:42
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
Daniel Škoula vyzkoušel připravenost hostujícího golmana, který ji bohužel prokázal.
24:40
Hra se přiostřuje a už slyšíme Plzeňskou střídačku hulákat na rozhodčí pod taktovkou domácího trenéra, který chce ochraňovat své svěřence před tvrdší hrou Sokolova.
24:00
Tak opět tu máme přesilovku Sokolova a Daniel Mayer si nejspíš dost zachytá.
23:04
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:10
Tak zatím se jsou síly dost vyrovnané. Hráči se snaží dostávat do zakončení ale obrana v obou týmech je dobrá
20:10
Doufejme v lepší časy pro Plzeňský klub.
20:00
20:00
19:20
Zatím vidíme čistý florbal. Ani jedna strana jak se zdá nechce být zbytečně vylučována. Jsou si vědomi silných přesilovek soupeře.
19:00
Plzeň využila odloženého vyloučení a snižuje tak náskok na rozdíl pouhé branky.
18:43
17:00
Marek Osvald opět předvádí svůj překrásný výkon tím, že soupeři nedovolí nic a dohrává naprosto vše.
15:00
Diváků sice nepřišlo na tisíce ale jistá základna fanoušků Plzně tu je. Určitě by chtěli vidět míček v bráně za zády Sokolovského brankáře.
13:50
Plzeň jak se zdá si zatím šetří na lavičce své ostřílené borce, kteří nepřekvapí rychlostí ani silou ale svou věkovou převahou.
11:50
Matěj Zicho si teď málem svojí bojovností vysloužil dvě minuty na trestné lavici k jeho dohrávání šance u branky soupeře.
11:20
Dávat Sokolovu šanci v podobě přesilovky se nikdy moc nevyplácelo a ani teď tomu nebylo jinak a Sokolov využil.
11:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař bez asistence (0:2).
10:30
Bohužel pro fanoušky Plzně je vyloučen hráč za sekání, které bylo vidět a i slyšet.
10:17
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
09:30
Ondřej Budek se konečně dostává ke střele ale pouze do golmana.
09:00
Daniel Škoula předvedl podobný obraný zákrok jako před chvilkou Valíček a úplně tak stopl akci Sokolova.
08:00
U Sokolova se zdá, že chtějí být aktivnější a napadají o něco výše než se čekalo.
06:00
Opět nedoceněná bojovnost mladého Tormiče, který se vracel a hasil požár před plzeňským brankářem.
05:00
I když to vypadá na převážné držení balónu na straně Plzně tak jsme zatím neviděli moc střel.
04:00
Krásná obraná práce Valíčka, který zastavil čistě protiútok.
03:00
Sokolov opět sází na osvědčenou taktiku. Držet pevnou obranu a jakmile jsou na polovině soupeře jít co nejjednodušeji do zakončení. Což se jim vyplatilo.
02:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Pavel Batista (0:1).
00:30
Hned v úvodu se Surák z Plzně dostává do nadějné pozice. Jeho střelu s klidem vyráží golman Sokolova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Tomáš Abrhám, Jakub Stejskal, Petr Kleiner, Pavel Batista, Štěpán Mosler
00:00
Line-up domácích Florbalová škola Plzeň A: brankář: Daniel Mayer; hráči v poli: Ondřej Budek, Matěj Surák, Marek Osvald, Daniel Škoula, Petr Torma