3:0
6:0
- : -

FBŠ Všestary - FBC LETOHRAD Orel Orlice 12:1
1. Miloš Macháček, 9. Pavel Hellmann, 20. Jakub Moravec, 26. Miloš Macháček, 33. Zdeněk Krajčí, 37. Roman Dostál, 41. Roman Dostál, 47. Jan Volenec, 52. Jakub Moravec, 54. Zdeněk Krajčí, 59. Pavel Hellmann, 60. Jan Volenec - 19. Šimon Skalický; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Filip Ježek 23 - Dominik Moravec 9; po třetinách: 3:1, 3:0, 6:0;
60:02
Vyjádření trenéra domácích Freiberga 2/2: ,,Povánoční výkon byl vidět i na hřišti, naštěstí na co jsme sáhli, to nám víceméně vyšlo. Soupeři jsme darovali pár brejků, ale naštěstí Filip Ježek byl jako zeď. Děkujeme soupeři, divákům a pořadatelům. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů."
60:01
Vyjádření trenéra domácích Freiberga: 1/2 ,,Po včerejším vážení na tréninku bylo zjištěno, že celková váha týmu je po Vánocích vysoko nad normou. Proto musel jeden hráč zůstat doma, aby palubovka v Chlumci vydržela."
60:00
Vyjádření trenéra hostí Adamce: ,,Zasloužená povánoční nadílka."
60:00
59:59
Jednoznačné utkání, děkovačka divákům. Přaní Viki Suchánkové k narozeninám a muffiny pro hráče. Krásný závěr krásného dne.
59:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Zdeněk Krajčí (12:1).
59:52
Ťavka on fire! Myslím, že se nebude chtít do obrany vracet...
58:46
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Miloš Macháček (11:1).
58:46
Freiberg - Macháček - Hellmann. Kouká se na to opravdu krásně.
55:43
Jakub Moravec opět ošetřován, tentokrát již zdravotníkem na palubovce. Nešťatné ťuknutí na koleno.
55:07
Teď byl pořadatelský stolek ostřelován domácími, kontkretně Krajčím.
54:37
Novák také rozvlnil síť, ovšem gól mu pro faul nebyl uznán. Několik sekund poté vybídl ke skórování Hellmanna, toho ovšem vychytal Moravec.
53:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval Pavel Hellmann (10:1).
53:18
Krajčí dává jubilejní desátý gól domácích.
51:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval David Píše (9:1).
51:52
Teď akce domácí již gólem končí. Moravec se podíval, kde má místo a zapsal další čárku na svém střeleckém účtu.
51:00
Macháček ve svém typickém a krásném úniku už položil i gólmana, ten ovšem jeho zakončení zvládl vytáhnout konečky prstů.
50:35
Velké množství střel domácí dnes zblokovali, obzvlášť Novák, sběratel bodů do Radegast indexu.
49:53
Volenec nasadil gajdy sám sobě.
48:47
Krajčí z trestné přímo do středu dění! Samostatný únik neproměnil, z následné přihrávky už nebylo nic.
47:30
Dostál vyzkoušel tvrdost letohradské zdi, která vydržela. Vzápěti Freiberga sólo hodné génia neproměnil, když přestřelil branku.
46:45
Vyloučen hráč Zdeněk Krajčí družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:45
Ta náhle končí, brejk Krajčí přerušil faulem, při kterém se mu vyzula bota. To nic nemění na tom, že dostává dvě minuty.
46:34
Vyloučen hráč Marek Švec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
46:34
Další přesilová hra domácích.
46:04
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Roman Dostál (8:1).
46:04
Volenec gól! Neuvěřitelné, Dostál ho perfektním pasem našel úplně samotného před bránou, Ťavič se poté pomazlil s míčkem a překonal ležícího brankáře hostí. Druhá střela domácích ve třetí třetině a druhý gól.
45:00
15 minut do konce zápasu, který se vyvíjí více než jednoznačně. Dokáží ho hosté ještě zdramatizovat?
41:48
Hellmann naháněl obranu hostí a výborně vybojoval míček v rohu na Macháčka. Ten razantní střelou bekhendem z blízkosti netrefil bránu.
40:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jakub Moravec (7:1).
40:05
Poslední dějství bylo právě zahájeno, po pěti sekundách ovšem byla hra opět zastavena. Moravec opět našel Dostála a ten se nemýlil. Původně tato lajna neměla být nasazena, díky nedisciplinovanosti první lajny takto vlétli do třetí třetiny.
40:00
40:00
Moravec láduje u pořadatelského stolku čokoládu, Macháček s Novákem jsou ve družném rozhovoru s fanoušky. Doufejme, že se dobře naladí na poslední třetinu, nepovolí obrat v zápase a získají další tři body do tabulky.
40:00
39:59
Končí nám druhá třetina. Střely na branku 7:4. Celkový počet přerušení narostl na 85. Moravec si nechává obstříknout své bebí. Říká, že třetí třetinu nezvládne, ale my všichni víme, že zatne zuby a půjde zabojovat.
38:54
Jakub Moravec dostal sekeru do kotníku a v bolestivých grimasách střídá.
36:28
36:28
Samé krásné góly tady. Moravec našel přes osu hřiště Dostála a ten se z první nemýlil.
32:59
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval Jakub Moravec (5:1).
32:59
Raketa země - vzduch, pavouci utíkali dopředu z rohu zařízení a Krajčí posílá Všestary do čtyřgólového vedení.
31:30
Letohradští na závěr oslabení ostřelují pořadatelský stolek. Pár centimetrů níže a už jste dnes nemuseli číst žádné onlajny.
29:55
Macháček měl být potrestán dvouminutovým trestem. Hráči Letohradu i za nepříznivého stavu ukázali sportovní srdíčko a faul odvolali. Kéž bychom těchto krásných fair-play gest na hřištích vídali více!
29:31
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:31
Macháček vybojoval balónek a dostával se svým typickým zpúsobem do samostatného úniku, byl ovšem faulován. Všestary budou hrát další přesilovku.
28:04
Po krásné kombinaci Letohradští netrefují ze středu hřiště branku.
25:21
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (4:1).
25:21
Macháček vychladil návrat, ovšem se štěstím se mu vrátil míček. I přes faul chladnokrevně proměnil. ,,Ten gól posílám do práce pro Sárčus"
23:56
Teď dvakrát zafungovala kombinace Krajčí Dostál, respektive Dostál Krajčí, ale ani jedna střela nekončí v brance.
22:30
Macháček fotbalově málem uklidil do vlastní branky.
21:22
Krásná kombinace domácích Píše - Volenec - Dostál - Moravec končí střelou, kterou ovšem brankář kryje.
20:25
Volenec sám před bránou nedokázal překonat ležícího brankáře Moravce, z obránce křídlo přes noc neuděláš...
20:01
Druhá část začala, Moravec suverénně vyhrál buly.
20:00
20:00
Díky technickým problémům s časomírou přesně víme, že bylo v první části 45 přerušení hry.
20:00
19:59
První třetina končí za stavu 3:1. Střely na branku 6:12.
19:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Zdeněk Krajčí (3:1).
19:52
Osm sekund před koncem třetiny si ovšem domácí berou dvougólový náskok zpět. Moravec prostřelil Moravce a mohl jít slavit.
19:24
Břevno po střele hostů, poté již ježek ukryl míč. Velké štěstí na straně Všestar.
18:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Šimon Skalický, asistoval David Derka (2:1).
18:27
To se jim daří, po krásně přihrávce ze středu k mantinelu se štěstím poprvé překonávají Ježka.
17:00
Letohradští se teď ujali iniciativy a snaží se zvrátit nepříznivý průběh první třetiny.
14:50
Teď zůstala hrubá chyba domácí obrany nepotrestána. Ježek opět chytá.
14:33
Tříminutová pasáž hry nepřinesla nic než několik střel po zemi a osobní souboje.
11:01
Ježek si připisuje první těžký zákrok. Na druhé straně si Novák vylámal zuby na Moravcovi.
08:48
08:48
Symfonie. Macháček na ose našel před bránou volného Hellmanna, ten neměl problém poslat domácí do vedení. Všestary dále pokračují v klasické přesilové hře.
08:25
Dostál o milimetry míjí branku.
07:46
Vyloučen hráč Ondřej Pokorný družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:46
Celou dobu Všestary tlačí, teď si vynutily druhé vylooučení. Novák byl přehozen přes mantinel. 5 na 3.
06:54
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
06:54
Hellmann faulován při snaze zakončit výborný pas Krajčího. Dvě minuty pro hosty. Který nacvičený systém domácí zahrají? Začíná dvouminutová přesilovka.
05:21
Teď opět výborně brankář Moravec proti Píšemu.
04:41
Hra je zatím plná faulů a nepřesností, ovšem teď Macháček perfektně našel Hellmanna před bránou. Bohužel pro domácí, brankář hostí se zaskvěl skvělým zákrokem.
02:00
Do chlumecké haly dnes zavítalo 6 fanoušků. Mezi nimi jsou i dva členové rosnických Alko boys.
00:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Freiberg (1:0).
00:28
A Všestary se hnedle ujímají vedení, po přesně přihrávce Freiberga se prosazuje Macháček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Pavel Houserek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: František Majvald, David Derka, Marek Švec, Ondřej Pokorný, Jan Skalický
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Freiberg, Tomáš Merta, Miloš Macháček, Pavel Hellmann, Štěpán Novák
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás na dnešním divizním utkání, kdy domácí borci ze Všestar v chlumecké hale přivitají hráče Letohradu. Oba týmy finišují své přípravy, domácí odešli na proslov trenéra a kapitána do kabiny.